Amulet chroniący przed złymi mocami

Październik i listopad to miesiące, w których częściej wspominamy umarłych i czujemy obecność duchów wokół nas. W tym tygodniu czeka nas wiccański sabat Samhain i Święto Zmarłych. Podczas tych wyjątkowych dni powinniśmy się dobrze pilnować, żeby złe duchy nie miały do nas dostępu.

Potrzebujesz:
filetowy sztywny karton,
czarny flamaster,
czerwoną świeczkę,
kadzidełko zapachowe mirra,
sól w solniczce,
olejek zapachowy różany.

Czas:
Sobota, tuż po wschodzie Słońca.

Wykonanie:
Zapal kadzidełko i świecę. Wytnij z kartonu koło o średnicy 5 centymetrów. Narysuj na nim trójkąt równoboczny, a w środku Słońce (kółko z promieniami, może mieć oczy i buzię – uśmiechniętą). Na jednym z boków trójkąta napisz imię swojego anioła stróża, czyli tego, z którym jesteś najbardziej związany lub który jest twoim patronem. Jeśli nie wiesz, na którego się zdecydować, wpisz imię Michael. Na drugim boku trójkąta narysuj symbol Saturna, a na trzecim wpisz swoje imię. Na odwrocie narysuj oko.

Aby aktywować amulet usiądź, weź go do ręki i przesuń nad płomieniem świecy. Potem wypowiedz słowa: „Niech ten amulet chroni mnie przed złymi mocami, szkodliwymi duchami i energiami”. Następnie skrop go olejkiem, chuchnij na niego i na koniec posól go niewielką ilością soli. W ten sposób aktywujesz jego moc za pomocą czterech żywiołów i eteru. Noś amulet w torebce lub w kieszeni dopóki, dopóty nękają cię złe duchy i szkodliwe energie. Kiedy to ustąpi, spal go.

2 myśli nt. „Amulet chroniący przed złymi mocami

  1. KaK!

    Ech czy ja wiem… moją koleżanką nawiedzają duchy… włącza jej się sam komputer, otwiera szafa, podnoszą ozdoby.., pomoże?

  2. Hanamarui

    niestety nie…proponowalbym bardziej pentagram (jasny) jako wisiorek, lub tatuaz nie zdejmowany. Wprawdzie dookola nic sie nie zmieni, ale bedzie „niedostepna” dla zlych mocy, jesli wogole sa to zle duchy. Mozliwe, ze modlitwa za zmarlych jej pomoze, gdyz sa to dusze, ktore potrzebuja tego, aby sie wydostac z tego swiata. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>