Magiczna moc podpisu – artykuł Miłki Krogulskiej w „Gwiazdy Mówią”

W najnowszym numerze „Gwiazdy Mówią” ukazał się artykuł Miłki Krogulskiej o znaczeniu podpisu na nasze powodzenie i codzienne sprawy. Poniżej fragment artykułu:

„Podpis to unikalny znak, którym codziennie potwierdzasz swoją tożsamość i swoją wolę. Każdy, kto żyje wśród zdobyczy nowoczesnej cywilizacji, podpisuje się codziennie nawet kilka razy. Karty kredytowe, awiza na poczcie, faktury w firmie, rachunki w banku czy sprawozdania w pracy – wszystko to wymaga naszej uwagi i podpisu.

Dzisiaj, kiedy w szkole nikt nie ma czasu uczyć kaligrafii, bardzo szybko kształtuje się u każdego ucznia własny, niepowtarzalny charakter pisma oraz podpis. Nie ma dwóch osób, które podpisują się tak samo, a podrobienie cudzego podpisu to przestępstwo.

Podpis to nie tylko zwyczajny zawijasek, ale prawdziwy magiczny znak, którego kształt może wpływać na twoje życie i zasobność!

1. Jeśli podpis opada w dół, wskazuje, że nie zawsze mocno wierzysz w swoje możliwości. Duży spadek wskazywać może nawet na trawiącą cię depresję. Skierowany do dołu podpis charakteryzuje osoby praktyczne, oszczędne i zapobiegliwe.

Jeśli chcesz powiększyć swoje dochody i otworzyć przed sobą nowe możliwości, zacznij wznosić swój podpis ku górze.

2. Jeśli podpis wznosi się ku górze, wskazuje, że jesteś optymistką i czujesz, że to, co w życiu najlepsze, zawsze mamy przed sobą. Skierowany ku górze podpis charakteryzuje osoby o intelektualnym podejściu do świata. Jednak im wyżej wspina się podpis, tym bardziej zależy ci na karierze i uznaniu w oczach innych. Aby powrócić do korzeni i dodać życiu stabilizacji, skieruj choć jeden element podpisu w dół.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>