Premiera gry Wiedźmin

Dziś o północy odbyła się premiera gry komputerowej Wiedźmin, na podstawie prozy i świata wykreowanego przez pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Sam dzień premiery jest ciekawy i może wskazać, czy gra osiągnie sukces:

Horoskop premiery gry komputerowej Wiedźmin

Słońce w znaku Skorpiona wskazuje na brutalność gry i świat, który zdecydowanie nie jest dla dzieci. Ascendent w znaku Lwa pokazuje dużą dbałość o kolory, szczegóły i artyzm wykonania postaci i świata. Intro do gry robił znany artysta Tomasz Bagiński, twórca słynnego filmu animowanego Katedra.

Księżyc w Baranie w koniunkcji z MC pokazuje duże zainteresowanie grą oraz rzesze fanów, jakie gra osiągnęła jeszcze przed premierą. Księżyc w Baranie to też oczekiwania, jakie mają ludzie wobec gry – dużo akcji i scen walki, co w grze jest nawet w nadmiarze. Twórcy gry zadbali o to, żeby nawet na gorszych komputerach można było w nią grać bez zacinania. MC w Baranie to też image gry – wilk, krwawe reklamy, dużo scen walki jako zapowiedzi i reklamówki gry, a także nacisk na to, że gra jest oceniana 18+.

Merkury w retro w znaku Wagi pokazuje problemy z dystrybucją i partnerami wydawcy, co wyszło od razu – wielu z nich zaczęło sprzedawać wcześniej, łamiąc tym samym postanowienia umowy. Na wieczorze przedpremierowym w Empiku zabrakło nagród, produktów, wydań kolekcjonerskich itp.

Jowisz z Plutonem w V domu horoskopu wskazuje dodatkowo na sukces gry, gra ma 3 zakończenia i jeszcze więcej opcji dojścia do nich, można więc będzie w nią grać wiele, wiele razy.

4 myśli nt. „Premiera gry Wiedźmin

  1. Iza Autor wpisu

    Chętnie napiszę nawet więcej, jak się ktoś zgłosi :). Wiem od gracza-fana, ze w grze jest dużo o alchemii i pojawiły się karty Tarota. Zobaczymy, co będzie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>