Horoskop tygodniowy 2-8.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc znajduje się w fazie malejącej i sprawi, że chętniej będziemy podejmować nowe decyzje czy realizować śmiałe plany. Bądźmy pewni siebie i nie odpuszczajmy, a wreszcie dopniemy swego.

W poniedziałek 2.04 koniunkcja Marsa z Saturnem zmobilizuje nas do rozpoczęcia regularnego treningu i podjęcia decyzji o wytrwałej pracy. Warto się starać, bo efekty czy diety, czy ćwiczeń już niedługo będą olśniewające.

W środę 4.04 kwadratura Merkurego z Marsem sprawi, że cenić będziemy u rozmówców inteligencję, refleks i niecodzienne informacje. Warto zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie trudnych słów, zanim użyjemy je w rozmowie czy oficjalnym liście.

W czwartek 5.04 kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed błędami, zaniedbaniami i lekceważeniem obowiązków. Osoby, które starają się o pracę, powinny zadbać o profesjonalny wygląd na spotkaniach.

W sobotę 7.04 trygon Wenus z Saturnem sprzyja osobom, które szukają poważnych kandydatów na partnera. Masz szansę spotkać swoją bliźniaczą duszę lub drugą połówkę. Nie przechodź obojętnie obok okazji, która może zmienić całe twoje życie.

Horoskop tygodniowy

2.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (oo 00.57)
Lany Poniedziałek sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i przyjaciół. Łatwo dziś będzie o silne emocje, a nawet nerwy, panuj więc nad sobą i nie daj się sprowokować komuś złośliwemu. Organizm potrzebuje dużo wody mineralnej. Uważaj za kierownicą, bo możliwe są nieporozumienia z policją drogową.
Aspekty planet: 5.16 opozycja Księżyca z Wenus, 17.17 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.44 koniunkcja Marsa z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. Wielkanoc już za nami i czas powrócić do obowiązków. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

3.04.2018, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na pomnożenie gotówki. Warto zastanowić się chwilę nad zawodowymi planami. Joga lub spacer to najlepsza dziś forma relaksu. Unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, nawilżaj skórę twarzy. Po południu możesz na chwilę stracić cierpliwość, ale towarzyskie spotkania będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 4.33 trygon Księżyca z Neptunem, 16.09 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

4.04.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 8.54)
Księżyc sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji, rozpocznij dietę odchudzającą.
Aspekty planet: 9.05 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

5.04.2018, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź aktywny. Będziesz bardzo zdecydowany i uparty. Na wszelki wypadek unikaj osób, za którymi nie przepadasz, nawet jeśli będzie to sąsiad czy krewny. Organizm potrzebuje dużo płynów, unikaj skondensowanych potraw i słodyczy. Zadbaj o zioła w domowym ogródku, porządkuj naczynia i sprzęt AGD, wyeksponuj rodzinne pamiątki.
Aspekty planet: 2.50 trygon Księżyca z Merkurym, 10.22 kwadratura Merkurego z Saturnem, 14.19 kwadratura Księżyca z Neptunem, 15.31 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

6.04.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 20.01)
Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i ciekawym dyskusjom. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Zajmij się odkurzaniem i myciem okien. Zapisuj się na kursy dokształcające, rozwiązuj krzyżówki, umawiaj się na rozmowy i pracę. Idź na masaż, rób pielęgnację całego ciała, walcz z nadwagą.
Aspekty planet: 15.35 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

7.04.2018, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Księżyc sprawi, że w sprawach zawodowych możliwe są spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą  obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 11.15 kwadratura Księżyca z Merkurym, 14.09 trygon Księżyca z Wenus, 14.18 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.36 trygon Wenus z Saturnem, 19.41 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

8.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Dzień sprzyja słuchaniu muzyki i spotkaniom towarzyskim. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej. Zrób piling i depilację, oczyszczaj i złuszczaj skórę, zadbaj o plecy.
Aspekty planet: 2.44 sekstyl Księżyca z Neptunem, 9.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 15.02 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.14 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 12 º 11´ – 19 º 05´ Barana
Księżyc 0 º 35´ Skorpiona – 26 º 38´ Koziorożca
Merkury 11 º 44′ – 6 º 34′ Barana w retrogradacji
Wenus 2 º 13′ – 10 º 49′ Byka
Mars 8 º 36´ – 12 º 23´ Koziorożca
Jowisz 22 º 21′ – 21 º 47´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 º 56´ – 9 º 05´ Koziorożca
Uran 27 º 33´ – 27 º 56´ Barana
Neptun 14 º 59′ – 15 º 13′ Ryb
Pluton 21 º 11′ – 21 º 14′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.04 od g. 20.29 do 2.04 do g. 00.57.
3.04 od g. 18.05 do 4.04 do g. 8.54.
6.04 od g. 15.35 do g. 20.01.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>