Horoskop tygodniowy 9-15.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Wenus i Mars skierują naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach, bo kwadratura Słońca z Plutonem odradza zaostrzanie konfliktów. W niedzielę Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie znowu sprzyjać kupowaniu sprzętu elektronicznego i podpisywaniu ważnych umów.

W środę 11.04 trygon Wenus z Marsem sprzyja spotkaniom towarzyskim, ale i ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie. Dobry czas na randkę w ciemno. Kwadratura Słońca z Plutonem  sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wiosenne wyjazdowe plany.

W czwartek 12.04 sekstyl Wenus z Neptunem zapewni nam wzruszenia i emocje. Poczujemy chęć relaksu, odpoczynku i kontaktu z własnym wnętrzem. W weekend warto przeznaczyć na czytanie, słuchanie muzyki, medytację lub jogę.

W sobotę 14.04 sekstyl Jowisza z Plutonem sprzyja wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, wywiązuj się z zobowiązań. Sekstyl Marsa z Neptunem ostrzega nas przed konfliktem ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji.

W niedzielę 15.04 Merkury wychodzi z retrogradacji i zapewni nam duża porcję optymizmu, nowych znajomości i okazji do zaprezentowania się światu z lepszej strony. Warto szukać ofert biur podróży i tanich biletów.

Horoskop tygodniowy

9.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 8.49)
Od rana będziesz bardzo zajęty, dobrze więc wszystko zaplanuj. Dzień sprzyja podróżom, większym zakupom i rozpoczynaniu nowych spraw. Twoje pomysły okażą się trafne i spodobają się innym. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Dzień sprzyja zdawaniu testów, rozwiązywaniu zagadek i wyjaśnianiu spraw finansowych.
Aspekty planet: 4.39 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.16 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

10.04.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Księżyc ostrzega przed kłótniami i sporami. Zrób piling i depilację, podcinaj i farbuj włosy, idź na rower.
Aspekty planet: 9.56 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

11.04.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 20.39)
Nie rób zakupów bez planu, bo wydasz więcej niż byś chciał. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków lub też spokojnie omówić ważne sprawy. Kończ niechciane sprawy. Jeśli chcesz z kimś zerwać, zrób to szybko. Zamykaj naczynka u kosmetyczki, zrób manicure i depilację, nałóż maskę na ciało.
Aspekty planet: 3.10 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 4.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 6.53 kwadratura Słońca z Plutonem, 8.02 trygon Wenus z Marsem, 16.55 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

12.04.2018, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj poważnych zobowiązań i cięższych prac. Księżyc w znaku Ryb sprzyja relaksowi, kąpieli z dodatkiem aromatycznych olejków, masażom i słuchaniu muzyki. Skóra łatwo przyswaja dzisiaj maseczki i substancje odżywcze. Jedz dużo węglowodanów, unikaj ostrych potraw i kawy, a będziesz w formie przez cały dzień.
Aspekty planet: 14.17 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.26 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.04.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz w dobrym nastroju. Dzień sprzyja niespodziewanym wiadomościom. Warto  zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Księżyc daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Zadbaj o stopy, wymocz je w soli, zrób pedicure, unikaj inwazyjnych zabiegów.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Księżyca z Marsem, 2.08 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 2.56 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.16 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.27 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

14.04.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 5.25)
Wybierz się na dłuższy spacer, zorganizuj niespodziankę dla sympatycznych przyjaciół.
Księżyc pomaga w realizowaniu ambitnych planów i pomoże ci pokonać nieprzyjazne osoby. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych. Poprawiaj kondycję, ćwicz na przyrządach, zadbaj o skórę wokół oczu.
Aspekty planet: 11.58 sekstyl Jowisza z Plutonem, 14.11 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 19.27 sekstyl Marsa z Neptunem, 22.01 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

15.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Nie warto siedzieć bezczynnie. Aura skłania do ruchu i czynnego odpoczynku. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie. Księżyc podburza cię do kłótni i sporów, bądź więc opanowany. Wieczorem nie ufaj plotkom. Ktoś mógł coś źle usłyszeć i niepotrzebnie zrobić wiele zamieszania wokół zwyczajnej sprawy.
Aspekty planet: 9.45 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.20 Merkury wychodzi z retrogradacji, 19.36 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 19 º 05´ – 25 º 57´ Barana
Księżyc 26 º 38´ Koziorożca – 24 º 55´ Barana
Merkury 6 º 34′ – 4 º 48′ Barana w retrogradacji
Wenus 10 º 49′ – 19 º 24′ Byka
Mars 12 º 23´ – 16 º 03´ Koziorożca
Jowisz  21 º 47´ – 21 º 06′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 9 º 05´ – 9 º 09´ Koziorożca
Uran 27 º 56´ – 28 º 20´ Barana
Neptun 15 º 13′ – 15 º 26′ Ryb
Pluton 21 º 14′ – 21 º 17′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.04 od g. 4.39 do g. 8.49.
11.04 od g. 16.55 do g. 20.39.
13.04 od g. 13.27 do 14.04 do g. 5.25.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>