Specjalny Miłosny Czar Andrzejkowy

Andrzejki 29.11 to czas, kiedy możemy poznać naszą miłosną przyszłość. Jeśli nie uczestniczysz w zorganizowanym wieczorze wróżb, sama możesz odprawić specjalny miłosny andrzejkowy czar. Czar jest przeznaczony dla tych osób, które są samotne i szukają stałego partnera.

Potrzebujesz:
– kawałka czerwonego naturalnego materiału (jedwab, bawełna, len),
– gałązki suszonego rozmarynu lub olejek rozmarynowy,
– nożyczek,
– wyciętych z kolorowych gazet wizerunków mężczyzn lub kobiet o różnym typie urody, które będą symbolizować partnera, którego szukasz (przynajmniej 10),
– dwie czerwone świeczki,
– złotą wstążkę lub sznurek o długości pół metra,
– jedną szpilkę.

Czas:
Po zmroku 29.11.

Wykonanie:
Rozłóż na stole materiał, postaw na nim świece (najlepiej w stabilnym świeczniku) i zapal je. Przed świecami z jednej strony rozłóż wycięte zdjęcia. Skrop je niewielką ilością olejku rozmarynowego lub ułóż na nich gałązki rozmarynu. Następnie nożyczkami utnij sobie mały pukiel włosów. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz uciąć kilkucentymetrowy kawałek złotego sznurka lub wstążeczki.

Zamknij oczy i pomyśl o miłości, której szukasz i czego chcesz od przyszłego partnera. Później nie otwierając oczu pomieszaj jedną ręką zdjęcia, które są na stole i rzuć na nie drugą ręką pukiel włosów lub sznurek. Otwórz oczy i zobacz, na które zdjęcie upadł pukiel – taki wygląd lub cechy charakteru (jeśli jest to znana postać) będzie miał partner, którego spotkasz w najbliższych miesiącach.

Weź zdjęcie do ręki i przyczep szpilką do jednej ze świec. Potem połącz dwie świece kokardką (owiń ją wokół każdej z nich i zawiąż na kokardkę). Poczekaj, aż świece się wypalą. Zdjęcie i sznurek przechowuj w sypialni lub połóż blisko swojego łóżka do czasu, aż spotkasz tę wymarzoną osobę.

Czar został opublikowany w tygodniku Gwiazdy Mówią nr 48/2008

4 myśli nt. „Specjalny Miłosny Czar Andrzejkowy

 1. Arletta

  A czy dany czar można zrobic jeszcze w jakiś inny dzień. Niestety przeoczyłam ten czar w GM i nie zrobiłam w Andrzejki. Jestem osobą samotną, wciąż szukającą bratniej duszy, bardzo mi zalezy. Czy mogę zrobić ten czar kiedy indziej? Jeśli tak to kiedy? Bardzo prosze o pomoc. Jesli czar ten musi być wykonany w Andrzejki, to jaki inny czar mogłabym zrobic? Poprosze o jakiś skuteczny ;-)

  Z góry dziekuję
  Serdecznie Pozdrawiam
  Arletta

 2. Iza Autor wpisu

  Tak, można go robić nie tylko w Andrzejki, ale wtedy warto go zrobić w piątek, dzień poświęcony bogini Wenus.

  Pozdrawiam

 3. Arletta

  Witam, dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy czar ten odprawiamy na nowiu, przy pełni, czy przy rosnącym księzycu, czy może to nie ma znaczenia w tym wypadku?

  Serdecznie pozdrawiam
  Arletta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>