Horoskop tygodniowy 16-22.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczne wydarzenia. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Barana, w którym utworzy nów z Księżycem na początku tygodnia. Nastawmy się na nowe sprawy, bądźmy otwarci na zmiany i zabierzmy się za kondycję i zdrowie.

W poniedziałek 16.04 nów Księżyca w znaku Barana  zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

We wtorek 17.04 trygon Wenus z Plutonem  sprzyjać będzie zawieraniu długotrwałych sojuszy, podpisywaniu ważnych umów oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń. Opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

W środę 18.04 Saturn wchodzi w retrogradację i ostrzega, żeby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę, a tydzień będzie spokojny i udany. Trzymajmy się planu i nie unikajmy męczących obowiązków, a pokonamy trudności. Koniunkcja Słońca z Uranem może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę.

W piątek 20.04 o godzinie 5.12 czasu polskiego Słońce wchodzi do znaku Byka  i pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto ubiegać się do kredyt i pożyczkę.

W niedzielę 22.04 Pluton wchodzi w retrogradację  i pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania.

Horoskop tygodniowy

16.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 10.50)
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką, hobby. Warto bezinteresownie pomagać innym. Nów Księżyca sprzyja wprowadzaniu w życie nowych postanowień, a także generalnym porządkom w domu i pracy. Uzupełnij mikroelementy, jedz szpinak i warzywa liściaste, pij koktajle warzywne.
Aspekty planet: 3.57 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 7.59 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz zakupy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

17.04.2018, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Będziemy potrzebować oddechu od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, bo Księżyc sprzyja artystycznym wydarzeniom, randkom i podróżom w piękne miejsca. Zadbaj dzisiaj o swoje zdrowie i piękny wygląd, znajdź czas na sport lub spacer. Zjedz coś ciepłego, zamień mięso na soję, ciecierzycę lub soczewicę, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 2.37 trygon Księżyca z Saturnem, 8.59 opozycja Wenus z Jowiszem, 13.27 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.03 trygon Wenus z Plutonem, 15.48 trygon Księżyca z Marsem, 22.40 opozycja Księżyca z Jowiszem, 23.18 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

18.04.2018, środa
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 14.02)
Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Składaj podania o kredyt i dofinansowanie, zadbaj o swoje oszczędności, zakładaj lokatę.
Aspekty planet: 00.04 koniunkcja Księżyca z Wenus, 3.46 Saturn wchodzi w retrogradację, 16.00 koniunkcja Słońca z Uranem, 22.56 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

19.04.2018, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Możesz liczyć na starszych krewnych, pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Jedz więcej warzyw i owoców, zrób gruntowne porządki w kuchni. Unikaj ryzyka i nowych inwestycji. Wymień zepsute żarówki, sprawdź elektrykę, oddaj sprzęty elektroniczne do naprawy.
Aspekty planet: 16.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

20.04.2018, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 16.26)
Zadbaj o siebie, unikaj jedzenia w pośpiechu. Zrób porządki w papierach, gazetach i książkach. Księżyc sprawi, że będziesz niecierpliwy w kontaktach z ludźmi. Wieczór sprzyja osobom wytrwałym w miłości. Jedz głównie owoce i warzywa, unikaj niezdrowych tłuszczy i czekolady. Zadbaj o skórę dłoni, zrób manicure, idź na relaksujący masaż.
Aspekty planet: 5.12 Słońce wkracza do znaku Byka, 14.04 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.15 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

21.04.2018, sobota
Księżyc w znaku Raka
Możesz ulegać nastrojom i nie panować nad emocjami. Nie popadaj ze skrajności w skrajność, a atmosfera w domu będzie znośna. Dobrze zaplanuj porządki i nie rezygnuj z odpoczynku czy popołudniowego wyjścia. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia.
Aspekty planet: 2.41 kwadratura Księżyca z Merkurym, 7.49 opozycja Księżyca z Saturnem, 18.44 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

22.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 19.08)
Spotkania rodzinne mogą upłynąć w gorącej atmosferze. Nie bierz do siebie wszystkiego, co usłyszysz na swój temat.  szukaj oszczędności, tnij zbędne koszty, wyrzucaj niepotrzebne papiery. Przejdź na zdrowszą dietę, unikaj podjadania i słodkich przekąsek. Zadbaj o oczy i skórę twarzy, zastosuj odżywcze maseczki.
Aspekty planet: 00.35 opozycja Księżyca z Marsem, 2.55 trygon Księżyca z Jowiszem, 4.20 opozycja Księżyca z Plutonem, 14.39 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.57 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.25 Pluton wchodzi w retrogradację, 23.45 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobreho humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem niedziela będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 25 º 57´ Barana – 2 º 47´ Byka
Księżyc 24 º 55´ Barana – 4 º 01´ Lwa
Merkury 4 º 48′ – 7 º 08′ Barana
Wenus 19 º 24′ – 27 º 56′ Byk
Mars 16 º 03´ – 19 º 36´ Koziorożca
Jowisz 21 º 06′ – 20 º 20´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 9 º 09´ – 9 º 08´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 28 º 20´ – 28 º 44´ Barana
Neptun 15 º 26′ – 15 º 39′ Ryb
Pluton  21 º 17′ – 21 º 17′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
16.04 od g. 7.59 do g. 10.50.
18.04 od g. 00.04 do g. 14.02.
20.04 od g. 14.04 do g. 16.26.
22.04 od g. 16.57 do g. 19.08.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>