Horoskop tygodniowy 23-29.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Wenus opuści we wtorek znak Byka i przejdzie do Bliźniąt. Warto planować podróże, zapisywać się na szkolenia, nawiązywać nowe znajomości. Księżyc powoli zmierza do pełni (która utworzy się na niebie w poniedziałek 30.04) i pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji.

Horoskop tygodniowy

We wtorek 24.04 sekstyl Marsa z Jowiszem zmotywuje nas, aby zacząć dbać o kondycję, zacząć zdrowiej się odżywiać, poznać nowy sport lub aktywność ruchową, która pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy. Wenus wkracza do znaku Bliźniąt i wpłynie znacząco na nasze relacje osobiste. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś zrobi coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W środę 25.04 kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed pomyłkami i opóźnieniami, ale sprzyja nauce, szczególnie języków obcych i śpiewu. Zadbajmy o wystrój przestrzeni, w której na co dzień przebywamy, a od razu poprawi się nam humor.

W czwartek 26.04 koniunkcja Marsa z Plutonem sprzyja zawodowym sukcesom. Bądźmy pracowici, a Mars pomoże nam szybko zdobyć nie tylko pochwały, ale też pieniądze. Raki i Wagi spotkają kogoś intrygującego.

W niedzielę 29.04 trygon Słońca z Saturnem skupi naszą uwagę na porządkach, robieniu poważnych i dalekosiężnych planów. Warto słuchać osób starszych i bardziej doświadczonych, dużo się dziś od nich nauczymy.

23.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sob obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Połóż maseczkę z leczniczej glinki, zadbaj o skórę pleców, ćwicz na przyrządach.
Aspekty planet: 7.32 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Początek tygodnia sprzyja zebraniom i naradom. Odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

24.04.2018, wtorek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 22.40)
Zadbaj o wygląd, podejmij decyzję o zmianie fryzury lub kup sobie coś nowego, dzięki czemu poczujesz się bardziej atrakcyjnie i młodo. Po południu uda się załatwić trudną sprawę. Nie obiecuj tylko zbyt wiele komuś, kogo dobrze nie znasz. Zadbaj o włosy, farbuj je i podcinaj, zrób peeling. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 5.44 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 7.12 sekstyl Marsa z Jowiszem, 18.39 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt, 20.39 trygon Księżyca z Uranem, 23.03 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przypomnij sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach, teraz szybko wszystko nadrobisz. Dzień będzie bardzo pracowity. Warto też zadbać o urodę.

25.04.2018, środa
Księżyc w znaku Panny
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Rano bądź wieczorem biegaj lub uprawiaj nordic walking. Zadbaj o różnorodność na talerzu. Podcinaj i farbuj włosy, zrób głęboki piling całego ciała.
Aspekty planet: 7.16 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.29 trygon Księżyca z Saturnem, 23.27 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże mocno stanąć na nogach, uporządkować różne sprawy. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. Wieczorem wybierz się do kina lub na randkę.

26.04.2018, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Dzień sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki podróżom. Gorszy dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw.
Aspekty planet: 2.04 opozycja Księżyca z Neptunem, 9.28 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.46 trygon Księżyca z Marsem, 11.49 trygon Księżyca z Plutonem, 13.00 koniunkcja Marsa z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: I Mag
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Nowe wiadomości okażą się ciekawe i co najważniejsze prawdziwe.

27.04.2018, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.12)
Będziesz towarzyski, optymistyczny i ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne służbowe spotkania będą się przeciągać. Układaj plany na następny tydzień, szukaj ważnych wiadomości w poradnikach i gazetach. Ktoś z przeszłości da o sobie znać i znajomość odżyje, jeśli szybko zareagujesz. Unikaj słodyczy i postaraj się pić więcej ziół.
Aspekty planet: 8.47 trygon Księżyca z Wenus, 19.21 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.16 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj dzisiaj o zdrowie i urodę, dzień sprzyja wizytom w spa lub u kosmetyczki. Po południu zwolnij tempa, unikaj ryzyka i kłótni.

28.04.2018, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Zrób manicure i pedicure, idź do kosmetyczki, wykonuj zabiegi upiększające.
Aspekty planet: 17.18 kwadratura Księżyca z Plutonem, 19.16 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

29.04.2018, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 9.11)
Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w rodzinne spory. Naucz się dystansu do siebie i innych, a oszczędzisz sobie nerwów. Zrób porządek w zdjęciach i rodzinnych pamiątkach. Podlej obficie rośliny. Oczyszczaj organizm, rób detoks warzywny lub sokowy, unikaj ostrych przypraw. Unikaj inwazyjnych zabiegów na skórę.
Aspekty planet: 7.31 opozycja Księżyca z Uranem, 12.03 trygon Słońca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie przejmuj się marudzeniem niektórych krewnych, bo niedziela będzie udana. Idź na spacer, uprawiaj sport. Trzeba dzisiaj także trochę odpocząć i się pobawić.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 2 º 47´- 9 º 36´ Byka
Księżyc 4 º 01´ Lwa – 9 º 07´ Skorpiona
Merkury 7 º 08′ – 12 º 43′ Barana
Wenus 27 º 56′ Byka – 6 º 27′ Bliźniąt
Mars 19 º 36´ – 22 º 58´ Koziorożca
Jowisz  20 º 20´ – 19 º 30′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 9 º 08´ – 9 º 02´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 28 º 44´ – 29 º 08´ Barana
Neptun 15 º 39′ – 15 º 50′ Ryb
Pluton 21 º 17′ – 21 º 16′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
24.04 od g. 20.39 do g. 22.40.
26.04 od g. 11.49 do 27.04 do g. 3.12.
29.04 od g. 7.31 do g. 9.11.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>