Urodzinowe niespodzianki dla Strzelców

21.11 Słońce wkroczyło w znak Strzelca i przedstawiciele tego znaku już szykują się do obchodów swoich urodzin. Choć żaden Strzelec lat sobie nie liczy, to dzień urodzin chciałby spędzić po prostu na dobrej zabawie. Nawet w najpoważniejszej instytucji udaje się Strzelcom zorganizować poczęstunek i wesołą pogawędkę. W szkole małe Strzelce od rana rozdają wszystkim cukierki, czym skutecznie odciągają uwagę innych od nauki (uwaga rodzice, trzeba kupić bardzo dużo cukierków, bo Strzelce z natury są bardzo hojne).

Zodiakalne Strzelce kochają niespodzianki i najlepszym pomysłem na urodzinowe spotkanie jest przyjęcie – niespodzianka! Im więcej gości, tym lepiej, Strzelce w dzień urodzin nie mają nic przeciwko niezapowiedzianym gościom i poznawaniu nowych ludzi. Podają kolorowe przekąski i dobre wino, bo nie lubią długich przygotowań i sprzątania po imprezie. Można też porwać Strzelca „w nieznane” – do egzotycznej restauracji, w której Strzelec nigdy jeszcze nie był lub na seans do kina w towarzystwie przyjaciół. Ważne jest jednak, aby Strzelec czuł się jak król – był w centrum uwagi! Im więcej głośnych toastów, tym lepiej!

Wybór prezentu dla Strzelca to czysta przyjemność, bo Strzelce cieszą się praktycznie ze wszystkiego, co dostają. Uważają, że marzenia są po to, aby je spełniać. Mogą wydać majątek na zachcianki ludzi, których kochają. Same są wzruszone, kiedy otwierają najskromniejszy nawet prezent. Są pewne wyjątki, jak skarpetki lub apaszki – chyba, że mają zabawne i lekko szokujące nadruki. Wymarzony prezent Strzelca to zwykle zagraniczna wycieczka lub samochód, ale taki prezent nie trafia się im każdego roku.

Panie z chęcią przyjmą telefon komórkowy, kalendarz na przyszły rok pełen egzotycznych zdjęć, zabawne przedmioty AGD. Lubią książki, albumy, filmy na DVD.

Panowie docenią wszystko, co związane jest z ich hobby, a także pióra, cygara, eleganckie wizytowniki lub spinki do koszuli.

Dzieci spod tego znaku kochają wszystko, co wiąże się z samochodami, klockami lego, robotami i zestawami do montażu (z wyjątkiem puzzli i siermiężnych samochodzików z drewna). Docenią zestawy do malowania siebie i ścian, a także książki na temat magii i fantastycznych przygód. Kto kupi małemu Strzelcowi zestaw muzyczny lub grającą zabawkę, w przyszłym roku nie zostanie zaproszony przez rodziców. Małe Strzelce kochają bowiem hałas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>