Horoskop tygodniowy 30.04-6.05.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia w znaku Skorpiona pomoże nam rozwijać i umacniać relacje, na których bardzo nam zależy. Tydzień sprzyja ubieganiu się o dotacje i kredyty, uzyskiwaniu nisko oprocentowanych pożyczek. Długi weekend będzie udany, jeśli dobrze zaplanujemy wszystkie rozrywki i wizyty. Merkury sprzyja zakupom, wyjazdom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest dobry tydzień na spotkanie, planowanie i negocjacje.

Horoskop tygodniowy

W poniedziałek 30.04 pełnia Księżyca w znaku Skorpiona zapewni nam moc towarzyskich atrakcji. Możemy też być atakowani różnego rodzaju informacjami, plotkami a nawet pomówieniami. Trzymajmy emocje na wodzy, nie wikłajmy się w konflikty.

W niedzielę 6.05 sekstyl Słońca z Neptunem  sprzyja zakupom i kolekcjonowaniu nowej garderoby za jak najmniejszą cenę. Warto szukać korzystnych ofert.

30.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz dziś bardziej wyrozumiały niż zwykle. Nie oglądaj się na trudności, tylko pomóż potrzebującym. Podczas zakupów bądź jednak ostrożny, bo sprzedawcy od razu wykorzystają twój ugodowy nastrój. Wieczorem czeka cię miła wiadomość. Zaplanuj atrakcje na majowy długi weekend. Unikaj depilacji, pilingu i silnych zabiegów na skórę.
Aspekty planet: 1.49 sekstyl Księżyca z Saturnem, 2.58 opozycja Księżyca ze Słońcem, 14.31 trygon Księżyca z Neptunem, 21.11 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

1.05.2018, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 17.19)
Dziś postanowisz zmienić się na lepsze, odkryjesz powody do radości, a świat wyda się  piękniejszy. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie poczuje się lepiej. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Wieczorne spotkania i imprezy sprzyjają poznaniu kogoś ciekawego. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 00.43 sekstyl Księżyca z Plutonem, 4.55 sekstyl Księżyca z Marsem.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie decydujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

2.05.2018, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Od rana będziesz myśleć o ambitnych sprawach i wielkich wyzwaniach. Masz szansę zrobić coś zachwycającego, ale zamiast się wszystkim chwalić, zabierz się do pracy w domu. Wybierz się w podróż lub chociaż na daleki spacer. Zadbaj o wygląd mieszkania, przyszywaj guziki, ceruj dziury. Organizm potrzebuje pełnowartościowego białka.
Aspekty planet: 11.20 opozycja Księżyca z Wenus, 23.58 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dzień będzie spokojny i udany. Odpocznij, ciesz się rodziną i nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji rodzinnego obiadu uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

3.05.2018, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień nie sprzyja nowym zadaniom i ważnym dyskusjom, bo ludzie będą bardzo uparci. Różne konflikty mogą dziś nagle wyjść na jaw, a ważne osoby będą czułe na swoim punkcie i obrażalskie. Znajdź czas na medytację, jogę i hobby. Spotkania towarzyskie i randki będą wyjątkowo udane. Wcieraj w ciało balsamy nawilżające, unikaj chodzenia na obcasach.
Aspekty planet: 00.09 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

4.05.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 4.05)
Możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy. Zrób piling i depilację, skóra łatwo się goi i przyswaja maseczki oraz substancje odżywcze.
Aspekty planet: 2.49 trygon Księżyca z Uranem, 22.01 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi dla ciebie osobami.

5.05.2018, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Zrób dobry plan dnia, a na pewno dużo uda się zrealizować. Wypoczywaj w gronie bliskich, zrezygnuj z masowych imprez i hałaśliwych miejsc. Unikaj ryzyka i konfliktów, warto bezinteresownie pomagać innym. Dziś łatwiej zrezygnujesz z cukru, zaczynaj oczyszczanie organizmu. Sprzątaj i naprawiaj zepsute sprzęty.
Aspekty planet: 9.52 trygon Księżyca ze Słońcem, 12.16 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.00 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 22.59 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja podejmowaniu odważnych decyzji. Jeśli coś cię irytuje, postaraj się to zmienić. Rewolucyjne pomysły wszystkim się dzisiaj spodobają.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

6.05.2018, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 16.48)
Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla siebie, a także rozwijać się duchowo. Naucz się medytować i unikać stresu. Pij dużo płynów i zjedz zupę, organizm dobrze przyswaja węglowodany. Zrób depilację i piling, zadbaj o nogi, oczyszczaj organizm. Jeśli nie chcesz przytyć, jedz jabłka i surówki, zażywaj suplementy diety.
Aspekty planet: 8.19 koniunkcja Księżyca z Marsem, 15.48 kwadratura Księżyca z Uranem, 15.56 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka to wibracja, która sprzyja refleksji. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, znaleźć rozwiązanie problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na przemyślenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryj w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresuj się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 9 o 36´ – 16 o 23´ Byka
Księżyc 9 o 07´ Skorpiona – 4 o 31´ Wodnika
Merkury 12 o 43′ – 20 o 45′ Barana
Wenus 6 o 27′ – 14 o 55′ Bliźniąt
Mars 22 o 58´ – 26 o 10´ Koziorożca
Jowisz  19 o 30′ – 18 o 37´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 9 o 02´ – 8 o 52´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 29 o 08´ – 29 o 32´ Barana
Neptun 15 o 50′ – 16 o 00′ Ryb
Pluton 21 o 16′ – 21 o 14′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
1.05 od g. 4.55 do g. 17.19.
4.05 od g. 2.49 do g. 4.05.
6.05 od g. 15.48 do g. 16.48.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>