Horoskop tygodniowy 6-12.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Wykorzystajmy dobroczynną siłę kwadratury Słońca z Jowiszem, która będzie we wtorek 7.08, i zróbmy w tym tygodniu coś nowego, zaskoczmy siebie i bliskich, złapmy szczęście za nogi, ale nie zapominajmy, żeby mierzyć zamiary na siły, bo wpływ Słońca podpowiada nam, aby kierować się nie tylko emocjami, ale i rozumem.

We wtorek 7.08 Wenus wchodzi do znaku Wagi i zapewni nam powodzenie w każdej spawie, dlatego zaczynajmy nowe sprawy, zakładajmy firmę, rozpoczynajmy podróż, podpisujmy umowy. W urzędach będziemy bardziej skuteczni w załatwianiu spraw finansowych. Uran wchodzi w retrogradację i możemy przegapić pewne ważne szczegóły w sprawach zawodowych i finansowych, co grozi konsekwencjami finansowymi lub dyscyplinarnymi. Uważajmy więc i wszystko sprawdzajmy dwa razy.

W środę 8.08 trygon Wenus z Marsem pomoże osobom, które nie mają partnera, znaleźć drugą pasującą idealnie połówkę. Jeśli planujesz imprezę lub ważne spotkanie, w środę dzwoń do znajomych i załatwiaj trudne sprawy.

W czwartek 9.08 koniunkcja Słońca z Merkurym podpowie nam, jak rozwiązać trudny problem lub pomoże naprawić nie działające sprzęty w domu. Warto jednak zdać się na poradę i usługi specjalisty, żeby załatwić problem raz i porządnie.

W piątek 10.08 kwadratura Wenus z Saturnem odradza randki w ciemno i zbyt odważne domaganie się podwyżki czy składanie dokumentów o kredyt, bo możemy ponieść spektakularną porażkę. Możemy liczyć tylko na sprawdzonych przyjaciół.

W sobotę 11.08 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Lwa sprawi, że weekend będzie romantyczny i bardzo wzruszający za sprawą spotkań, przyjęć czy filmów lub muzyki. Warto odpocząć po intensywnym tygodniu i zająć się tylko tym, co sprawia nam radość. Kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja szukaniu pracy i podpisywaniu korzystnych umów. Warto założyć konto, lokatę lub znaleźć lepsze oprocentowanie kredytu czy karty kredytowej.

Horoskop tygodniowy

6.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 3.31)
Na urlopie zajmij się rozrywką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Wieczór sprzyja nadrabianiu zaległości i rozmowom z bliskimi. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure.
Aspekty planet: 1.46 trygon Księżyca z Wenus, 6.08 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomoże szybko uporać się z pracą, a wieczorem sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

7.08.2018, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Pij wodę mineralną, zjedz pożywną zupę, unikaj nadmiaru białka. Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miej do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie  ci na sucho. Nie zapomnij jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na twoją pomoc. Uda się załatwić pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 1.27 kwadratura Słońca z Jowiszem, 1.27 Wenus wkracza do znaku Wagi, 4.22 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 6.37 kwadratura Księżyca z Neptunem, 9.54 sekstyl Księżyca z Merkurym, 18.49 Uran wchodzi w retrogradację.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać o polityce i poważnych różnicach poglądów, bo możemy być zbyt zasadniczy i uparci.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

8.08.2018, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 6.00)
Możesz być niestabilny emocjonalnie i za bardzo przejąć się cudzymi kłopotami. Zanim podejmiesz decyzję pod wpływem uczuć, dobrze się zastanów. Unikaj inwazyjnych zabiegów chirurgicznych na biust i dekolt. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić. Zadbaj o rośliny. Nawilżaj skórę, rób zabiegi kosmetyczne, likwiduj zmarszczki.
Aspekty planet: 2.32 trygon Wenus z Marsem, 8.08 kwadratura Księżyca z Wenus, 10.12 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.14 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga dostrzec trudne sprawy we właściwym świetle i znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem odpoczniesz, nabierzesz dystansu, a jeśli trzeba to pozbędziesz się tego, co nie daje ci radości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

9.08.2018, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę i wyjaśnisz niezgodności w domowym budżecie. Dzień sprzyja nowym pomysłom na dekorację i remont mieszkania, zmianie wizerunku i rozwijaniu nowego hobby. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem. Zjedz dziś ciemne pieczywo i brązowy ryż, unikaj ostrych przypraw i alkoholu.
Aspekty planet: 4.05 koniunkcja Słońca z Merkurym, 5.43 trygon Księżyca z Jowiszem, 7.41 trygon Księżyca z Neptunem, 13.20 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy ciekawscy, a także niezwykle łatwo zdobędziemy nowe umiejętności. Dziś nauka praca i pójdzie nam o wiele sprawniej, niż zwykle. Wszystko będzie działo się szybko, lepiej nie odkładać ważnych spraw na później.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

10.08.2018, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 6.17)
Energia cię będzie rozpierać i trudno się będzie skupić na nużących obowiązkach. Bądź jednak konsekwentny i nie przekładaj ważnych spraw i porządków na jutro. Po południu zmiana aury. Planety pomogą ci  uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów. Regeneruj siły, idź na plażę, opalaj się z umiarem.
Aspekty planet: 3.33 kwadratura Wenus z Saturnem, 7.12 opozycja Księżyca z Marsem, 10.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 11.48 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

11.08.2018, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Nów Księżyca sprawi, że ludzie będą ze sobą rywalizować, uważaj więc, żeby nie narobić sobie wrogów. Ostrożnie prowadź samochód i uważnie obchodź się z ostrymi narzędziami. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, którą kiedyś podpisałeś. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj ostrych przypraw i kwaśnego nabiału. Księżyc zachęca do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki.
Aspekty planet: 5.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 5.54 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 8.31 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 11.57 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki, warto odpocząć od obowiązków.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

12.08.2018, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 5.58)
Pilnuj się, bo dzisiejsze błędy mogą cię dużo kosztować. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Księżyc pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Bez sentymentu wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy. Nawadniaj organizm, jedz dużo warzyw, wypij sok z buraka.
Aspekty planet: 10.04 trygon Księżyca z Uranem, 10.51 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym rodzinnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 30´ – 20 º 13´ Lwa
Księżyc 29 º 07´ Byka – 12 º 25´ Panny
Merkury 18 º 53′ – 13 º 38′ Lwa w retrogradacji
Wenus 29 º 00′ Panny – 06 º 04′ Wagi
Mars 01 º 33´ – 00 º 01´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 14 º 22′ – 14 º 57′ Skorpiona
Saturn 03 º 19´ – 03 º 01´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 34´ – 02 º 33´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 º 55′ – 15 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 27′ – 19 º 18′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
6.08 od g. 01.46 do g. 03.31.
7.08 od g. 9.54 do 8.08 do g. 06.00.
9.08 od g. 13.20 do 10.08 do g. 06.17.
11.08 od g. 11.57 do 12.08 do g. 05.58.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>