Horoskop tygodniowy 13-19.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Lwie sprzyja skupieniu się na sobie. Będziemy zachłanni na życie i bardziej niż zwykle skoncentrowani na pracach domowych i wprowadzaniu w życie nowych postanowień. To dobry tydzień, aby zadbać o siebie, odpocząć, cieszyć się życiem.

 W poniedziałek 13.08 Mars ruchem wstecznym wchodzi do znaku Koziorożca i zmobilizuje nas do regularnego treningu i wytrwałej pracy. Warto się starać, bo efekty czy diety, czy ćwiczeń, będą olśniewające.

W sobotę 18.08 sekstyl Merkurego z Wenus  pomoże nam upolować najmodniejsze stroje na wyprzedażach i zadbać o swój wygląd przed końcem wakacyjnego sezonu. Wagi mogą przeżyć wyjątkowe chwile na randce.

W niedzielę 19.08 trygon Jowisza z Neptunem sprzyja śmiałym planom i rozrywce. Osoby, które ubiegają się o pracę, powinny być w tym tygodniu bardziej odważne i śmiałe w prezentowaniu swoich umiejętności, bo ten aspekt planet przynosi szczęście. Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać sprawom zawodowym, podpisywaniu ważnych umów i kupowaniu sprzętu elektronicznego.

Horoskop tygodniowy

13.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Dużo możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, spróbuj rzucić palenie.
Aspekty planet: 4.13 Mars wkracza ruchem wstecznym do znaku Koziorożca, 6.08 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 7.24 opozycja Księżyca z Neptunem, 13.11 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

14.08.2018, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.56)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Zadbaj o twarz i usta, farbuj i podcinaj włosy, ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 6.37 trygon Księżyca z Marsem, 11.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 20.05 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zajmij się rodziną, zdrowiem i odpocznij od stresów.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

15.08.2018, środa
Księżyc w znaku Wagi
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa. Zjedz potrawy ze zdrowym tłuszczem, unikaj zbyt ostrych przypraw i cukru.
Aspekty planet: 4.08 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.51 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, a także rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

16.08.2018, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.54)
Nie daj się ponieść nerwom i emocjom. Księżyc może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Unikaj depilacji i głębokiego pilingu, bo skóra źle to zniesie.
Aspekty planet: 9.55 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.27 opozycja Księżyca z Uranem, 16.06 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w Internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach. To dobry dzień dla spraw zawodowych, można zakładać firmę lub podpisywać ważne umowy.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

17.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Bądź zdecydowany i trzymaj się swojego planu. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Nie wdawaj się w kłótnie. Organizm łatwo przyswaja węglowodany, uważaj więc na tuczące dodatki i desery.
Aspekty planet: 8.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 15.32 trygon Księżyca z Neptunem, 22.11 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja mądrym decyzjom i rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i nie żałuj tego, co minęło.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

18.08.2018, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.44)
Aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Ostrożnie podchodź do reklam i ofert sprzedaży. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zadbaj o siebie, nawilżaj skórę. Podlej obficie kwiaty, unikaj jednak dużego prania, bo będzie długo. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 9.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 17.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.34 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na  loterii.

19.08.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Zrealizuj plan idealnej niedzieli, powstrzymaj się przed domowymi pracami i po prostu odpocznij. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Jeśli wybieraj się w podróż, pamiętaj o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej. Jedz więcej dobrej jakości białka, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 6.24 Merkury wychodzi z retrogradacji, 9.44 trygon Jowisza z Neptunem, 17.13 trygon Księżyca z Merkurym, 19.13 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. Unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 20 º 13´- 26 º 56´ Lwa
Księżyc 12 º 25´ Panny – 15 º 59´ Strzelca
Merkury 13 º 38′ – 11 º 34′ Lwa w retrogradacji
Wenus 06 º 04′ – 12 º 50′ Wagi
Mars 00 º 01´ Wodnika – 29 º 00´ Koziorożca w retrogradacji
Jowisz  14 º 57′ – 15 º 41′ Skorpiona
Saturn 03 º 01´ – 02 º 47´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 33´ – 02 º 30´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 º 46′ – 15 º 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 18′ – 19 º 10′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.08 od g. 06.37 do g. 06.56.
16.08 od g. 09.55 do g. 10.54.
18.08 od g. 17.06 do g. 18.44.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>