Horoskop tygodniowy 20-26.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja zawodowym sukcesom. Będziemy pracowity, a Merkury w znaku Lwa pomoże nam zdobyć nie tylko pochwały, ale też pieniądze. Pełnia Księżyca w znaku Ryb poruszy nasze emocje i uwolni kreatywność.

W czwartek 23.08 Słońce opuszcza znak Lwa i wchodzi do znaku Panny. Zmobilizuje nas do nauki, zdobycia potrzebnych informacji, wzięcia się za remont lub gruntowne porządki. Panny, Byki  Koziorożce mają szansę na sukces.

W sobotę 25.08 trygon Słońca z Uranem przypomni nam o dawnych planach, skłoni do większych zmian i zachęci do nowych poszukiwań w sferze zawodowej i uczuciowej.

W niedzielę 26.08 trygon Słońca z Saturnem sprzyja porządkowaniu rodzinnych spraw. Zastanówmy się dwa razy, zanim zaczniemy kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Saturn sprzyja wybaczaniu i poprawianiu niedociągnięć. Kwadratura Wenus z Plutonem ostrzega nas przed zbędnymi wydatkami, zaleca spokój i opanowanie w kontaktach z przełożonymi i radzi, aby być cierpliwym wobec surowych i kontrolujących osób w naszym otoczeniu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

Horoskop tygodniowy

20.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Ktoś pomoże ci w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Unikaj przekładania spraw na później, bo mimo chaosu dużo uda się zrobić. Wymocz dłonie w kąpieli z parafiny lub nałóż na nie kompres nawilżający. Nie siedź w przeciągu. Mimo letniej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków, zjedz dużo białka.
Aspekty planet: 1.11 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić. Kto narzeka na samotność i nudę, temu łatwiej będzie dzisiaj znaleźć nowe znajomości.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

21.08.2018, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 6.00)
Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę porządku, zaproponuj nowy podział zadań domownikom, przemebluj niefunkcjonalne pomieszczenia  Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje. Stosuj krem z filtrem UV, jeśli przebywasz na słońcu, odżywiaj skórę. Jedz węglowodany, pij owocowe soki.
Aspekty planet: 1.46 trygon Księżyca ze Słońcem, 11.01 trygon Księżyca z Uranem, 11.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dobry dzień na domowe porządki i przemeblowania. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

22.08.2018, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź przygotowany, że coś może pójść nie tak lub że plany zmienią się w ostatniej chwili. Unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier.
Aspekty planet: 12.36 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.45 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i dobrej zabawie. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

23.08.2018, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 18.55)
Nie odkładaj niczego na później, będziesz aktywny i obowiązkowy, dużo uda ci się zrobić. Zaplanuj wydatki domowe kilka miesięcy do przodu, szukaj oszczędności, omawiaj rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób piling, zaczynaj zdrową dietę. Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zabierz się za przetwory. Zrób depilacje i piling, idź do kosmetyczki, skóra się szybko goi.
Aspekty planet: 6.08 Słońce przechodzi do znaku Panny, 16.18 koniunkcja Księżyca z Marsem, 23.54 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

24.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc w Wodniku sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i nagłej zmianie planów. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, dbaj o linię. Unikaj cukru, zamiast niego używaj miodu lub słodzika.
Aspekty planet: 22.27 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

25.08.2018, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Warto posłuchać najnowszych ploteczek i zapytać innych o zdanie w nurtującej cię sprawie. Dziś łatwo nauczysz się nowych rzeczy i bez większego trudu przekonasz innych ludzi do swoich pomysłów. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Księżyc sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych. Zadbaj o ruch na świeżym powietrzu, pomaluj paznokcie, nawilżaj skórę. Trygon Słońca z Uranem sprzyja zaczynaniu diety.
Aspekty planet: 3.55 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 6.38 trygon Księżyca z Wenus, 18.37 trygon Słońca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi i domowym finansom. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

26.08.2018, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 7.32)
Odpocznij i nie pozwól, aby inni zarzucili cię swoimi obowiązkami i problemami. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Trygon Słońca z Saturnem pomoże ci szybko uporać się z dokumentami i rachunkami. Pełnia Księżyca pomoże ci odnowić pewną ważną znajomość. Kwadratura Wenus z Plutonem ostrzega przed ryzykownymi inwestycjami.
Aspekty planet: 00.07 trygon Słońca z Saturnem, 12.21 sekstyl Księżyca z Uranem, 12.48 sekstyl Księżyca z Saturnem, 13.56 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.20 kwadratura Wenus z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować różne zakamarki w mieszkaniu, a nawet znaleźć zguby. W miłości jednak działajmy ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 56´ Lwa – 03 º 41´ Panny
Księżyc 15 º 59´ Strzelca – 09 º 17´ Ryb
Merkury 11 º 34′ – 15 º 23′ Lwa
Wenus 12 º 50′ – 19 º 13′ Wagi
Mars 29 º 00´ – 28 º 37´ Koziorożca w retrogradacji
Jowisz 15 º 41′ – 16 º 30′ Skorpiona
Saturn 02 º 47´ – 02 º 38´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 30´ – 02 º 25´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 º 35′ – 15 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 10′ – 19 º 03′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.08 od g. 01.46 do g. 06.00.
23.08 od g. 16.18 do g. 18.55.
25.08 od g. 06.38 do 26.08 do g. 07.32.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>