Horoskop tygodniowy 27.08-2.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Pannie zachęca nas, aby zmienić dietę na zdrowszą, a także znaleźć dobrego lekarza i zrobić okresowe badania. Zanim podejmiemy ważną decyzję, lepiej skontaktować się ze specjalistą lub poradzić prawnika.

W poniedziałek 27.08 Mars wychodzi z retrogradacji. Zajmujmy się poważnymi sprawami, bo czas sprzyja załatwianiu urzędowych i skomplikowanych spraw, ale też radzi uważać na szczegóły. Raki będą świetnymi organizatorami.

We wtorek 28.08 kwadratura Merkurego z Jowiszem sprawi, że będziemy zdyscyplinowani, a dzień sprzyjać będzie cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne.

Horoskop tygodniowy

27.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Zrób coś dla domu, upiększ swoje otoczenie. Podlej kwiaty, zadbaj o trawnik, uporządkuj grządki z warzywami. Po południu lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Unikaj farbowania włosów i robienia rachunków, bo będzie łatwo o chaos lub pomyłkę. Unikaj głębokich pilingów i depilacji, wymocz stopy w wodzie z solą. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru. Mars wychodzi z retrogradacji i pomoże ci ruszyć stare sprawy, które wymagają zakończenia.
Aspekty planet: 14.03 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.04 Mars wychodzi z retrogradacji, 16.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.13 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Możesz wprowadzać w życie nowe pomysły, szukać korzystnych okazji. Po pracy warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

28.08.2018, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 18.35)
Nie bój się zmian i nowości. Dzisiaj szczęście ci sprzyja i trudno będzie cię nie zauważyć. Na pewno osiągniesz sukces. Warto pomóc innym, zaangażować się w prace społeczne, występować publicznie. Podlewaj kwiaty, sprzątaj piwnicę i garderobę, uporządkuj zdjęcia
Zadbaj też o stopy, zrób sobie relaksującą kąpiel i hydromasaż. Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprzyja większym zakupom i podróży.
Aspekty planet: 7.31 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 15.54 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.36 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

29.08.2018, środa
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w baranie doda ci sił i animuszu. Sprzątaj, wykonuj cięższe prace, pastuj podłogi, przycinaj gałęzie, piel chwasty. Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo. Po południu rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie. Zjedz więcej białka i warzyw.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

30.08.2018, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Chroń głowę przed słońcem, zadbaj o oczy, idź na basen lub aerobik. Zjedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po jabłko, pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 6.53 kwadratura Księżyca z Plutonem, 7.02 trygon Księżyca z Merkurym, 12.56 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i zaplanuj różne ważne zadania na kolejne dni.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

31.08.2018, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 3.30)
Zajmij się kwiatami i garderobą. Zadbaj o ubrania, oddaj je do prania chemicznego, zbieraj zioła, nawoź rośliny. Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 1.03 kwadratura Księżyca z Marsem, 7.50 koniunkcja Księżyca z Uranem, 8.16 trygon Księżyca z Saturnem, 18.41 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki. Nie narzekaj, że wakacje się kończą, tylko szukaj okazji do zabawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

1.09.2018, sobota
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w Byku zapewni ci dużo zdrowego rozsądku i ochoty na wykonywanie domowych prac. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, pielęgnuj włosy. Wieczór sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom. Pij soki warzywne i owocowe. Porządkuj rośliny, wyrywaj chwasty, możesz nawozić i kosić trawnik. Dobry dzień na randkę i towarzyskie spotkanie.
Aspekty planet: 7.32 sekstyl Księżyca z Neptunem, 11.05 opozycja Księżyca z Jowisza, 14.15 trygon Księżyca z Plutonem, 21.07 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

2.09.2018, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 10.01)
Wysyłaj ważne pisma i maile, spotykaj się z ludźmi. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure, pomaluj paznokcie. Testuj nowe przepisy, zamiast smalcu i margaryny używaj zdrowej oliwy.
Aspekty planet: 7.56 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 o 41´ – 10 o 27´ Panny
Księżyc 09 o 17´ Ryb – 09 o 04´ Bliźniąt
Merkury 15 o 23′ – 24 o 41′ Lwa
Wenus 19 o 13′ – 25 o 08′ Wagi
Mars 28 o 37´ – 28 o 53´ Koziorożca
Jowisz 16 o 30′ – 17 o 27′ Skorpiona
Saturn 02 o 38´ – 02 o 33´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 o 25´ – 02 o 17´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 24′ – 15 o 13′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 o 03′ – 18 o 57′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.08 od g. 15.54 do g. 18.35.
31.08 od g. 01.03 do g. 03.30.
2.09 od g. 07.56 do g. 10.01.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>