Horoskop tygodniowy 3-9.09.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W sprawach uczuciowych i towarzyskich zdajmy się w tym tygodniu na łut szczęścia i improwizację. Zdajmy się na intuicję, działajmy sprawnie, a osiągniemy sukces.

W poniedziałek 3.09 sekstyl Merkurego z Wenus pomoże nam lepiej gospodarować domowym budżetem. Poczujemy przypływ natchnienia, chęć do kupowania ładnych rzeczy i zainteresujemy się sprawami urody i mody.

W czwartek 6.09 Saturn wychodzi z retrogradacji, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach. Merkury wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać podróżom i sprawom urzędowym. Merkury przyspieszy wiele spraw, ale sprawi również, że ludzie będą chętni do wyjazdów, spotkań i rozmów.

W piątek 7.09 trygony Merkurego z Uranem i Saturnem sprawią, że możemy nagle zmienić plany na cały tydzień. Warto spotkać się w większym gronie, powspominać wakacyjne przygody. Opozycja Słońca z Neptunem. Ostrożnie stosujmy diety i nie wyczerpujmy organizmu zbyt niską ilością jedzenia czy kalorii dziennie. Słońce w znaku Panny nie lubi ekstremalnych zachowań i sprzyja równowadze w dbaniu o zdrowie.

W sobotę 8.09 kwadratura Wenus z Marsem. Towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W niedzielę 9.09 nów Księżyca w znaku Panny skłaniać będzie Panny, Ryby, Bliźnięta i Strzelce do negocjacji, rozmów i targowania się o wszystko. Dzięki temu wiele zyskacie i zaoszczędzicie sporo pieniędzy. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona.

20180903_450

3.09.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Omawiaj plany wizyt i wyjazdów, myj okna, unikaj przesadzania roślin. Sekstyl Merkurego z Wenus pomoże ci nawiązać wartościową znajomość.
Aspekty planet: 4.37 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.41 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.58 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

4.09.2018, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 14.03)
Wykorzystaj nowe informacje, aby zdobyć więcej pieniędzy lub przywilejów. Będziesz chętnie współpracował z innymi, zdobędziesz ważne informacje i poznasz najnowsze plotki. Zatroszcz się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wieczorem zrelaksuj się przy dobrej muzyce, w kąpieli z olejkami eterycznymi lub w gronie najbliższych. Jedz więcej zdrowego tłuszczu i węglowodanów, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę
Aspekty planet: 7.26 trygon Księżyca z Wenus, 8.37 sekstyl Księżyca z Merkurym, 17.51 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.21 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

5.09.2018, środa
Księżyc w znaku Raka
Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziesz chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Podlewaj, nawoź, dosadzaj nowe rośliny, unikaj dużego prania. Pij dużo wody, zjedz ciepłą zupę, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet: 11.30 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.26 trygon Księżyca z Neptunem, 19.54 trygon Księżyca z Jowiszem, 21.41 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

6.09.2018, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 15.54)
Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, dlatego różne spotkania będą się przeciągać. Wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia. Merkury wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom szukającym lepszej pracy. Pij ciepłe napoje, jedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw.
Aspekty planet: 4.38 Merkury wkracza do znaku Panny, 12.19 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.08 Saturn wychodzi z retrogradacji, 14.42 opozycja Księżyca z Marsem, 19.29 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

7.09.2018, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie. Wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, zrób przemeblowanie. Merkury zrobi trygony z Uranem i Saturnem, warto podróżować i wysyłać ważne listy. Opozycja Słońca z Neptunem sprzyja zakochaniu i romantycznym spotkaniom.
Aspekty planet: 9.40 trygon Merkurego z Uranem, 14.19 trygon Merkurego z Saturnem, 20.26 opozycja Słońca z Neptunem, 21.20 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

8.09.2018, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 16.29)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed kłótniami i zakupami pod wpływem impulsu. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wetrzyj w nie balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 15.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.57 trygon Księżyca z Uranem, 20.35 trygon Księżyca z Saturnem, 22.38 kwadratura Wenus z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą weekendową przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

9.09.2018, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Nów w znaku Panny pomoże ci się zdyscyplinować i zrobić ważne plany. Pomoże  też zdobyć niezbędne w pracy lub szkole informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Zadbaj o zdrowie, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową.  Połóż kompres na zmęczone oczy, nie pal papierosów. Jedz więcej kasz i gotowanych warzyw, unikaj słodyczy i alkoholu. Wenus wkracza do znaku Panny i sprzyja zadbaniu o zdrowie.
Aspekty planet: 00.54 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 11.25 Wenus wkracza do znaku Skorpiona, 16.48 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 23.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 o 27´- 17 o 14´ Panny
Księżyc 09 o 04´ Bliźniąt – 20 o 40´ Panny
Merkury 24 o 41′ Lwa – 07 o 11′ Panny
Wenus 25 o 08′ Wagi – 00 o 26′ Skorpiona
Mars 28 o 53´ – 29 o 49´ Koziorożca
Jowisz  17 o 27′ – 18 o 29′ Skorpiona
Saturn 02 o 33´ – 02 o 33´Koziorożca
Uran 02 o 17´ – 02 o 07´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 13′ – 15 o 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 57′ – 18 o 52′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.09 od g. 08.37 do g. 14.03.
6.09 od g. 14.42 do g. 15.54.
8.09 od g. 15.31 do g. 16.29.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>