Kto urodził się 30 grudnia

Wszystkiego najlepszego dla Koziorożców, które obchodzą dziś urodziny!

Sławne osoby urodzone 30.12: cesarz rzymski Tytus (39), angielski astrolog Simon Forman (1552), włoski poeta Vicenzo da Filicaja (1642), sułtan Turcji Ahmed III (1673), angielski pisarz Rudyard Kipling (1865), amerykańska wokalistka Patti Smith (1946), polski lekkoatleta Jacek Wszoła (1956), włoska aktorka i polityk Alessandra Mussolini (1962), amerykański golfista Tiger Woods (1975).

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 30 grudnia

Zręczny, przenikliwy – potrafi wyprowadzić innych w pole.

Jest to człowiek poważny, obdarzony dużymi możliwościami rozwoju. Spokojny, skoncentrowany, cierpliwy – nie jest wolny od zaciętości i dogmatyzmu.Ma on bardzo charakterystyczne zamiłowanie do imponującego otoczenia: nic nie jest dlań dostatecznie wielkim ani wspaniałym.

Jego natura jest dość mizantropijna, chętnie izolująca się od ludzi ale dzięki swemu nieprzeciętnemu umysłowi potrafi oderwać się od spraw powszednich i wznieść na wyżyny filozoficzne. Wobec życia dość obojętny – jest ze siebie zadowolony. Mimo to jednak jego poczucie szczęścia i radości życia nie jest zbyt wielkie.

Ciekawe są jego niezwykłe zdolności jako detektywa: przed jego krytycznym i przenikliwym umysłem nic się nie ukryje. Trzeba dodać, że ludzie nierozwinięci tego typu potrafią bardzo zręcznie wyprowadzać innych w pole. Chciałby osiągnąć uznanie ogólne i pragnie być podziwianym, chociaż nieraz nie zdaje sobie z tego sprawy.

Niepotrzebnie przesiaduje po nocach, co go osłabia i szkodzi jego organizmowi. Natomiast samotne medytacje, do których okazuje zamiłowanie – wpływają nań dodatnio i przyczyniają się do poprawienia jego samopoczucia.

Gdy rozwinie się w pełni – okazuje niezwykły takt, zdolności dyplomatyczne, wytrwałość i głębię umysłową. A mimo to potrafi oddawać się dziwacznym fantazjom nad sprawami najbardziej codziennymi i przyziemnymi – rozmyśla długotrwale.

Kobieta urodzona dnia tego jest dobrą panią domu, praktyczną i oszczędną. Zna się na interesach a w towarzystwie doskonale sobie daje radę. Jest bardzo rozsądną.

Ludzie urodzeni w tym dniu nierzadko wstępują w związki małżeńskie z osobami starszymi od siebie lub już uprzednio zamężnymi. Dążą do osiągnięcia jakiegoś wyższego celu, a w dążeniu tym wykazują wielką praktyczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>