Horoskop tygodniowy 10-16.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu mogą wrócić pewne sprawy, które od kilku miesięcy uważaliśmy za zamknięte. Odpowiadajmy na wezwania z urzędu, stawiajmy się punktualnie na spotkanie, nie unikajmy trudnych rozmów czy liczenia oszczędności. Jowisz doda nam energii i przyspieszy załatwianie ważnych spraw. Opozycja Marsa z Saturnem skłoni nas do porządków w każdej dziedzinie życia.

W poniedziałek i wtorek 10-11.06 opozycja Słońca z Jowiszem zapewni nam ciekawe spotkania. Warto składać podanie o pracę, chodzić na ważne rozmowy, bo będziemy elokwentni i wygadani, a ludzie bardziej nam przychylni.

W piątek 14.06 opozycja Marsa z Saturnem ostrzega przed tymi, którzy nie zapominają urazów. Unikajmy sprzeczek i zbyt gorących dyskusji, bo możemy stracić zaufanie kogoś ważnego lub nawet pod wpływem gniewu zerwać ważną znajomość. Trygon Marsa z Neptunem wyzwoli naszą kreatywność i uruchomi wyobraźnię. Bez wahania wykorzystajmy okazję, która pojawi się na naszej drodze, bo drugi raz może się już nie powtórzyć.

W niedzielę 16.06 trygon Merkurego z Neptunem nastawi nas duchowo do życia i trudno nam będzie wykonywać zwykłe codzienne czynności. Warto poświęcić trochę czasu na relaks, medytację, spotkanie z bliską osobą. Opozycja Merkurego z Saturnem może wywołać chaos i dezorientację. Dlatego będziemy się spieszyć, co może wywołać nerwowość i powodować kosztowne pomyłki. Kwadratura Jowisza z Neptunem sprzyja tym, którzy lubią ryzyko i liczą na szybką wygraną. Warto więc grać na loterii i brać udział w różnych konkursach. Szczęście może się do ciebie uśmiechnąć! Pomóż komuś, a zyskasz jego dozgonną wdzięczność.

Horoskop tygodniowy

10.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w znaku Panny sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki. Starsze osoby i przełożeni będą nam bardziej życzliwi. Zrób planowanie wydatków, odwiedzaj urzędy. Opozycja Słońca z Jowiszem sprzyja inwestycjom, zakładaniu lokat i ubieganiu się o pożyczkę.
Aspekty planet: 02.45 sekstyl Księżyca z Marsem, 07.17 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.59 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 08.12 trygon Księżyca z Saturnem, 08.42 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 14.01 trygon Księżyca z Plutonem, 17.27 opozycja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

11.06.2019, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 2.28)
Księżyc pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę. Żeby poznać lepiej siebie i innych zacznij interesować się psychologią. Zadbaj o włosy i paznokcie, do diety włącz suplementy zawierające skrzyp. Nie obciążaj kręgosłupa, zapisuj się do lekarza, rób analizy. Wieczorem udane randki.
Aspekty planet: 06.55 trygon Księżyca z Wenus, 23.02 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

12.06.2019, środa
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Zaszczep się, jeśli w najbliższym czasie jedziesz do egzotycznych krajów. Uzupełniaj brak magnezu w organizmie, zrób kontrolne badania. Nie farbuj włosów i nie maluj paznokci, bo będą długo schły. Pij zioła, organizm potrzebuje więcej mikroelementów. Wieczorem udana randka.
Aspekty planet: 08.18 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.11 kwadratura Księżyca z Saturnem, 11.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 14.57 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.15 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj  odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

13.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.02)
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na wiatr i zmiany pogody. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia. Możesz wpaść na trop rozwiązania pewnej zagadki. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu i osób, które cię drażnią.
Aspekty planet: 15.10 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na zakupy, inwestycje, urządzanie domu lub ogrodu. Dzisiaj praca aż tak nie męczy.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

14.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Zmierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Zawrotne tempo końca tygodnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Kupuj walutę, zadbaj o oszczędności, wyjaśnij nieporozumienia z krewnymi, unikaj dużych zgromadzeń. Mars w trygonie z Neptunem i w opozycji z Saturnem każe uważać na zdrowie.
Aspekty planet: 08.11 trygon Marsa z Neptunem, 09.32 trygon Księżyca z Merkurym, 14.53 trygon Księżyca z Neptunem, 15.12 trygon Księżyca z Marsem, 15.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.49 opozycja Marsa z Saturnem, 21.45 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

15.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 11.02)
Księżyc doda ci energii, będziesz miał siły na wyzwania i domowe prace. Nadmiar ruchu i zmian może jednak sprawić, że będziesz się przegrzewać i łatwiej przeziębiać się. Zachowaj więc umiar podczas różnych codziennych aktywności. Jedz więcej nabiału, wcieraj balsamy i kremy, zadbaj o skórę na szyi, zrób peeling. Wieczorem spodziewaj się dobrych wiadomości.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

16.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Waleczny i popędliwy Księżyc w Strzelcu sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Unikaj egzotycznych przypraw, bo mogą podrażnić żołądek. Rób peeling i depilację. Wyjaśniaj trudne rodzinne sprawy, realizuj ambitne plany, a szybko osiągniesz to, czego chcesz. Merkury w trygonie z Neptunem i w opozycji z Saturnem odradza trudne rozmowy rodzinne. Kwadratura Jowisza z Neptunem zachęca do zajęcia się rodzinnymi finansami.
Aspekty planet: 02.22 opozycja Księżyca z Wenus, 13.42 trygon Merkurego z Neptunem, 16.00 opozycja Merkurego z Saturnem, 17.21 kwadratura Jowisza z Neptunem, 21.08 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 21.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 18 º 51´ – 25 º 33´ Bliźniąt
Księżyc 15 º 34´ Panny – 21 º 19´ Strzelca
Merkury 09 º 03′ – 19 º 24′ Raka
Wenus  01 º 08′ – 09 º 40′ Bliźniąt
Mars 15 º 59′ – 20 º 28´ Raka
Jowisz 19 º 34′ – 18 º 40′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 19 º 15´ – 18 º 49´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 05 º 05´ – 05 º 23´ Byka
Neptun 18 º 41′ – 18 º 43′ Ryb
Pluton 22 º 48′ – 22 º 32′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
10.06 od g. 14.01 do 11.06 do g. 02.28.
12.06 od g. 17.15 do 13.06 do g. 06.02.
14.06 od g. 21.45 do 15.06 do g. 11.02.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>