Horoskop tygodniowy 17-23.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Warto inwestować, robić szybkie zakupy, szukać promocji wakacyjnych wycieczek. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i sprzyja szukaniu lepszej pracy i nawiązywaniu korzystnych znajomości. W piątek 21.06 Słońce wchodzi do znaku Raka i zaczyna się astronomiczne lato.  Będziemy chcieli wyruszyć w podróż dookoła świata. Łatwo nam będzie rozproszyć się. Trzeba się jednak zdyscyplinować, bo w poniedziałek 17.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca może przynieść nam okazję do znalezienia lepszej pracy i pokazania się przełożonym w najlepszym świetle.

We wtorek 18.06 sekstyl Saturna z Neptunem  pomoże rozwiązać trudną sprawę lub problem, z jakim nie mogliśmy sobie poradzić od dłuższego czasu. Nauka będzie szła szybciej niż zwykle. Koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed kłótniami i problemami w podróży.

W środę 19.06 opozycja Merkurego z Plutonem sprawi, że atmosfera długiego weekendu będzie mimo to nieco ospała i leniwa. Warto zająć się prywatnymi sprawami i przeczytać wszystkie zaległe czasopisma i książki, które leżą na naszym nocnym stoliku.

W czwartek 20.06 opozycja Marsa z Plutonem pomoże nam uporządkować domowe i rodzinne sprawy. Tydzień sprzyja kupowaniu polis ubezpieczeniowych, nauce obsługi broni i gazów łzawiących, zmienianiu w internecie haseł do kont mailowych i bankowych, żebyśmy czuli się bezpiecznie i stabilnie.

W piątek 21.06 Neptun wchodzi w retrogradację i sprawi, że będziemy rozkojarzeni i marzycielscy. Uważnie podpisujmy dokumenty i pilnujmy swoich rzeczy. W tym tygodniu możemy stać się łatwymi ofiarami złodziei i oszustów.

Horoskop tygodniowy

17.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 18.13)
Księżyc sprawi, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a znacznie poprawisz swoją kondycję. Pełnia Księżyca sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 10.30 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

18.06.2019, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej. Sekstyl Saturna z Neptunem zachęca do duchowych poszukiwań i medytacji. Koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed kłótliwymi osobami i pośpiechem na drodze.
Aspekty planet: 04.29 trygon Księżyca z Uranem, 13.46 sekstyl Saturna z Neptunem, 18.04 koniunkcja Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

19.06.2019, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Dzień sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki podróżom. Gorszy dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw.
Opozycja Merkurego z Plutonem pomoże ci rozwiązać zagadkę lub odkryć sekret.
Aspekty planet: 05.53 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 05.58 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.21 opozycja Księżyca z Marsem, 12.55 opozycja Merkurego z Plutonem, 13.16 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 13.18 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

20.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 4.00)
Księżyc w znaku Wodnika sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i dobrej jakości tłuszczu. Opozycja Marsa z Plutonem zachęca do aktywności fizycznej.
Aspekty planet: 05.26 opozycja Marsa z Plutonem, 14.56 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Dobry dzień na imprezy i randki.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

21.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja cierpliwej pracy i dobrej organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie, a na pewno ktoś zareaguje. Nawilżaj skórę, zadbaj o skórę nóg i stóp, idź na spacer.
Aspekty planet: 09.41 trygon Księżyca z Wenus, 16.01 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.35 Neptun wchodzi w retrogradację, 17.54 Słońce wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi. Dobry czas na spotkania towarzyskie i randki.

22.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 16.01)
Dobry dzień na zaczynanie diety. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Księżyc ostrzega nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Aspekty planet: 17.57 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

23.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Przekonasz wszystkich do uprawiania sportu i korzystnych zmian w diecie. Zwracaj się o pomoc finansową do rodziny i bliskich przyjaciół. Unikaj cukru, zamiast niego używaj miodu lub słodzika. Podlewaj obficie kwiaty, sprzątaj piwnicę i garderobę, uporządkuj zdjęcia. Jedz węglowodany i białko, ugotuj chude mięso lub fasolę.
Aspekty planet: 03.24 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.44 opozycja Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj większe zakupy. Dobry dzień na randkę, imprezę, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: As Denarów
As Denarów sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dziś odzyskasz wigor i energię.

Pozycje planet 17-30.06.2019:
Słońce 25 º 33´ Bliźniąt – 08 º 54´ Raka
Księżyc 21 º 19´ Strzelca – 15 º 12´ Bliźnięta
Merkury  19 º 24′ Raka – 02 º 36′ Lwa
Wenus 09 º 40′ – 26 º 46′ Bliźniąt
Mars 20 º 28´ – 29 º 23′ Raka
Jowisz 18 º 40′ – 17 º 00′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 18 º 49´ – 19 º 15´Koziorożca w retrogradacji
Uran 05 º 23´ – 05 º 54´ Byka
Neptun 18 º 43′ – 18 º 42′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 13′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.06 od g. 10.30 do g. 18.13.
19.06 od g. 13.18 do 20.06 do g. 04.00.
21.06 od g. 16.01 do 22.06 do g. 16.01..

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>