Horoskop tygodniowy 24-30.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwszy tydzień lata sprzyja towarzyskim spotkaniom, wyjazdom i beztroskiemu spędzaniu czasu. W drugiej połowie tygodnia Merkury zmobilizuje nas do ambitnych zadań. W poniedziałek 24.06 kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja randkom, ale nie jest to dobry czas na ryzykowne finansowe decyzje. W czwartek 27.06 sekstyl Słońca z Uranem pomoże nam szybko uporać się z zaległościami. Merkury wchodzi do znaku Lwa  i odczujemy zmianę aury. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop. W niedzielę 23.06 opozycja Wenus z Jowiszem zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania. Pokaż się z najlepszej strony, zadbaj o wygląd, spotykaj się z ludźmi.

Horoskop tygodniowy

24.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Bądź czujny i nie odwlekaj ważnych badań ani kontrolnych wizyt. Twój organizm domagać się będzie więcej węglowodanów, jedz więc więcej kasz i makaronów. Ubieraj się odpowiednio do pory dnia, bo możesz gorzej reagować na zmianę temperatury. Księżyc doda ci blasku i urody, co sprzyja randkom. Wysyłaj ważne pisma do urzędów i banku. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru.
Aspekty planet: 04.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.09 sekstyl Księżyca z Saturnem, 05.13 kwadratura Księżyca z Wenus, 05.55 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.58 kwadratura Wenus z Neptunem, 13.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.21 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

25.06.2019, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 4.37)
Przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie zobaczy świat w lepszych barwach. Staniemy się towarzyscy i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, zrób przemeblowanie. Zadbaj o skórę pod oczami, zrób okład ze świetlika.
Aspekty planet: 01.10 trygon Księżyca z Merkurym, 11.46 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

26.06.2019, środa
Księżyc w znaku Barana
Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek. Możesz jednak nie zauważyć, że będzie się to odbywać kosztem twojego zdrowia. Masz szansę wyzdrowieć dzięki dużej zdolności do regeneracji i sile woli. Księżyc zachęca do częstszego odpoczywania, dlatego nie wymagaj od siebie zbyt wiele, a będziesz w dobrej formie. Chroń głowę przed słońcem, zadbaj o oczy, idź na basen lub aerobik. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po jabłko, pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 15.20 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.37 kwadratura Księżyca z Saturnem, 23.38 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

27.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 15.310
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Księżyc przestrzega przed zazdrością i chciwością. Wieczorem odpisz na zaległe maile i listy. Zadbaj o zioła i róże, ścinaj kwiaty do wazonów, nawoź trawnik. Zadbaj o ruch na świeżym powietrzu.
Aspekty planet: 00.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 02.19 Merkury wchodzi do znaku Lwa, 09.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.45 sekstyl Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

28.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Byka
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 02.34 koniunkcja Księżyca z Uranem, 03.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

29.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.08)
Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Poczujesz, że musisz więcej ruszać się, uprawiać sport, zaczniesz organizować spacery i wycieczki. Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja wyleczeniu uciążliwych dolegliwości. Dzień sprzyja zabiegom upiększającym, zadbaj o szyje i dekolt. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę.
Aspekty planet: 01.19 trygon Księżyca z Saturnem, 02.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.08 trygon Księżyca z Plutonem, 20.38 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

30.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy i rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Dzień sprzyja podróżom i wizytom. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 02.51 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Próżny kurs Księżyca:
25.06 od g. 01.10 do g. 04.37.
27.06 od g. 09.51 do g. 15.31.
29.06 do g. 20.38 do g. 23.08.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>