Horoskop tygodniowy 6-12.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Niektórzy przeżyją bardzo dużo duchowych doświadczeń.

W środę 8.07 kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega aby być ostrożnym w kontaktach z nieznajomymi. Ktoś może być zbyt wścibski i wypytywać cię o pieniądze lub trudne sprawy, unikaj plotkarzy. Osoby w związkach będą miały bardzo zajęty, ale owocny tydzień.

W niedzielę 12.07 trygon Słońca z Neptunem radzi zająć się sprawami rodziny. Odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały. Merkury wychodzi z retrogradacji i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile.

Horoskop tygodniowy

6.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.08)
Pełnia, której wpływ będziemy odczuwać od niedzieli, sprawi, że ludzie będą niespokojni, będą zmieniać zdanie. Mogą wycofywać się z wcześniejszych ustaleń. Wykorzystaj okoliczności i szybko zmieniaj to, co ci się nie podoba. Można dzisiaj podjąć decyzję o odchudzaniu i oszczędzaniu, a także wreszcie skończyć różne męczące domowe obowiązki. Uprawiaj sport, rób cięższe prace, ale unikaj ryzyka.
Aspekty planet: 00.12 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 01.13 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 11.35 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.35 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

7.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Postaraj się dzisiaj trzymać z daleka od ryzyka i nie bierz na siebie zbyt wielu nowych obowiązków. Unikaj też dzisiaj dyskusji i krytykowania innych, bo ludzie będą obrażalscy i przeczuleni na swoim punkcie. Lepiej zajmij się sztuką i medytacją, a o problemach dzisiaj nie myśl. Zadbaj o zdrowie, pij wodę z mikroelementami. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki, peeling i depilację. W ogrodzie walcz z chwastami.
Aspekty planet: 02.22 trygon Księżyca z Wenus, 06.37 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

8.07.2020, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 20.12)
Możemy poczuć zmęczenie przed czekającymi nas zakupami czy rodzinnymi obowiązkami. Znajdź chwilę na medytację. Dzień nie sprzyja uprawianiu męczącego sportu, a nawet dalekim spacerom. Kwadratura Merkurego z Marsem skłoni nas do niepotrzebnego pośpiechu. Zachowajmy spokój, postarajmy się więcej odpoczywać, a mniej wszystkim przejmować. Pograj w gry, obejrzyj ulubiony film i trochę się zrelaksuj lub zadbaj o zdrowie i urodę. Idealny dzień na peeling i depilację.
Aspekty planet: 12.41 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na wakacyjne przyjemności. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

9.07.2020, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Nie będziemy mieć ochoty na nudne sprawy i domowe porządki. Lepiej odpocząć. W domu nie rób wielkiego prania i mycia, bo trudno ci będzie dokończyć rozpoczęte sprawy. W nocy sny mogą być bardzo dziwne, a nawet prorocze. Dbaj o siebie, nawilżaj skórę, szukaj ciekawych wiadomości na temat ekologicznego stylu życia. Udadzą się spotkania towarzyskie i podróże.
Aspekty planet: 07.34 trygon Księżyca z Merkurym, 13.14 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.49 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

10.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dobry dzień na rozmowy o uczuciach, odpoczynek i wakacyjne przyjemności. Znajdź czas na odpoczynek, medytację, szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Słuchaj też intuicji, a po południu zwracaj uwagę na przeczucia. Wieczorem Księżyc w znaku Ryb sprzyja szukaniu natchnienia, oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Zapewni też szczęście na randkach.
Aspekty planet: 08.08 trygon Księżyca ze Słońcem, 12.56 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.51 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po ciekawe książki i zajrzyj na fora internetowe.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

11.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 07.05)
Wolny dzień sprzyja odpoczynkowi i wracaniu do wewnętrznej równowagi. Zamiast robić  domowe porządki, lepiej iść na ćwiczenia, spacer lub na plażę. Zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj, ćwicz na powietrzu, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Nawilżaj też dzisiaj skórę, pij wodę z mikroelementami i chroń skórę przed ostrym słońcem.
Aspekty planet: 05.48 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.08 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.16 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

12.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Słuchaj swojej intuicji i zwracaj uwagę na to, co czujesz. Księżyc sprzyja miłości, medytacji, towarzyskim spotkaniom i powodzeniu w grach losowych. Bądź uprzejmy i wyrozumiały, bo możesz dzisiaj naprawić błąd lub pogodzić się z kimś, kto dotychczas ci nie sprzyjał. Warto też zadbać o zdrowie i wygodę. Pij więcej wody, podlej w domu kwiaty. Trygon Słońca z Neptunem obudzi w nas intuicję. Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać podpisywaniu umów i kupowaniu elektroniki.
Aspekty planet: 03.21 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.26 Merkury wychodzi z retrogradacji, 20.42 trygon Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 23´ – 21 º 04´ Raka
Księżyc 24 º 24´ Koziorożca – 21 º 18´ Barana
Merkury 07 º 04′ – 05 º 31′ Raka w retrogradacji
Wenus 07 º 23′ – 10 º 35′ Bliźniąt
Mars 04 º 42′ – 08 º 41′ Barana
Jowisz 23 º 24′ – 22 º 31′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 29 º 43´ – 29 º 13′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 02´ – 10 º 14´ Byka
Neptun 20 º 55′ – 20 º 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 58′ – 23 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
6.07 od g. 11.35 do g. 12.08.
7.07 od g. 06.37 do 8.07 do g. 20.12.
11.07 od g. 05.48 do g. 07.05.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>