Horoskop tygodniowy 13-19.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czas sprzyja rozpoczynaniu większych porządków, a także decyzji o regularnych ćwiczeniach. Unikaj przekładania spraw na później, bo w tym tygodniu dużo uda się zrobić Po pracy zadbaj o kondycję: spaceruj, biegaj, ćwicz na powietrzu. Sońce ustawi się w opozycji do Jowisza i Plutona i zmobilizuje nas do aktywnego działania.

W poniedziałek 13.07 kwadra Księżyca w znaku Barana sprawi, że możemy być niespokojni, a nawet mieć dziwne sny. Nie przywiązuj się do schematów, bo dzisiaj wiele spraw może się zmienić. Będziemy trochę senni, spokojni i skoncentrowani na prywatnych sprawach.

We wtorek 14.07 opozycja Słońca z Jowiszem sprzyja ciekawym rozmowom, zgodnej współpracy z ludźmi. Dzisiaj szukajmy dobrej rady, pocieszenia, pozytywnej inspiracji. Zajmij się rachunkami, załatwiaj urzędowe sprawy, szukaj kredytów i nowych współpracowników.

W środę 15.07 opozycja Słońca z Plutonem zaleca ostrożność podczas pracy lub ważnych spotkań, bo dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. Uda się nam jednak sprytnie wyplątać się z różnych spraw, które przestały być opłacalne.

Horoskop tygodniowy

13.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.33)
Nabierzemy ochoty na zabawę i rozrywkę. Każdy będzie chciał czymś imponować i w czymś być najlepszym. Po pracy zajmij się sportem, sztuką, zaplanuj wakacyjne podróże. Sztuka i rywalizacja dostarczy wszystkim wiele emocji i dadzą nam zastrzyk pozytywnej energii. Baw się i odpoczywaj, a wielkie porządki przełóż na inny dzień.
Aspekty planet: 01.28 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 04.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 07.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 17.54 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

14.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ ambicji i energii, ale dzień może być nerwowy. Będziemy chcieli wszystko zrobić bardzo szybko i bez względu na to, co sądzą inni ludzie. Nie będziemy wcale wyrozumiali i otwarci, a to sprzyja problemom. Lepiej unikać trudnych spraw, decydujących rozmów, podpisywania umów. Zajmij się porządkami, sportem i własnymi sprawami. Opozycja Słońca z Jowiszem wspiera osoby, które zajmują się biznesem i finansami.
Aspekty planet: 06.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 09.58 opozycja Słońca z Jowiszem, 16.13 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

15.07.2020, środa
Księżyc w znaku Byka
Rano warto być samodzielnym i punktualnym. Ludzie mogą być mniej spostrzegawczy, aby odnieść sukces sam dbaj o swoje sprawy. Zajmij się swoim zdrowiem i urodą. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki czy dobieranie leków i mikroelementów. Za to po południu przypływ sił i natchnienia artystycznego! Na randkach pełne szaleństwo, także towarzyskie imprezy będą bardzo udane. Opozycja Słońca z Plutonem ostrzega przed osobami, które mają wobec nas niejasne intencje.
Aspekty planet: 13.15 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.56 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.49 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.01 trygon Księżyca z Plutonem, 21.12 opozycja Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć wakacje nie dla wszystkich są czasem pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

16.07.2020, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 7.19)
Dzień sprzyja załatwianiu różnych spraw, które wymagają spotykania się z innymi ludźmi. Z sąsiadami, krewnymi czy znajomymi wszystko dzisiaj szybko pozałatwiasz. Będziemy otwarci na nowe propozycje i bardziej niż zwykle ciekawi, jak inni radzą sobie z kłopotami. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj podróże i większe zakupy. Możesz już planować wakacyjne podróże, kupować bilety.
Aspekty planet: 05.21 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

17.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Odezwij się do znajomych, wybierz z wizytą lub na spacer. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i przyjaźnie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na randkę, wyjazd w gości lub przyjęcie. Plotki, choć będą ciekawe, nie okażą się aż taką rewelacją. Możesz kupować telefon, komputer czy inne urządzenia elektroniczne.
Aspekty planet: 04.26 sekstyl Księżyca z Marsem, 08.40 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.14 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

18.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 16.23)
Będziemy w dobrych humorach. Różne obowiązki i rodzinne sprawy uda się szybko załatwić, dzień sprzyja współpracy. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj spokoju i konsensusu. Wieczór sprzyja medytacji i wyciszeniu. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Unikaj za to mycia podłóg czy robienia wielkiego prania.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

19.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Nabierzemy ochoty, aby przeżyć coś nowego i niezwykłego. Wykorzystaj niedzielę, aby zmienić stare nawyki. Udadzą się randki, wyjazdy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na hazard czy rozrywkę. Warto zadbać o urodę, wyrzucić stare rzeczy z szafy, odmłodzić wygląd i zacząć ćwiczyć. Uważaj tylko na plotki, bo dzisiaj ludzie są niezwykle ciekawscy, a nawet wścibscy.
Aspekty planet: 06.18 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 11.24 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.38 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 21 º 04´ – 27 º 44´ Raka
Księżyc 21 º 18´ Barana – 18 º 31´ Raka
Merkury 05 º 31′ – 08 º 07′ Raka
Wenus 10 º 35′ – 14 º 54′ Bliźniąt
Mars 08 º 41′ – 11 º 26′ Barana
Jowisz 22 º 31′ – 21 º 37′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 29 º 13′ – 28 º 43´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 14´ – 10 º 24´ Byka
Neptun 20 º 51′ – 20 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 48′ – 23 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
13.07 od g. 17.54 do g. 19.33.
16.07 od g. 05.21 do g. 07.19.
17.07 od g. 23.14 do 18.07 do g. 16.23.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>