Horoskop tygodniowy 20-26.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień o bardzo pozytywnej aurze, będziemy serdeczni i otwarci na potrzeby innych ludzi. Czas na ważne decyzje i odkrywanie sekretów. Unikaj pośpiechu i pomagania innym na siłę, jeśli tego nie chcą, bo ktoś może ci zarzucić, że wtrącasz się w nie swoje sprawy. W poniedziałek i wtorek ostrożnie podejmuj decyzje, bo czeka nas nów Księżyca w opozycji do Saturna. Od środy bardzo dobra aura. Słońce wkroczy do Lwa i poczujemy przypływ sił, pomysłów i energii.

W poniedziałek 20.07 nów Księżyca w znaku Raka sprawi, że zabawa, kreatywne pomysły i randki będą najważniejsze. Odkryj w sobie dziecko i zaplanuj niespodziankę dla bliskich osób, a tydzień będzie wyjątkowo udany.

We wtorek 21.07 opozycja Słońca z Saturnem może sprowadzić na nas zmęczenie i pesymizm. Nie poddawajmy się melancholii i nie rezygnujmy pochopnie z ważnych spraw, bo dziś wiele spraw będziemy postrzegać jako niewarte zachodu lub mało dochodowe.

W środę 22.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i poczujemy przypływ energii oraz chęć pokonywania przeszkód i sprawdzania się w ambitnych projektach. Osoby przedsiębiorcze mogą liczyć na przypływ weny i natchnienia. Sestyl Merkurego z Uranem sprzyja romansom, miłości, a jeśli jesteś samotny, będzie ci łatwiej zawierać nowe wakacyjne znajomości. Powiedzie się szukanie rozwiązania dla kłopotów, to dobry tydzień na randki i wspólne decyzje.

Horoskop tygodniowy

20.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.16)
Dzień sprzyja spokojnej pracy. Będziemy bardziej wyrozumiali i życzliwi dla ludzi, łatwiej będzie negocjować i omawiać ważne sprawy. Możesz zakładać konto, inwestować pieniądze. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Ludzie chętnie wybaczą sobie różne nieporozumienia i krzywdy, dlatego dzisiaj proś innych o pomoc w ważnych dla ciebie sprawach. Nów Księżyca sprzyja rodzinnym naradom.
Aspekty planet: 6.00 trygon Księżyca z Neptunem, 07.26 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.04 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.32 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 19.54 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dzień minie spokojnie, a więc wcale nie musimy przejmować się cudzymi humorami. Można będzie wreszcie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

21.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja sympatycznej atmosferze i załatwianiu spraw tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Bądź dobrej myśli i podziel się pozytywną energią. Odkryjemy powody do radości, a świat wyda się nam piękniejszy. Znajdź czas na zabawę i miłość, szkoda dziś czasu na porządki. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji lub zawieraniu zupełnie nowych przyjaźni. Opozycja Słońca z Saturnem ostrzega przed większymi wydatkami i zadłużaniem się.
Aspekty planet: 00.27 opozycja Słońca z Saturnem, 16.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.22 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie nowe pomysły na hobby czy wakacyjne wycieczki. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

22.07.2020, środa
Księżyc w znaku Lwa
Poczujemy przypływ ambicji, ale też chęci do rywalizacji z innymi. Możesz szybko uporać się z pracą lub porządkami. Warto też więcej się ruszać, bo to to idealny dzień na rozpoczęcie ćwiczeń i spróbowanie nowej dziedziny sportu. A gdy już wszystko będzie zrobione, spotkaj się z przyjaciółmi i zadbaj o trochę rozrywki. Twój organizm do domaga się więcej białka i solidnych potraw.
Aspekty planet: 02.27 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.36 Słońce wchodzi do znaku Lwa, 22.25 sekstyl Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

23.07.2020, czwartek
Księżyc znakach Lwa i Panny (od 1.39)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem pracy więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie.
Aspekty planet: 19.16 trygon Księżyca z Uranem,20.47 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

24.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Panny
Zajmij się zawodowymi obowiązkami, rób rachunki i pisz ważne urzędowe pisma. W domu zabierz się za cięższe prace. Organizm potrzebuje pierwiastków mineralnych i witamin. Zadbaj o zdrowie, przejdź na lżejszą dietę, zamiast żegnać wakacje nad grillem. Oczyszczaj cerę, rób peeling i depilację. W domu zabierz się za większe porządki, walcz z bałaganem, układaj rzeczy na właściwych miejscach.
Aspekty planet: 07.45 kwadratura Księżyca z Wenus, 12.22 opozycja Księżyca z Neptunem, 12.56 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.05 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

25.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.53)
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy. Dobry dzień na depilację i peelingi, a także fryzjera i kosmetyczkę.
Aspekty planet: 01.07 trygon Księżyca z Saturnem, 08.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

26.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Czeka nas spokojna niedziela, uda się trochę odpocząć. Dzień sprzyja regeneracji sił, dbaniu o zdrowie i urodę. Możesz zaczynać dzisiaj dietę, depilować włosy i robić peelingi. W uczuciach będziemy ostrożni i zamknięci, co wieczorem nie sprzyja randkom i towarzyskim imprezom. Jednak po południu Księżyc w Wadze sprzyja pisaniu listów i rozmawianiu przez telefon.
Aspekty planet: 03.11 kwadratura Księżyca z Merkurym, 05.49 opozycja Księżyca z Marsem, 12.44 trygon Księżyca z Wenus, 14.41 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.12 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na loterii.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 44´ Raka – 04 º 26´ Lwa
Księżyc 18 º 31´ Raka – 27 º 31´ Wagi
Merkury 08 º 07′ – 15 º 08′ Raka
Wenus 14 º 54′ – 20 º 04′ Bliźniąt
Mars 11 º 26′ – 15 º 55′ Barana
Jowisz 21 º 37′ – 20 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 28 º 43´- 28 º 12′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 24´ – 10 º 32´ Byka
Neptun 20 º 46′ – 20 º 40′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 48′ – 23 º 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.07 od g. 19.54 do g. 22.16.
22.07 od g. 02.27 do 23.07 do g. 01.39.
25.07 od g. 01.07 do g. 03.53.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>