Horoskop tygodniowy 8-14.03.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu wszystko się może zdarzyć. Nów Księżyca w znaku Ryb w złączeniu z Neptunem sprawi, że będzie dziwnie, bajkowo i nietypowo w każdej dziedzinie życia. Uważajmy jednak na szczegóły, bo częściej mogą zdarzać się pomyłki i błędy. Neptun sprzyja odpoczynkowi, randkom i spojrzeniu na rzeczywistość z zupełnie inne perspektywy niż dotychczas.

W czwartek 11.03 koniunkcja Słońca z Neptunem. Nieoczekiwani goście mogą nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto spacerować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

W sobotę 13.03 nów Księżyca w znaku Ryb. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym tygodniu znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o smutnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W niedzielę 14.03 koniunkcja Wenus z Neptunem. Warto zainwestować w swój wygląd, zwracać uwagę na ubiór, teraz każdy szczegół może pomóc nam w zwróceniu na siebie uwagi.

Tygodniowy

8.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Możemy czuć się przytłoczeni różnymi sprawami, które trzeba załatwić na początku tygodnia. Bądź wyrozumiały i nie daj się sprowokować do różnych konfliktów. Emocje i ambicja mogą niestety wziąć górę nad rozsądkiem. Lepiej uważać na słowa. Nie daj się poganiać i denerwować! Tańcz, spaceruj, ale nie dręcz się na siłowni. Unikaj depilacji.
Aspekty planet: 02.30 sekstyl Księżyca z Wenus, 11.16 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.42 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

9.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 08.42)
W pracy bądź ostrożny, bo ludzie będą podejrzliwi i nerwowi. Warto za to poświęcić więcej czasu na rozwój duchowy. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na swoje przeczucia. Dobry dzień na naukę, odpoczynek i pozbywanie się starych spraw. Mars w trygonie do Jowisza sprzyja pracy i uprawianiu sportu.
Aspekty planet: 01.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 14.23 trygon Księżyca z Marsem, 23.08 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

10.03.2021, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Przed nami niespokojny dzień, bo wszyscy będą bardzo nerwowi i zmienni w swoich zachciankach. Aura nie sprzyja podpisywaniu umów, sprawom urzędowym. Możliwe nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki, a ludzie będą bardziej niż zwykle podejrzliwi i zazdrośni. Mars w koniunkcji do Urana i kwadraturze do Plutona radzi unikać brawury i ryzyka.
Aspekty planet: 01.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 18.59 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

11.03.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 15.45)
Dzień sprzyja aktywny m działaniom. Będziemy optymistyczni, energiczni. Nie denerwujmy się na tych, którzy rozbrykają się za bardzo! Spotkania towarzyskie dostarczą wielu wrażeń. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer.
Aspekty planet: 01.03 koniunkcja Słońca z Neptunem, 04.33 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

12.03.2021, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Kwadra Księżyca sprawi, że będziemy niespokojni. Dobry czas na naukę, szukanie zagubionych rzeczy, koncentrację na ważnych sprawach, pozbywanie się uprzedzeń, kończenie trudnych spraw. Merkury wkracza do znaku Ryb i radzi dokładnie sprawdzać rachunki. Organizm dobrze przyswaja białko. Kontroluj ciśnienie i nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 00.17 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.51 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

13.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Możesz poczuć zmęczenie, a nawet zniechęcenie. Nów Księżyca w znaku Ryb nie sprzyja załatwianiu spraw sąsiedzkich, podróżom, większym zakupom. Zajmij się dzisiaj zadaniami, które nie wymagają współpracy z innymi ludźmi, odpocznij. Ludzie będą mniej życzliwi i wyrozumiali. Uważaj na kolana i stawy, nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 04.30 koniunkcja Księżyca z Wenus, 06.53 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.22 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 17.39 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i nauce. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

14.03.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 00.45)
Unikaj dzisiaj plotek, trudnych rozmów, rodzinnych lub sąsiedzkich narad. Niedziela sprzyja za to rodzinnym sprawom, wiosennym porządkom i trosce o najbliższych. Pij soki warzywne, wieczorem unikaj przejadania się. Więcej spaceruj, ale szanuj kolana i załóż wygodne buty do długiego marszu.
Aspekty planet: 05.09 koniunkcja Wenus z Neptunem, 12.29 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.59 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga walczyć o ważne sprawy. Bądź uparty, a dostaniesz to, czego chcesz. Dobry dzień na urządzanie domu lub ogrodu.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.
Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 37´ – 24 º 37´ Ryb
Księżyc 12 º 17´ Koziorożca – 12 º 25´ Barana
Merkury 20 º 25′ – 28 º 46′ Wodnika
Wenus 13 º 03′ – 21 º 47′ Ryb
Mars 02 º 14′ – 06 º 20′ Bliźniąt
Jowisz 18 º 11′ – 19 º 43′ Wodnika
Saturn 09 º 11′ – 09 º 53′ Wodnika
Uran 07 º 52´ – 08 º 10´Byka
Neptun 20 º 31′ – 20 º 47′ Ryb
Pluton 26 º 11′ – 26 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.03 od g. 01.53 do g. 08.42.
11.03 od g. 04.33 do g. 15.45.
13.03 od g. 17.39 do 14.03 do g. 00.45.

Życzymy udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>