Horoskop tygodniowy 22-28.03.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Pełnia Księżyca obudzi w nas determinację i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko zobaczymy pozytywne wyniki. Koniunkcja Słońca z Wenus pomoże nam w tym tygodniu zrozumieć problemy bliskich nam osób i znaleźć czas na miłość i odpoczynek. Przygotowania do Wielkanocy dostarczą nam wielu wzruszeń i duchowych przeżyć.

W poniedziałek 22.03 sekstyl Merkurego z Uranem wyostrzy naszą intuicje i zdolność do psychologicznego rozumienia wielu zawiłych spraw. Warto rozmawiać, wyjaśniać wątpliwości i prosić o radę specjalistów. Trygon Marsa z Saturnem radzi nam, abyśmy przestrzegali prawa i konsultowali się w ważnych i trudnych sprawach z osobami bardziej kompetentnymi od nas.

W środę 24.03 kwadratura Merkurego z Marsem zachęca nas do ryzyka i domagania się tego, co nam się należy. Osoby, które ubiegają się o pracę, powinny być bardziej odważne i śmiałe w prezentowaniu swoich umiejętności.

W piątek 26.03 koniunkcja Wenus ze Słońcem zapewni nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze.

W niedzielę 28.03 pełnia Księżyca w znaku Wagi pomoże nam zrobić wiosenne porządki i zadbać o zdrowie i samopoczucie najbliższych. Warto więcej się ruszać, spacerować, uprawiać sport.

Horoskop tygodniowy

22.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj pracy na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. W pracy uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc w znaku Raka sprawi, że ludzie mogą być niespokojni i wścibscy. Medytuj, wycisz umysł i nie daj się ponieść negatywnym emocjom. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 00.36 sekstyl Merkurego z Uranem, 03.36 trygon Marsa z Saturnem, 06.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 06.57 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom, uprawianiu sportu i zabawie. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

23.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.57)
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Wykonuj telefony, idź na większe zakupy, pamiętaj o rodzeństwie i najmłodszych.
Aspekty planet: 06.15 trygon Księżyca z Neptunem, 16.27 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

24.03.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zadbanie o włosy i fryzurę.
Aspekty planet: 04.27 kwadratura Merkurego z Marsem, 04.51 trygon Księżyca z Wenus, 05.55 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 18.39 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.10 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto bywać, dyskutować. Udadzą się dzisiaj większe zakupy. Dobry dzień na hobby, publiczne prezentacje i wystąpienia.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

25.03.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacer i rozruszać. W domu zabierz się za dekorowanie, pracę w kuchni i większe porządki. Rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Księżyc sprzyja silnej woli i realizowaniu ambitnych postanowień.
Aspekty planet: 14.29 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

26.03.2021, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.27)
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Dobroczynna koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 07.59 koniunkcja Słońca z Wenus, 10.18 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

27.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Panny
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, rozmowom z przyjaciółmi, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Księżyc ostrzega przed niepotrzebnymi wydatkami.
Aspekty planet: 03.17 kwadratura Księżyca z Marsem, 08.38 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.06 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

28.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 7.23)
Dzień będzie dynamiczny z powodu pełni Księżyca. Aura sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów rodzinnych. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę. Planety ostrzegają przed plotkami i niemiłymi osobami.
Aspekty planet: 00.49 trygon Księżyca z Plutonem, 20.49 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.56 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 35´ – 08 º 31´ Barana
Księżyc 05 º 55´ Raka – 11 º 31´ Wagi
Merkury 08 º 31′ – 19 º 27′ Ryb
Wenus 00 º 30′ – 09 º 12′ Barana
Mars 10 º 29′ – 14 º 39′ Bliźniąt
Jowisz 21 º 12′ – 22 º 38′ Wodnika
Saturn 10 º 32′ – 11 º 08′ Wodnika
Uran 08 º 30´ – 08 º 51´ Byka
Neptun 21 º 02′ – 21 º 18′ Ryb
Pluton 26 º 28′ – 26 º 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.03 od g. 16.27 do g. 22.57.
25.03 od g. 14.29 do 26.03 do g. 04.27.
28.03 od g. 00.49 do g. 07.23.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>