Horoskop tygodniowy 29.03-4.04.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dobry tydzień na szybkie załatwianie rodzinnych i finansowych spraw. We wtorek 30.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem nie sprzyja ważnym spotkaniom. Bądźmy ostrożni podczas transakcji handlowych, zachowujmy rozwagę podczas rozmów zawodowych. Sekstyl Wenus z Saturnem pomoże nam w podróży lub zakupach, zapewni nam szczęście do promocji, przecen i targowania się. W środę 31.03 sekstyl Słońca z Saturnem zapewni nam szczęście do ludzi i sukces w zdobywaniu ważnych informacji oraz wypełnianiu dokumentów. W czwartek 1.04 sekstyl Merkurego z Plutonem skieruje naszą uwagą na sprawy rodziny i związków. Z okazji nadchodzących świąt warto wcześniej kogoś pogodzić i zadzwonić z życzeniami krewnych. W niedzielę 4.04 Merkury wchodzi do znaku Barana. Poczujemy przypływ energii i ochotę do rozpoczynania nowych spraw. To dobry dzień na rozpoczęcie nowej diety, zmiany w życiu codziennym i wprowadzanie zdrowych nawyków. Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca nie sprzyja załatwianiu trudnych i delikatnych spraw rodzinnych przy świątecznym stole. W sprawach uczuciowych zachowajmy ostrożność i nie wdawaj się w trudne rozmowy bez potrzeby.

Tygodniowy

29.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Szybko pójdzie nauka, załatwianie urzędowych i administracyjnych spraw, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Saturnem, 07.13 trygon Księżyca z Marsem, 20.02 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

30.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.35)
O godzinie 8.08 pełnia Księżyca w znaku Wagi. Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na ważne rozmowy, negocjacje, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 02.09 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.25 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 17.48 sekstyl Wenus z Saturnem, 21.55 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na randki, a także zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

31.03.2021, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz dziś bardzo ciekawski i odważny. Żadna ważna sprawa nie ujdzie dziś twojej uwadze, chętnie też powiesz każdemu co o nim myślisz. Uważaj jednak, aby miła pogawędka nie zakończyła się towarzyską awanturą! Zjedz ciepły posiłek, organizm domaga się też węglowodanów i dużej ilości wody. Unikaj wysiłku fizycznego, dziś jest większe ryzyko kontuzji.
Aspekty planet: 01.41 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.00 trygon Księżyca z Neptunem, 20.53 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.36 trygon Księżyca z Merkurym, 23.06 sekstyl Słońca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

1.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 8.00)
Obudzisz się dziś pełen energii i gotowy do radykalnych zmian. Zanim do nich przystąpisz, posłuchaj rady starszej osoby. Pod wpływem chwilowego nastroju możesz sobie popsuć humor lub relacje z kimś z rodziny. Masz dziś szansę na odebranie długu. Zapisuj się na kursy, składaj podanie o kredyt czy podwyżkę, załatwiaj finansowe sprawy.
Aspekty planet: 02.30 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i przygotowaniom do Wielkanocy. Znajdź też chwilkę na swoje hobby, bo właśnie wtedy mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

2.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś ulepszyć lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Kontroluj ciśnienie, unikaj ryzyka, ubierz się ciepło.
Aspekty planet: 02.54 sekstyl Księżyca z Saturnem, 04.47 trygon Księżyca ze Słońcem, 07.57 trygon Księżyca z Wenus, 08.03 sekstyl Merkurego z Plutonem, 12.41 opozycja Księżyca z Marsem, 19.43 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.18 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj też sąsiadów i krewnych, w czym możesz im doradzić lub pomóc, a zyskasz wdzięczność.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

3.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 10.14)
Przed tobą pracowity, ale udany dzień. Możesz liczyć na ciekawe wiadomości. Lepiej jednak nie przejmuj się plotkami i nie przekazuj niesprawdzonych informacji, bo ktoś może się na ciebie obrazić. Szybko uporasz się z zakupami, zarządzisz wielkie sprzątanie, dogadasz się z rodziną co do wielkanocnych planów i rozsądzisz spory. Warto rozmawiać o pieniądzach, oddawać długi, planować wiosenne wydatki.
Aspekty planet: 07.25 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja ambitnym pomysłom i intelektualnym dociekaniom. Zadawaj odważne pytania, szukaj nowych rozwiązań i możliwości. Rodzina chętnie o tym podyskutuje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na spacerze lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

4.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Wielkanoc sprzyjać będzie odpoczynkowi, warto jednak trzymać się ustalonego planu dnia i nie przekładać rodzinnych wizyt, bo ktoś może to odebrać jako afront, a nawet się obrazić. Dbaj o dietę, zadbaj o dużo zieleniny i sałatek na wielkanocnym stole, nie podawaj zbyt tłustych potraw. Wybaczcie urazy i nie przejmujcie się drobiazgami.
Aspekty planet: 02.06 trygon Księżyca z Uranem, 05.42 Merkury wkracza do znaku Barana, 12.04 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.34 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.56 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi w dobrej atmosferze. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 31´ – 15 º 25´ Barana
Księżyc 11 º 31´ Wagi – 22 º 44´ Koziorożca
Merkury 19 º 27′ Ryb – 01 º 31′ Barana
Wenus 09 º 12′ – 17 º 54′ Barana
Mars 14 º 39′ – 18 º 50′ Bliźniąt
Jowisz 22 º 38′ – 24 º 00′ Wodnika
Saturn 11 º 08′ – 11 º 41′ Wodnika
Uran 08 º 51´ – 09 º 13´ Byka
Neptun 21 º 18′ – 21 º 34′ Ryb
Pluton 26 º 35′ – 26 º 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.03 od g. 02.07 do g. 07.33.
1.04 od g. 02.28 do g. 07.58.
3.04 od g. 07.23 do g. 10.12.

Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>