Horoskop tygodniowy 5-11.04.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu czeka nas więcej towarzyskich atrakcji i okazji. Warto odnawia dawne znajomości, zastanowić się nad bezpiecznymi inwestycjami i zakupami, bo sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja pomnażaniu pieniędzy.

We wtorek 6.04 sekstyl Wenus z Marsem sprzyja zajmowaniu się hobby, sztuką i słuchaniu muzyki. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.

W środę 10.04 sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam duża porcję optymizmu, nowych znajomości i okazji do zaprezentowania się światu z lepszej strony. Wenus wchodzi do znaku Byka i pomoże samotnym znaleźć bratnią duszę w kwietniu.

W piątek 9.04 kwadratura Marsa z Neptunem może sprawić, że ludzie będą bardziej kłótliwi i niezgodni niż zwykle. Uważajmy na słowa, nie wchodźmy w zażarte dyskusje z szefem czy partnerem.

Horoskop tygodniowy

5.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 15.51)
Lany Poniedziałek upłynie leniwie, nie bierz na siebie za dużo rodzinnych spraw, bo możesz nie mieć siły, aby zrealizować wszystkie obietnice. Ogranicz wizyty świąteczne do minimum i odpocznij. Aura sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i znajomych. Słońce pomoże rozwiązać trudną rodzinną sprawę.
Aspekty planet: 09.06 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.20 sesktyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto szczerze rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

6.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upomnij się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 07.59 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.19 sekstyl Wenus z Marsem, 22.41 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Spacery czy randki będą udane.

Karta dnia: IV Cesarz
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

7.04.2021, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (22.32)
Księżyc sprawi, że będziesz bardziej pracowity, ale też nerwowy i niecierpliwy. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Unikaj tłuszczu i alkoholu.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca z Marsem, 04.45 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.06 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale nie ma co ryzykować czy martwić się na zapas. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

8.04.2021, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Księżyc sprzyja krótkim podróżom i szybkim zakupom. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 16.25 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

9.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz dziś wyrozumiały i spokojny. Nowe pomysły i ryzykowne przedsięwzięcia nie będą cię pociągać. Za sprawą kwadratury Wenus z Saturnem wobec obcych osób lepiej zachować dystans. Dzień sprzyja sprawom domowym i opiece nad rodziną. Mars pomoże ci załatwić trudne urzędowe lub formalne sprawy.
Aspekty planet: 15.50 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.05 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.20 kwadratura Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

10.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 8.12)
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 01.49 sekstyl Księżyca z Plutonem, 17.10 sekstyl Merkurego z Saturnem, 20.54 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub ćwiczeniem jogi, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować rodzinne wydatki, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

11.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Barana
To dobry dzień aby zacząć realizować marzenia – warto zrobić plan, aby wiedzieć jak przystąpić do działania. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Unikaj ostrych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, spaceruj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia.
Aspekty planet: 08.02 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.47 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 25´ – 29 º 09´ Barana
Księżyc 22 º 44´ Koziorożca – 14 º 24´ Raka
Merkury 01 º 31′ – 29 º 05′ Barana
Wenus 17 º 54′ Barana – 05 º 14′ Byka
Mars 18 º 50′ – 27 º 17′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 00′ – 26 º 30′ Wodnika
Saturn 11 º 41′ – 12 º 34′ Wodnika
Uran 09 º 13´ – 10 º 00´Byka
Neptun 21 º 34′ – 22 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 41′ – 26 º 47′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.04 od g. 09.05 do g. 15.03.
7.04 od g. 12.04 do g. 22.30.
10.04 od g. 01.48 do g. 08.10.
Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>