Horoskop tygodniowy 12018.04.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Pierwszy wiosenny nów skłoni nas do robienia ważnych planów, podejmowania znaczących decyzji i zaczynania spraw, które przyniosą nam szybko satysfakcję i nowe perspektywy.

W poniedziałek 12.04 kwadratura Wenus z Plutonem zapewni nam dostęp do ważnych informacji. Nów Księżyca w znaku Barana zapewni nam dużo energii i zapału do wiosennych porządków. Przyłóżmy się do domowych obowiązków, a rodzina będzie z nas dumna. W środę 14.04 sekstyl Słońca z Marsem będzie nas zachęcał do aktywnego spędzania wolnego czasu i do podejmowania szybkich decyzji w sprawie pracy i codziennych zadań. Warto unowocześnić domowy sprzęt AGD. W czwartek 15.04 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu wszelkiego rodzaju spraw. W piątek 16.04 kwadratura Słońca z Plutonem pomoże nam dobrze zainwestować czas i pieniądze w sprawy, które już wkrótce staną się dochodowe. W sobotę 17.04 trygon Marsa z Jowiszem sprzyja wielkim porządkom, sportowej aktywności i krótkim wycieczkom. Sekstyle Merkurego z Jowiszem i Marsem oraz kwadratura z Plutonem zainspirują nas do realizacji odważnych, a nawet ryzykownych pomysłów. Warto planować wiosenne wydatki i więcej się ruszać dla zdrowia.

12.04.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.45)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Nów w Baranie sprzyja zaczynaniu nowych spraw.
Aspekty planet: 04.32 koniunkcja Księżyca zw Słońcem, 05.19 kwadratura Wenus z Plutonem, 06.01 sekstyl Księżyca z Marsem, 10.25 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 13.13 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.08 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub spacer.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

13.04.2021, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 15.19 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.31 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

14.04.2021, środa
Księżyc w znaku Byka
Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy. Unikaj prania, zajmij się gotowaniem lub szyciem. Zamiast słodzić cukrem, sięgnij po miód.
Aspekty planet: 01.10 sekstyl Słońca z Marsem, 16.05 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.23 Wenus wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

15.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 8.36)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 00.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 02.01 trygon Księżyca z Plutonem, 19.00 sekstyl Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

16.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto załatwiać sprawy na mieście, brać udział w zebraniach i ważnych spotkaniach. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku. Odpisuj na miala, wykonuj ważne telefony, bo dziś dużo się uda załatwić.
Aspekty planet: 09.54 trygon Księżyca z Saturnem, 15.24 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

17.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 21.26)
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Nie pij zimnych napojów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 07.15 trygon Marsa z Jowiszem, 13.06 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.54 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.09 koniunkcja Księżyca z Marsem, 17.04 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.01 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 21.10 sekstyl Merkurego z Marsem, 23.49 kwadratura Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota będzie leniwa i senna, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

18.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja randkom i hobby. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu rodzinnych obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz picie kawy.
Aspekty planet: 05.50 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.20 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 25´ – 29 º 09´ Barana
Księżyc 22 º 44´ Koziorożca – 14 º 24´ Raka
Merkury 01 º 31′ – 29 º 05′ Barana
Wenus 17 º 54′ Barana – 05 º 14′ Byka
Mars 18 º 50′ – 27 º 17′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 00′ – 26 º 30′ Wodnika
Saturn 11 º 41′ – 12 º 34′ Wodnika
Uran 09 º 13´ – 10 º 00´Byka
Neptun 21 º 34′ – 22 º 02′ Ryb
Pluton 26 º 41′ – 26 º 47′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.04 od g. 14.06 do g. 19.43.
15.04 od g. 00.01 do g. 08.34.
17.04 od f. 17.02 do g. 21.25.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>