Horoskop tygodniowy 19-25.04.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc pomoże nam uporać się z rodzinnymi obowiązkami i znaleźć czas na swoje hobby, odpoczynek, wiosenny spacer. Tydzień nie sprzyja załatwianiu spraw finansowych i ryzyku w sprawach majątkowych.

W poniedziałek 19.04 koniunkcja Słońca z Merkurym i Merkury wkracza do znaku Byka, co zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wyjazdach zwiedzać nową okolicę. Słońce wkracza do znaku Byka. Nastanie czas cieszenia się życiem, zdobywania większych pieniędzy, zabezpieczania sobie materialnego bezpieczeństwa i rozwijania artystycznych talentów.

W piątek 23.04 Mars wchodzi do znaku Raka i ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Koniunkcja Wenus z Uranem uruchomi w nas duże pokłady energii. Wiele rzeczy stanie się dla nas proste, jeśli spojrzymy na problemy z zupełnie nowej strony.

W sobotę 24.04 koniunkcja Merkurego z Uranem wprowadzi nas w rewolucyjny nastrój. Będziemy chcieli zrobić coś nowego, nieplanowanego, odświeżającego. Lepiej uważać na sprzęty elektryczne, mogą dziś nie poddawać się naszej woli.

W niedzielę 25.04 kwadratury Merkurego i Wenus z Saturnem sprawi, że przy rodzinnym stole poruszane będą poważne tematy. Warto wyjaśnić trudne rodzinne sprawy i pogodzić się w imię lepszego jutra.

2021041919.04.2021, poniedziałek

Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł domowym zaciszu. Pij dużo wody, jedz owoce i zielone warzywa. Unikaj wysiłku fizycznego.
Aspekty planet: 03.51 koniunkcja Słońca z Merkurym, 12.30 Merkury wchodzi do znaku Byka, 16.57 trygon Księżyca z Neptunem, 22.35 Słońce wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym wyzwaniom i zmianom wcześniejszych planów. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

20.04.2021, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.12)
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go ciężkimi zakupami.
Aspekty planet: 02.04 opozycja Księżyca z Plutonem, 09.00 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.22 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

21.04.2021, środa
Księżyc w znaku Lwa
Kwadra Księżyca w znaku Lwa sprawi, że możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest nam życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności.
Aspekty planet: 03.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 07.57 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

22.04.2021, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.09)
Dzisiaj będziemy planować towarzyskie spotkania i rodzinne imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się ważne rozmowy, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Jedz warzywa i owoce, pij soki. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 09.56 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.07 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

23.04.2021, piątek
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i włosy. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Wyrzucaj stare rzeczy, unikaj nadmiernego wysiłku i stresów. Spaceruj, ale chroń gardło przed zimnymi napojami.
Aspekty planet: 03.02 koniunkcja Wenus z Uranem, 04.49 trygon Księżyca z Merkurym, 08.58 trygon Księżyca z Uranem, 09.31 trygon Księżyca z Wenus, 13.50 Mars wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

24.04.2021, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 18.07)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 05.11 opozycja Księżyca z Neptunem, 08.43 koniunkcja Merkurego z Uranem, 12.51 trygon Księżyca z Plutonem, 19.20 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

25.04.2021, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Nabierzesz ochoty na spotkania z ludźmi i rozmowy telefoniczne. Dzień bardzo sprzyja odpoczynkowi i zabiegom pielęgnacyjnym. Popołudnie sprzyja randkom i miłym wydarzeniom towarzyskim. Organizm potrzebuje tłuszczu, doprawiaj potrawy dobrą oliwą. Księżyc w znaku Wagi sprzyja rozwijaniu artystycznych talentów. Kwadratura Wenus z Satrnem sprzyja planowaniu rodzinnych oszczędności.
Aspekty planet: 06.23 kwadratura Wenus z Saturnem, 13.59 kwadratura Merkurego z Saturnem, 15.04 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na hobby czy naukę.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 09´ Barana – 05 º 59´ Byka
Księżyc 14 º 24´ Raka – 19 º 44´ Wagi
Merkury 29 º 05′ Barana 13 º 57′ Byka
Wenus 05 º 14′ – 13 º 53′ Byka
Mars 27 º 17′ Bliźniąt – 01 º 31′ Raka
Jowisz 26 º 30′ – 27 º 37′ Wodnika
Saturn 12 º 34′ – 12 º 55′ Wodnika
Uran 10 º 00´ – 10 º 24´ Byka
Neptun 22 º 02′ – 22 º 15′ Ryb
Pluton 26 º 47′ – 26 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.04 od g. 02.03 do g. 08.10.
22.04 od g. 14.04 do g. 15.08.
24.04 od g. 12.49 do g. 18.05.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>