Horoskop tygodniowy 3-9.05.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja udanym spotkaniom, randkom i znajdowaniu ciekawych zajęć, które rozwiną nasze artystyczne talenty. Warto spotykać się z ludźmi, szukać inspiracji w książkach i Internecie.

W poniedziałek 3.05 kwadratura Merkurego z Jowiszem i sekstyl Wenus z Neptunem sprzyjają krótkim i dalekim podróżom, zdobywaniu ciekawej wiedzy i znajdowaniu nowego hobby. To dobry dzień na towarzyskie spotkania i randki. Kwadratura Słońca z Saturnem radzi, aby nie zniechęcać się początkowymi trudnościami i być wytrwałym, a dopniemy swego. Początek tygodnia nie jest jednak najlepszym czasem na zaczynanie nowych spraw.

We wtorek 4.05 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie będzie przebywał aż do 11 lipca i wspierał osoby, które chcą się czegoś szybko nauczyć, znaleźć lepszą pracę lub podwyższyć swoje zawodowe kwalifikacje.

W czwartek 6.05 trygon Wenus z Plutonem umożliwi nam uporanie się z trudną towarzyską sprawą. Negocjuj, pogódź zwaśnione strony, bądź wyrozumiały i wybaczaj, a twoje życie stanie się łatwiejsze i lepsze.

W sobotę 8.05 kwadratura Wenus z Jowiszem ułatwi nam planowanie rozrywek i atrakcji rodzinnych na weekend.

W niedzielę 9.05 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie będzie przebywać aż do 2.06 i będzie sprzyjać zawieraniu nowych znajomości.

20210503

3.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi od siebie osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.38 sekstyl Wenus z Neptunem, 11.33 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 12.01 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.08 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.49 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak bliscy mogą być uparci lub nie mieć czasu na takie rozmowy. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

4.05.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, co sprawi, że będziesz bardziej pracowity i ciekawy świata. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj o skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 04.48 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, 17.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

5.05.2021, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.08)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 02.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.54 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.07 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

6.05.2021, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 00.56 sekstyl Księżyca z Uranem, 10.40 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.24 trygon Wenus z Plutonem, 23.16 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

7.05.2021, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.52)
Księżyc sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na wiosenną wycieczkę. Planety zapowiadają ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Dzień sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Zadbaj o stopy, idź na pedicure.
Aspekty planet: 07.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.36 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

8.05.2021, sobota
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkanie. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły.
Aspekty planet: 03.00 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.37 kwadratura Wenus z Jowiszem, 16.18 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziemy bardziej senni i niespokojni. Zamiast męczyć się na forsownym spacerze lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

9.05.2021, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Korzystaj ze swobodnej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Nie planuj na dzisiaj ambitnych zadań, bo możesz szybko zrezygnować z porządkowania szafy czy pomylić cię podczas robienia zaległych rachunków.
Aspekty planet: 04.01 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 19.15 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów na wycieczki lub rozrywki, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Mimo wszystko Jedynka sprzyja zabawie, więc bądźmy dobrej myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.
Pozycje planet:
Słońce 12 º 47´ – 19 º 33´ Byka
Księżyc 02 º 32´ Wodnika – 00 º 07´ Byka
Merkury 27 º 57′ Byka – 9 º 38′ Bliźniąt
Wenus 22 º 31′ Byka – 01 º 08′ Bliźniąt
Mars 05 º 46′ – 10 º 02′ Raka
Jowisz 28 º 30′ – 29 º 32′ Wodnika
Saturn 13 º 11′ – 13 º 22′ Wodnika
Uran 10 º 48´ – 11 º 13´ Byka
Neptun 22 º 27′ – 22 º 37′ Ryb
Pluton 26 º 48′ – 26 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.05 od g. 02.05 do g. 04.08.
7.05 od g. 09.36 do g. 13.52.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>