Horoskop tygodniowy 24-30.05.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Strzelca (środa 26.05) może wprowadzić pośpiech i nerwową atmosferę. Lepie rozładować nerwy na spacerze i uprawiając sport i patrząc w przyszłość, nie rozliczać innych z tego, co było. Jeśli jednak macie coś do zrobienia, uporacie się z tym błyskawicznie, bo pełnia mobilizuje do aktywności.

W czwartek 27.05 kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja duchowym sprawom, kontaktowi z innymi rzeczywistościami i rozmowom z aniołami i duchami. Medytuj, ćwicz jogę i nie poddawaj się pędowi tygodnia, bo możesz przegapić coś tak cennego, jak rozmowa z bliską osobą lub nowy pomysł na siebie.

W sobotę 29.05 koniunkcja Merkurego z Wenus sprawi nam miłe towarzyskie niespodzianki. Ktoś podzieli się sprawdzonym przepisem lub poleci nas osobie, która wiele pomoże. Odnawiajmy dawne znajomości i umawiajmy się na randki.

W niedzielę 30.05 Merkury wchodzi w retrogradację i do 22.06 będzie poruszał się pozornym ruchem wstecznym na niebie. To czas, kiedy radzimy nie kupować sprzętu elektronicznego i pojazdów.

24.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 5.00)
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach. W Internecie znajdziesz dzisiaj sporo ciekawych wiadomości, dzięki którym rozwiążesz problem, z którym zmagasz się od dawna.
Aspekty planet: 06.37 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś znaleźć i doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

25.05.2021, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie.
Aspekty Planet: 00.14 opozycja Księżyca z Uranem, 02.34 kwadratura Księżyca z Saturnem, 12.00 trygon Księżyca z Marsem, 17.30 trygon Księżyca z Neptunem, 23.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rachunkami i porządkami.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

26.05.2021, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 4.39)
Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca przyniosą niespokojną aurę. Ludzie będą podejrzliwi, pamiętliwi i mniej skłonni do pomagania innym. Tego dnia lepiej kończyć już zaczęte sprawy, niż zaczynać nowe zadania. Dobry czas na porządki, podsumowania, nadrabianie różnych zaległości.
Aspekty planet: 06.29 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 13.13 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

27.05.2021, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 02.01 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.42 opozycja Księżyca z Wenus, 17.05 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.35 opozycja Księżyca z Merkurym, 21.24 kwadratura Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga działać. Będzie wiele ambitnych planów, także ryzykownych. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

28.05.2021, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 4.23)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 06.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na spacer.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

29.05.2021, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Słońce sprawi, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Koniunkcja Merkurego z Wenus w znaku Bliźniąt sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 00.21 trygon Księżyca z Uranem, 07.12 koniunkcja Merkurego z Wenus, 16.35 opozycja Księżyca z Marsem, 18.13 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

30.05.2021, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 6.04)
Księżyc w znaku Strzelca sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko.
Aspekty planet: 00.14 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 00.33 Merkury wchodzi w retrogradację, 22.42 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. W podróży i podczas rodzinnych wizyt będziemy opanowani i spokojni.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie namawiaj innych do tego, do czego nie są przekonani. Zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 03 º 03´ – 09 º 46´ Bliźniąt
Księżyc 28 º 08´ Wagi – 11 º 31´ Wodnika
Merkury 23 º 20′ – 24 º 40′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 18 º 19′ – 26 º 53′ Bliźniąt
Mars 18 º 36′ – 22 º 53′ Raka
Jowisz 00 º 59′ – 01 º 31′ Ryb
Saturn 13 º 31′ – 13 º 28′ Wodnika w retrogradacji
Uran 12 º 00´ – 12 º 22´ Byka
Neptun 22 º 55′ – 23 º 01′ Ryb
Pluton 26 º 39′ – 26 º 33′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.05 od g. 23.36 do 24.05 do g. 05.00.
25.05 od g. 23.19 do 26.05 do g. 04.39.
27.05 od g. 19.35 do 28.05 do g. 04.23.
30.05 od g. 00.14 do g. 06.04.

Idanego tygodnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>