Horoskop tygodniowy 31.05-6.-6.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Warto inwestować, robić szybkie zakupy, szukać promocji wakacyjnych wycieczek. Wenus przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i sprzyja szukaniu lepszej pracy i nawiązywaniu korzystnych znajomości. W środę 2.06 Wenus wejdzie do znaku Raka i będzie sprzyjać szybkim inwestycjom i rodzinnym wydatkom.

W poniedziałek 31.05 trygon Marsa z Neptunem pomoże rozwiązać trudną sprawę lub problem, z jakim nie mogliśmy sobie poradzić od dłuższego czasu. Nauka będzie szła szybciej niż zwykle.

W czwartek 3.06 trygon Słońca z Saturnem sprzyja podróżom i opracowywaniu planów na wakacje. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W piątek 4.06 trygon Wenus z Jowiszem zapewni nam powodzenie i w finansach, i w miłości. To dobry dzień na udane zakupy, wyjątkowe randki i ważne spotkania. Pokaż się z najlepszej strony, zadbaj o wygląd.

W sobotę 5.06 opozycja Marsa z Plutonem sprawi, że atmosfera długiego weekendu będzie nieco nerwowa, a ludzie niespokojni lub zbyt natarczywi. Warto zająć się prywatnymi sprawami i przejrzeć wszystkie zaległe czasopisma i książki, które od pewnego czasu chcemy przeczytać. Kwadratura Merkurego z Neptunem zapewni nam ciekawe towarzyskie czy kulturalne propozycje i szczęście w podróży.

20210531

31.05.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Waleczny i popędliwy Mars sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 03.29 kwadratura Księżyca z Uranem, 05.24 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 07.15 trygon Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

1.06.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.07)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Nie jest to dobry dzień na ślub, podpisywanie ważnych umów dotyczących nieruchomości. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty.
Aspekty planet: 01.13 trygon Księżyca z Merkurym, 08.13 trygon Księżyca z Wenus, 14.03 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

2.06.2021, środa
Księżyc w znaku Ryb
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku. Czas sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 09.24 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.21 sekstyl Księżyca z Uranem, 15.18 Wenus wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postaraj się nie przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

3.06.2021, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.58)
Dzień sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Księżyc sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 06.30 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 08.23 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.08 trygon Księżyca z Marsem, 13.10 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.05 trygon Słońca z Saturnem, 23.08 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

4.06.2021, piątek
Księżyc w znaku Barana
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja rozrywce i randkom.
Aspekty planet: 01.23 trygon Wenus z Jowiszem, 22.23 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

5.06.2021, sobota
Księżyc w znaku Barana
Księżyc zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jednak trzeba uważać na to, co się mówi, bo ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 00.37 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 17.56 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.04 kwadratura Merkurego z Neptunem, 21.45 opozycja Marsa z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

6.06.2021, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 7.46)
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, zajmij się pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 00.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 00.46 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.32 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.56 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy skupieni na swoich sprawach. Po południu warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie umysłu.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet
31.05-13.06.2021
Słońce 09 º 46´ – 23 º 10´ Bliźniąt
Księżyc 11 º 31´ Wodnika – 02 º 55´ Lwa
Merkury 24 º 40′ – 18 º 45′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 26 º 53′ Bliźniąt – 13 º 58′ Raka
Mars 22 º 53′ Raka – 01 º 30′ Lwa
Jowisz 01 º 31′ – 02 º 07′ Ryb
Saturn 13 º 28′ – 13 º 09′ Wodnika w retrogradacji
Uran 12 º 22´ – 13 º 04´ Byka
Neptun 23 º 01′ – 23 º 10′ Ryb
Pluton 26 º 33′ – 26 º 19′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.06 od g. 08.13 do g. 11.07.
3.06 od g. 13.10 do g. 19.58.
6.06 od g. 00.46 do g. 07.46.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>