Horoskop tygodniowy 7-13.06.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy chcieli wyruszyć w podróż dookoła świata. Łatwo nam będzie rozproszyć się. Trzeba się jednak zdyscyplinować, bo w czwartek 10.06 nów i obrączkowe zaćmienie Słońca w znaku Bliźniąt może przynieść nam okazję do znalezienia lepszej pracy i pokazania się przełożonym w najlepszym świetle.

W piątek 11.06 Mars wejdzie do znaku Lwa i odczujemy zmianę aury. Poczujemy chęć ochrony naszego domu i bliskich. Warto sprawdzić zabezpieczenia mieszkania, zamki i solidność drzwi i okien, zanim wyruszymy na urlop. Koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni ci ciekawe wiadomości i spotkania.

W niedzielę 13.06 sekstyl Wenus z Uranem sprzyja genialnym pomysłom. Nawet jeśli planujesz tylko przemówienie podczas rodzinnego spotkania, planety zapewnią ci sukces. Osoby, które szukają swojej drugiej połówki, w tym tygodniu będą miały dużo szczęścia w szukaniu w Internecie i na spotkaniach ze znajomymi.

7.06.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Księżyc w kwadraturze z Saturnem radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 09.39 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.51 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

8.06.2021, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 20.47)
Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce.
Aspekty planet: 06.46 sekstyl Księżyca z Neptunem, 13.30 trygon Księżyca z Plutonem, 17.06 sekstyl Księżyca z Marsem.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.

9.06.2021, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym. Jowisz zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 00.47 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 23.43 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

10.06.2021, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja wyciszeniu, medytacji, robieniu planów, wielkim porządkom. To dobry czas na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Jowisz pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Merkury sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 12.52 nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Słońca, 14.37 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 19.37 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego. Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym.

11.06.2021, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 9.22)
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo wiosennej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 03.12 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 13.27 trygon Księżyca z Jowiszem, 15.33 Mars wkracza do znaku Lwa.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

12.06.2021, sobota
Księżyc w znaku Raka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady rodzinne. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 08.59 koniunkcja Księżyca z Wenus, 11.10 sekstyl Księżyca z Uranem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

13.06.2021, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 20.22)
Księżyc w znaku Raka sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Wenus pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 07.05 trygon Księżyca z Neptunem, 07.38 sekstyl Wenus z Uranem, 13.15 opozycja Księżyca z Plutonem, 23.07 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Pozycje planet
31.05-13.06.2021
Słońce 09 º 46´ – 23 º 10´ Bliźniąt
Księżyc 11 º 31´ Wodnika – 02 º 55´ Lwa
Merkury 24 º 40′ – 18 º 45′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 26 º 53′ Bliźniąt – 13 º 58′ Raka
Mars 22 º 53′ Raka – 01 º 30′ Lwa
Jowisz 01 º 31′ – 02 º 07′ Ryb
Saturn 13 º 28′ – 13 º 09′ Wodnika w retrogradacji
Uran 12 º 22´ – 13 º 04´ Byka
Neptun 23 º 01′ – 23 º 10′ Ryb
Pluton 26 º 33′ – 26 º 19′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.06 od g. 17.06 do g. 20.47.
10.06 od g. 19.37 do 11.06 do g. 09.22.
13.06 od g. 13.15 do g. 20.22.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>