Horoskop tygodniowy 14-20.06.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Daj się ponieść emocjom i intuicji. Nie planuj wszystkiego z zegarkiem w ręku, daj czas sobie, aby zwolnić i po prostu pobyć w domu i z bliskimi. Pewna książka, czasopismo czy program telewizyjny zainspirują cię do zmian. Księżyca przybywa na niebie, dlatego w tym tygodniu łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę.

W poniedziałek 14.06 kwadratura Słońca z Neptunem pomoże nam zrelaksować się, odpocząć, nabrać dystansu do świata i ludzi. Nie podejmujmy dziś ważnych decyzji, bo możemy przeoczyć pewne fakty czy wyliczenia.

We wtorek 15.06 kwadratura Saturna z Uranem przypomni nam o oszczędzaniu i dokładnym planowaniu letniego budżetu. Wakacje się zbliżają, wygospodaruj budżet na rodzinny odpoczynek, ale nie wydaj wszystkiego naraz.

W niedzielę 20.06 Jowisz wchodzi w retrogradację i będzie bardziej sprzyjał nauce, podróżom i spotkaniom z przyjaciółmi. Uważajmy podczas zakupów, będziemy bardzo podatni na reklamy, specjalne oferty i namowy sprzedawców.

Horoskop tygodniowy

14.06.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Odpocznij i znajdź czas tylko dla siebie, bo kwadratura Słońca z Neptunem nie sprzyja wysiłkowi i koncentracji. Mimo wolnego dnia każdy coś będzie od ciebie chciał. Księżyc zmusi nas do rozwiązywania trudnych spraw, rywalizacji i narazi nas na ryzyko konfliktu. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, dobrze się zastanów, czy chcesz cały dzień poświęcić na kłótnię. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 01.39 kwadratura Słońca z Neptunem, 21.27 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.28 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na wielkie zakupy czy imprezy, lepiej udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

15.06.2021, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Księżyc zachęca jednak do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.00 kwadratura Saturna z Uranem, 05.57 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.27 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

16.06.2021, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 05.01)
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Księżyc w Pannie nastawi nas ambitnie do życia i pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Zrób porządki, wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 08.59 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni, zajmuj się domem.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

17.06.2021, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin.
Aspekty planet: 05.07 trygon Księżyca z Uranem, 12.16 kwadratura Księżyca z Merkurym, 14.07 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.54 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

18.06.2021, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 10.53)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, pilates lub zrób rozciąganie.
Aspekty planet: 04.17 trygon Księżyca z Plutonem, 05.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 18.32 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w biznesie. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

19.06.2021, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę.
Aspekty planet: 09.15 trygon Księżyca z Saturnem, 15.22 trygon Księżyca z Merkurym, 23.07 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

20.06.2021, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od g. 13.57)
Księżyc w Skorpionie może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa.
Aspekty planet: 07.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.51 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.04 Jowisz wchodzi w retrogradację, 17.35 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.29 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Aspekty planet:
Słońce 23 º 10´ – 29 º 59´ Bliźniąt
Księżyc 02 º 55´ Lwa – 07 º 17´ Skorpiona
Merkury 18 º 45′ – 16 º 16′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 13 º 58′ – 22 º 29′ Raka
Mars 01 º 30′ – 05 º 49′ Lwa
Jowisz 02 º 07′ – 02 º 11′ Ryb w retrogradacji
Saturn 13 º 09′ – 12 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 13 º 04´ – 13 º 23´ Byka
Neptun 23 º 10′ – 23 º 12′ Ryb
Pluton 26 º 19′ – 26 º 11′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.06 od g. 19.27 do 16.06 do g. 05.01.
18.06 od g. 05.54 do g. 10.53.
20.06 od g. 12.51 do g. 13.57.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>