Horoskop tygodniowy 21-27.06.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 21.06 Słońce wejdzie do znaku Raka i pomoże nam wyciszyć się, nabrać dystansu do wielu spraw, przemyśleniu trudnych spraw. Warto podejmować ważne rodzinne decyzje. Trygon Wenus z Neptunem sprzyja dogadywaniu się z ludźmi i wyjaśnianiu trudnych spraw partnerskich.

We wtorek 22.06 Merkury wychodzi z retrogradacji i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W środę 23.06 trygon Słońca z Jowiszem pomoże nam wrócić do formy, zmobilizować się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Dzięki temu aspektowi tydzień ogólnie sprzyja podróżom i rekreacji na świeżym powietrzu.

W czwartek 24.06 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca poruszy nasze serca i umysły. Będziemy chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócimy i naprawić trudne relacje rodzinne. Opozycja Wenus z Plutonem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci naszą uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto dobrze zaplanować wakacyjny urlop, bo zaległości mogą nam przeszkodzić w dłuższym wypoczynku.

W piątek 25.06 Neptun wchodzi w retrogradację i nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację.

W niedzielę 27.06 Wenus wejdzie do znaku Lwa i zacznie sprzyjać w miłości osobom urodzonym spod znaku Barana, Lwa i Strzelca.

21.06.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz być nerwowy, a nawet podejrzliwy. Ktoś może cię zdenerwować i skłonić do ważnych przemyśleń. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Złość i nadmiar energii wyładuj w sporcie, na spacerze, podczas jazdy rowerem. Słońce o godzinie 05.32 wejdzie do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato, a my poczujemy przypływ optymizmu i zaczniemy dostrzegać możliwości i okazje, które zaczną się pojawiać na naszej drodze podczas przejścia Słońca przez znak Raka.
Aspekty planet: 05.32 Słońce wkracza do znaku Raka, 11.08 kwadratura Księżyca z Saturnem, 12.02 opozycja Księżyca z Uranem, 15.57 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

22.06.2021, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.55)
Dzień będzie udany, aura sprzyja planowaniu dalekich podróży, a także negocjowaniu ważnych umów. Zajmij się sobą i nie żałuj sobie niczego! Dzisiaj dbaj o siebie, nawilżaj skórę. Merkury dziś pod koniec dnia wyjdzie z retrogradacji i od jutra nie będzie opóźniał ważnych wiadomości, spraw zawodowych i pomoże w organizowaniu podróży.
Aspekty planet: 03.56 trygon Księżyca z Neptunem, 05.00 trygon Księżyca z Wenus, 08.43 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.25 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 23.59 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

23.06.2021, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer.
Aspekty planet: 02.16 trygon Księżyca z Marsem, 11.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 12.11 trygon Słońca z Jowiszem, 16.50 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

24.06.2021, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 15.04)
Dziśdadzą się więc randki, towarzyskie spotkania i wyjścia do kina lub teatru. Pełnia Księżyca nastawi nas romantycznie do życia. Lepiej dziś uważać podczas transakcji finansowych czy podpisywania umów, bo ktoś może nas naciągnąć na większe wydatki lub nawet oszukać.
Aspekty planet: 01.39 opozycja Wenus z Plutonem, 04.09 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.33 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.39 pełnia Księżyca.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

25.06.2021, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Księżyc sprzyja randkom i ważnym decyzjom osobistym. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Neptun pomoże nam w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka.
Aspekty planet: 13.03 trygon Księżyca z Uranem, 21.21 Neptun wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

26.06.2021, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.08)
Przed nami niespokojny dzień. Nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj ryzykownych decyzji, a unikniesz przykrości. Ktoś przypomni ci o niezałatwionych sprawach, szybko nadrób zaległości. Trzymaj jednak emocje na wodzy i bądź wyrozumiały dla błędów popełnianych przez innych. Podczas spacerów i uprawiania sportu uważaj, dzisiaj łatwo o stłuczki i kontuzje.
Aspekty planet: 04.50 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.35 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 14.49 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

27.06.2021, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Wenus w znaku Lwa zwróci naszą uwagę na sprawy poważne i mimo wolnego dnia warto poruszyć je przy rodzinnym obiedzie. Planujmy kilka miesięcy do przodu, szukajmy oszczędności, omawiajmy rodzinne sprawy. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, zrób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 06.26 Wenus wkracza do znaku Lwa, 08.29 opozycja Księżyca z Marsem, 13.23 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.16 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.07 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 59´ Bliźniąt – 06 º 32´ Raka
Księżyc 07 º 17´ Skorpiona – 19 º 52´ Wodnika
Merkury 16 º 16′ – 17 º 09′ Bliźniąt
Wenus 22 º 29′ Raka – 00 º 59′ Lwa
Mars 05 º 49′ – 10 º 09′ Lwa
Jowisz 02 º 11′ – 02 º 06′ Ryb w retrogradacji
Saturn 12 º 53′ – 12 º 32′ Wodnika w retrogradacji
Uran 13 º 23´ – 13 º 41´ Byka
Neptun 23 º 12′ – 23 º 12′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 11′ – 26 º 02′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
22.06 od g. 08.43 do g. 14.55.
24.06 od g. 04.08 do g. 15.04.
26.06 od g. 14.49 do g. 16.08.
27.06 od g. 21.07 do 28.06 do g. 19.50.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>