Horoskop tygodniowy 20-26.09.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami emocjonujący tydzień. Pełnia w Rybach uruchomi naszą intuicję, Słońce w znaku Wagi od środy wieczorem zachęci nas do odnowienia ciekawych kontaktów towarzyskich i kulturalnych rozrywek. Opozycja Wenus z Uranem przyniesie zaskakujące rozwiązania finansowych i zawodowych dylematów.

We wtorek 21.09 trygon Merkurego z Jowiszem sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów. Pełnia Księżyca w znaku Ryb uczyni tydzień wyjątkowym, a wszystkie randki będą wyjątkowo romantyczne. Warto się bawić, spotykać z ludźmi, ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia.

W środę 22.09 kwadratura Merkurego z Plutonem ostrzega nas przed pochopnym zakupem sprzętu elektronicznego i samochodów. Zmobilizujemy się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Wieczorem Słońce wjedzie do znaku Wagi. Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach i bardziej nastawieni będziemy na rozmowy, spotkania i towarzyskie atrakcje.

W czwartek 23.09 opozycja Wenus z Uranem wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W sobotę 25.09 trygon Marsa z Saturnem sprzyja spotkaniom, randkom i imprezom. Na brak rozrywek nie będziemy narzekać. Warto zorganizować spotkanie ze znajomymi sprzed lat.

20.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Pomyśl o swoim zdrowiu – to dobry czas na badania kontrolne. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Księżyc sprzyja randkom i spotkaniom towarzyskim.
Aspekty planet: 00.25 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 18.44 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

21.09.2021, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 5.12)
Będziesz miał dzisiaj dobry humor i dużo sił, aby uraczyć rodzinę czy przyjaciół pożywnym i zdrowym posiłkiem. W pracy warto rozpocząć nowe sprawy lub gorliwie wywiązywać się ze swych obowiązków. Dzisiaj praca cię nie zmęczy. Zadbaj o posiłki bogate w mikroelementy, wypij sok z surowych warzyw, aby zapewnić organizmowi dodatkowe witaminy.
Aspekty planet: 00.52 trygon Merkurego z Jowiszem, 01.54 opozycja Księżyca ze Słońcem, 13.02 opozycja Księżyca z Marsem, 18.43 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

22.09.2021, środa
Księżyc w znaku Barana
Nie będzie ci się chciało rozmawiać z nikim na poważne tematy aż do południa. Warto w tym czasie zadbać o siebie i swoje zdrowie. Po południu nabierzesz jednak ochoty na towarzystwo. Najlepiej jeśli to będą młodzi ludzie. Wieczorem warto zabrać się za drobne naprawy w domu lub jego upiększanie. Słońce sprzyja odnawianiu znajomości.
Aspekty planet: 15.11 kwadratura Merkurego z Plutonem, 21.20 Słońce wchodzi do znaku Wagi.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

23.09.2021, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 14.37)
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Uda się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz więcej potraf bogatych w zdrowe tłuszcze. Opozycja Wenus z Uranem odradza kupowanie sprzętu elektronicznego i podpisywaniu umów.
Aspekty planet: 01.42 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 03.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 04.04 opozycja Księżyca z Merkurym, 11.40 opozycja Wenus z Uranem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na zakupy, możesz zdecydować się na spacer czy hobby. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

24.09.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Księżyc zapewni ciekawe informacje. Jedz węglowodany, dzisiaj zamiast bułek wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Umyj zakurzone doniczki i osłonki. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż.
Aspekty planet: 04.39 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.55 koniunkcja Księżyca z Uranem, 22.15 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

25.09.2021, sobota
Księżyc w znaku Byka
Od rana będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na nudnych obowiązkach. Aura sprzyja wyjazdom i udanym zakupom. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Jeśli chcesz się z kimś pogodzić lub umówić, to zrób to właśnie dzisiaj. Starsze osoby będą bardziej wyrozumiałe, a młodsze bardziej uprzejme.
Aspekty planet: 09.23 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.48 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.09 trygon Księżyca z Plutonem, 23.49 trygon Marsa z Saturnem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

26.09.2021, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 02.36)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji.
Aspekty planet: 09.35 trygon Księżyca ze Słońcem, 16.56 trygon Księżyca z Saturnem, 17.58 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 15´ Panny – 04 º 06´ Waga
Księżyc 15 º 16´ Ryb – 11 º 30´ Bliźniąt
Merkury 22 º 58′ – 25 º 28′ Wagi
Wenus 10 º 28′ – 18 º 22′ Skorpiona
Mars 03 º 14′ – 07 º 47′ Wagi
Jowisz 23 º 37′ – 23 º 04′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 07 º 15′ – 07 º 03′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 25´ – 14 º 13´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 38′ – 21 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 23′ – 24 º 20′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.09 od g. 01.54 do g. 05.12.
23.09 od g. 04.04 do g. 14.37.
25.09 od g. 15.09 do 26.09 do g. 02.36.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>