Horoskop tygodniowy 27.09-3.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień nowości, emocji, a nawet nerwów. Nów Księżyca i koniunkcja Słońca z Marsem i Merkurym podniosą temperaturę każdej rozmowy i sytuacji mimo jesiennej aury. Wenus wejdzie do znaku Strzelca i pomoże nam znaleźć wesołych towarzyszy weekendowych rozrywek.

W poniedziałek 4.10 trygon Merkurego z Jowiszem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale w wieczorem odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W środę 6.10 Pluton wychodzi z retrogradacji. Przed niektórymi zawodowa szansa! Byki i Koziorożce zapamiętają lekcję, jaką dostaną w tym tygodniu od losu. Warto się uczyć nowych rzeczy, bo już za moment nowe umiejętności staną się naszym zawodowym atutem. Nów Księżyca w znaku Wagi sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W czwartek 7.10 Wenus wchodzi do znaku Strzelca. W sprawach finansowych znacznie lepsza passa. Być może wyjaśnisz tajemnicę lub otrzymasz poufną propozycję. Bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes.

W piątek 8.10 koniunkcja Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

W sobotę 9.10 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Niektórzy będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

W niedzielę 10.10 koniunkcja Merkurego z Marsem. Warto powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję fizyczną. Merkury doda nam optymizmu i energii.

27.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś wszyscy będą się spieszyć i szukać nowych zajęć. Obudzimy się w buntowniczych nastrojach i chętnie zmienimy stare plany. Będziemy chcieli natychmiast załatwiać różne ważne sprawy. Merkury wchodzi w retrogradację, dlatego dzień nie sprzyja wizytom w urzędzie, podróżom, większym zakupom sprzętu elektronicznego. Warto zaczynać sportowe aktywności, rehabilitację lub wzmocnić organizm spacerując.
Aspekty planet: 07.10 Merkury wchodzi w retrogradację, 22.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

28.09.2021, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (Od 15.34)
Rano poczujemy przypływ sił, ale trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w gry.
Aspekty planet: 01.24 trygon Księżyca z Jowiszem, 06.18 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, sprzyja też spokojnej i wytrwałej pracy. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z ludźmi o podziale obowiązków.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

29.09.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas pracowity dzień. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Jeśli musisz załatwiać ważne sprawy, to zabierz się za nie po południu. Wieczorem unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży. Lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 03.56 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.13 trygon Wenus z Neptunem, 19.53 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże zajmować się nauką czy hobby, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i wielkie zakupy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

30.09.2021, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Unikaj ryzyka i podejmowania się spraw, na których dobrze się nie znasz, bo ludzie będą wnikliwi i krytyczni. Możliwe są pomyłki, zguby, a nawet przypadkowe straty. Lepiej zająć się dzisiaj porządkami, nadrabianiem zaległości, dbaniem o kondycję i zdrowie. Unikaj kłótni, dzisiaj ludzie będą uparci. Dobry dzień na wizytę u lekarza, fryzjera, kosmetyczki.
Aspekty planet: 00.19 trygon Słońca z Saturnem, 10.06 trygon Księżyca z Neptunem, 11.43 trygon Księżyca z Wenus, 15.54 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.48 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu, ale lepiej pracować niż zajmować się hazardem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

1.10.2021, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 2.53)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Zrób rachunki, znajdź oszczędności, ogranicz wydatki. Rano zadbaj o włosy, po południu kupuj nowe kosmetyki i ubrania. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, idź na siłownię lub ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 01.31 kwadratura Wenus z Jowiszem, 16.09 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.26 kwadratura Merkurego z Plutonem, 19.33 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.45 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

2.10.2021, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja godzeniu się z ludźmi, aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Możesz mieć niezwykłe sny i przeczucia, którym warto będzie uwierzyć. W domu unikaj mycia podłóg i wielkiego prania, za to podlej rośliny. Wenus sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 05.31 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.47 sekstyl Wenus z Plutonem, 21.28 opozycja Księżyca z Jowiszem, 22.56 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś niedziela, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się regeneracją sił.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

3.10.2021, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 10.37)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym rozrywko. Dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie, upominanie się o długi lub przysługi.
Aspekty planet: 01.42 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 10 º 59´ – 17 º 53´ Waga
Księżyc 08 º 40´ Panny – 19 º 43´ Strzelca
Merkury 22 º 40′ – 15 º 04′ Wagi w retrogradacji
Wenus 26 º 11′ Skorpiona – 03 º 51′ Strzelca
Mars 12 º 22′ – 16 º 58′ Wagi
Jowisz 22 º 40′ – 22 º 25′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 55′ – 06 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 01´ – 13 º 46´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 15′ – 21 º 05′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 19′ Koziorożca [TAK MA BYĆ )]

Próżny kurs Księżyca:
5.10 od g. 10.46 do g. 14.40.
7.10 od g. 07.03 do g. 16.21.
9.10 od g. 08.05 do g. 17.23.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>