Horoskop tygodniowy 4-10.10.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów w znaku Wagi w koniunkcji z Marsem i Merkurym narzuci szalone tempo wszystkim naszym sprawom. Lepiej nie zostawać w tyle i dotrzymywać kroku zmianom, które w tym tygodniu zawitają do naszego życia.

W poniedziałek 4.10 trygon Merkurego z Jowiszem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale wieczorem odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W środę 6.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W czwartek 7.10 Wenus wchodzi do znaku Strzelca. W sprawach finansowych znacznie lepsza passa. Być może wyjaśnisz tajemnicę lub otrzymasz poufną propozycję. Bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes.

W piątek 8.10 koniunkcja Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

W sobotę 9.10 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W niedzielę 10.10 koniunkcja Merkurego z Marsem. Warto powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję fizyczną. Mars doda nam optymizmu i energii.

4.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, ułatwi ci podróże i zakupy, doda cierpliwości podczas omawiania rodzinnych spraw. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Jedz dobre masło i oliwę, unikaj przeciągów.
Aspekty planet: 02.04 trygon Merkurego z Jowiszem, 11.18 trygon Księżyca z Uranem, 23.47 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

5.10.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 14.40)
Możesz dzisiaj napotkać na drobne, ale dość uciążliwe problemy w kontaktach z ludźmi. Emocje okażą się silniejsze niż rozsądek. Ktoś może cię źle zrozumieć, a wyjaśnienia zajmą ci wiele czasu. Po południu sytuacja się wyjaśni. Księżyc sprzyja porządkowaniu finansów, ubieganiu się o kredyty i pożyczki. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 05.02 trygon Księżyca z Plutonem, 10.46 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

6.10.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie, unikaj ryzykownych działań, bo nieuwaga może narazić cię na kontuzje. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Kończ stare sprawy, wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Zamiast czekolady zjedz jabłko. Księżyc sprzyja odnawianiu znajomości. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, dbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 02.15 trygon Księżyca z Saturnem, 13.05 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 14.03 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.28 Pluton wychodzi z retrogradacji, 23.39 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

7.10.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.21)
Będziesz krytyczny i niespokojny. Zapragniesz natychmiast coś wyjaśnić lub naprawić. Ostrożnie, bo wynikiem twoich pospiesznych działań może być jeszcze większe zamieszanie! W razie kłopotów prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie. Naprawiaj błędy, zepsute sprzęty i oddaj to, co ostatnio pożyczyłeś.
Aspekty planet: 04.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 07.03 kwadratura Księżyca z Plutonem, 13.20 Wenus wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. W pracy lepiej bądźmy ostrożni. Potem można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

8.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz dziś pracowity. Warto zabrać się za ważne sprawy zawodowe. Słońce w koniunkcji z Marsem da ci wiele sił i energii. Szczęście sprzyja ci w sprawach finansowych. W obronie swoich zysków możesz stać się groźny dla konkurencji. Unikaj jednak konfliktów, bo twoje słowa mogą kogoś bardzo zaboleć. Odpisuj na zaległe listy i maile, umawiaj się na ważne spotkania, bo ludzie są dziś bardziej przychylni twoim sprawom.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.00 koniunkcja Słońca z Marsem, 14.59 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

9.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.23)
Postanowisz zrobić zaległe porządki w swoich rachunkach. Myśl o pieniądzach i zyskach towarzyszyć ci będzie przez cały dzień. Nie bądź jednak ponurym materialistą! Okaż ludziom więcej sympatii, a poczujesz się lepiej. Warto sprzątać, robić porządki, wyrzucać stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 02.52 trygon Księżyca z Neptunem, 05.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.05 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.18 koniunkcja Słońca z Merkurym, 21.36 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

10.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.48 koniunkcja Merkurego z Marsem, 04.43 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.48 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.11 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Pozycje planet:
Słońce 10 º 59´ – 17 º 53´ Waga
Księżyc 08 º 40´ Panny – 19 º 43´ Strzelca
Merkury 22 º 40′ – 15 º 04′ Wagi w retrogradacji
Wenus 26 º 11′ Skorpiona – 03 º 51′ Strzelca
Mars 12 º 22′ – 16 º 58′ Wagi
Jowisz 22 º 40′ – 22 º 25′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 55′ – 06 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 01´ – 13 º 46´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 15′ – 21 º 05′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 19′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.10 od g. 10.46 do g. 14.40.
7.10 od g. 07.03 do g. 16.21.
9.10 od g. 08.05 do g. 17.23.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>