Horoskop tygodniowy 11-17.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu trygon Słońca z Jowiszem sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim.

W poniedziałek 11.10 Saturn wychodzi z retrogradacji, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach.

W środę 13.10 sekstyl Wenus z Saturnem pomoże nam lepiej gospodarować domowym budżetem. Poczujemy przypływ natchnienia, chęć do kupowania ładnych rzeczy i zainteresujemy się sprawami urody i mody.

W piątek 15.10 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja osobom przedsiębiorczym. Warto zaczynać nowe sprawy, zakładać firmę, ubiegać się o kredyt, pożyczkę lub dotację, bo jest szans na pozytywne załatwienie sprawy.

W niedzielę 17.10 kwadratura Słońca z Plutonem zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub przygotować do wysłania oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans. Sekstyl Merkurego z Wenus sprzyja spotkaniom, randkom i imprezom. Na brak rozrywek nie będziemy narzekać. Warto zorganizować spotkanie ze znajomymi sprzed lat.

11.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.14)
Zainteresuj się oszczędnościami i lokatami, warto iść do banku lub urzędu. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na zarobienie większej gotówki. Rano bądź delikatny i uprzejmy, bo ktoś może poczuć się zagrożony twoimi bezpośrednimi pytaniami. Uzupełniaj braki w diecie, pij dużo wody, nie opuszczaj posiłków, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 04.16 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.16 Saturn wychodzi z retrogradacji, 06.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

12.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Księżyc ostrzega przed bałaganiarstwem. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec szefa i starszych osób. Dzień sprzyja sukcesom w nauce i podróży. Wieczór niezbyt sprzyja romantycznym randkom i zabawie. Lepiej zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Jedz więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 17.50 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.33 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

13.10.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 22.47)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 02.26 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.24 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.10 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.26 sekstyl Wenus z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na sport, jesienne spacery i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

14.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Możesz dziś liczyć na korzystny wpływ planet. Wiadomości, jakie zdobędziesz sprawią, że zmienisz zdanie w pewnej ważnej sprawie. Po południu możesz jednak stać się niecierpliwy i nerwowy. Zaufaj intuicji i nie rób niczego na siłę. Odpręż się, zapomnij o obowiązkach, nie przejmuj się dietą. Zdaj się na instynkt i intuicję w sprawach sercowych.
Aspekty planet: 10.54 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.08 trygon Księżyca z Merkurym, 22.51 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na towarzyskie spotkania.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

15.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Księżyc sprawi, że uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali.
Aspekty planet: 09.57 trygon Księżyca z Marsem, 13.46 Słońca z Jowiszem, 14.28 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 14.32 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

16.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.21)
Dzień minie raczej na pogawędkach i żartach, niż ciężkiej pracy. To, co ważne, zrób jak najwcześniej, bo im bliżej popołudnia, tym bardziej za obowiązki trudno się nam będzie zabrać. Za to imprezy, zakupy, a nawet sąsiedzkie spotkania miną w bardzo dobrej atmosferze. Słońce w opozycji z Uranem zagotuje nam niespodzianki. Warto szukać inspiracji, wymieniać się doświadczeniami.
Aspekty planet: 22.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj wyprowadzić się z równowagi. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

17.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Nabierzemy ochoty na bardziej ambitne przedsięwzięcia. Szukaj swojej korzyści, myśl o własnej wygodzie. Mimo wszystko ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy. Popołudnie to idealny czas na zabiegi kosmetyczne i kuracje zdrowotne. Dzień sprzyja zdobywaniu ważnych informacji.
Aspekty planet: 03.23 sekstyl Merkurego z Wenus, 05.14 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.12 kwadratura Słońca z Plutonem, 18.59 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 53´ – 24 º 49´ Wagi
Księżyc 19 º 43´ Strzelca 24 º 40´ Ryb
Merkury 15 º 04′ – 10 º 10′ Wagi w retrogradacji
Wenus 03 º 51′ – 11 º 21′ Strzelca
Mars 16 º 58′ – 21 º 36′ Wagi
Jowisz 22 º 25′ – 22 º 20′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 53′ – 06 º 55′ Wodnika
Uran 13 º 46´ – 13 º 31´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 05′ – 20 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 21′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.10 od g. 06.30 do g. 19.14.
13.10 od g. 12.53 do g. 22.47.
15.10 od g. 14.32 do 16.10 do g. 04.21.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>