Horoskop tygodniowy 15-21.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny czas decyzji, podsumowań i odważnych działań. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Byka skupią naszą uwagę na sprawach zasobów, pieniędzy i efektywnej pracy.

W poniedziałek 15.11 kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja marzycielom i osobom, które chcą pogłębić swoją duchową praktykę. Wycisz umysł, odpocznij, znajdź chwilę dla siebie, medytuj i oddal od siebie troski dnia codziennego.

We wtorek 16.11 sekstyl Słońca z Plutonem wpłynie znacząco na nasze relacje osobiste. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Planety zapowiadają przypływ energii i pomysłów.

W środę 17.11 opozycja Marsa z Uranem podpowie nam, jak nie wydać za dużo i mieć więcej. W czwartek 18.11 trygon Merkurego z Neptunem pomoże ci intuicyjnie zrozumieć trudne zagadnienie.

W piątek 19.11 pełnia Księżyca w znaku Byka i częściowe zaćmienie Księżyca może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę. Trygon Wenus z Uranem zacznie sprzyjać szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

W niedzielę 21.11 kwadratura Merkurego z Jowiszem i sekstyl z Plutonem pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania

15.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Czeka nas aktywny dzień. Ktoś będzie wymagać od ciebie więcej niż zwykle, dlatego nie dyskutuj z szefem lub nauczycielami. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne, bo nie będziemy zbyt emocjonalni. W wolnym czasie lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 07.59 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.58 kwadratura Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

16.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Księży6c zapewni nam nowe informacje i pomoże szybko uporać się s obowiązkami. Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Zorganizuj dzisiaj randkę lub towarzyskie spotkanie, wybierz się gdzieś w wycieczką. Unikaj tylko marudzących krewnych i nudziarzy, którzy mówią tylko o sobie.
Aspekty planet: 14.54 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.01 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Dobry dzień na zakupy i układanie planów spotkań czy wyjazdów.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

17.11.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 03.17)
Dzisiaj będziemy niespokojni i zmienni. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się spokojnymi, domowymi sprawami. Organizm potrzebuje więcej warzyw i mikroelementów. Szczęście przyniosą podróże i towarzyskie wizyty. Inwestuj pieniądze, otwieraj firmę, prowadź ważne spotkania i rozmowy.
Aspekty planet: 18.22 opozycja Marsa z Uranem, 19.19 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

18.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy, że musimy natychmiast zrobić coś ważnego i podjąć odpowiedzialne decyzje, a także zabrać się do pracy. Niestety, nie wszystko przyjdzie lekko i łatwo, bo wpływ znaku Raka może komplikować różne sytuacje. Umowy i ustalenia, jakie zawarliśmy z ludźmi mogą się jednak zmieniać. Warto dyskutować o nowych pomysłach i niezwykłych rozwiązaniach. W uczuciach Księżyc doda nam optymizmu i pewności siebie. Doskonały czas na romantyczne spotkania.
Aspekty planet: 01.38 trygon Księżyca z Wenus, 03.44 koniunkcja Księżyca z Uranem, 04.19 opozycja Księżyca z Marsem, 16.37 trygon Merkurego z Neptunem, 20.13 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.47 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

19.11.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.32)
Pełnia Księżyca w znaku Byka sprawi, że będziemy bardzo zdecydowani. Możemy dzisiaj za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek.
Aspekty planet: 03.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.57 trygon Księżyca z Plutonem, 07.07 trygon Wenus z Uranem, 09.57 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów dla całej rodziny.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

20.11.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i towarzyskim atrakcjom. Za rodzinne obowiązki trudno się będzie zabrać. Podczas ważnych rozmów bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Udadzą się imprezy, zakupy, wizyty towarzyskie. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 08.12 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

21.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś mimo wolnego dnia trudno się będzie skupić na jednej sprawie, bo wszyscy będą coś od nas chcieli. Będziemy też mniej wyrozumiali dla innych. Zajmij się swoimi sprawami i nie licz na współpracę. Dobry dzień, aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie. Księżyc sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 00.42 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 09.04 kwadratura Księżyca z Neptunem, 10.13 sekstyl Merkurego z Plutonem, 16.51 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja rodzinnym spotkaniom, ważnym ustaleniom i samym dobrym pomysłom. Bądź odważny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić. Ale dzisiaj także odpoczywaj i ciesz się życiem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycja planet 7-21.11.2021:
Słońce 15 º 47´ – 29 º 53´ Skorpiona
Księżyc 29 º 21´ Strzelca – 28 º 15´ Bliźniąt
Merkury 03 º 17′ – 25 º 48′ Skorpiona
Wenus 02 º 24′ – 14 º 21′ Koziorożca
Mars 05 º 40′ – 15 º 11′ Skorpiona
Jowisz 23 º 03′ – 24 º 18′ Wodnika
Saturn 07 º 32′ – 08 º 19′ Wodnika
Uran 12 º 40´ – 12 º 06´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 33′ – 20 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 34′ – 24 º 50′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
16.11 od g. 16.50 do 17.11 do g. 03.17.
19.11 od g. 09.57 do g. 15.32.
21.11 od g. 16.51 do 22.11 do g. 04.32.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>