Horoskop tygodniowy 22-28.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca i zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo jesiennej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawą lekturę.

W środę 24.11 Merkury wkracza do znaku Strzelca i doda nam optymizmu i odwagi w sprawach zawodowych. Warto wrócić do pomysłów czy spraw, które pojawiły się kilka tygodni temu, teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji.

W sobotę 27.11 kwadra Księżyca w znaku Panny może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę.

22.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.32)
Dużo skorzystają osoby obowiązkowe i punktualne. Korzystny dzień na wizyty u lekarza, robienie badań kontrolnych, zaczynanie diety. Organizm potrzebuje regularnych posiłków, więc nie zapominaj o nich w ciągu dnia. O godzinie 03.33 czasu polskiego Słońce wkroczy do znaku Strzelca i poczujemy przypływ optymizmu, zaczniemy snuć odważne i dalekosiężne plany.
Aspekty planet: 03.33 Słońce wchodzi do znaku Strzelca, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga umacniać ważne relacje. Nie żałuj też czasu, jaki spędzisz z bliskimi. Możecie się dogadać w ważnych sprawach, zakończyć niepotrzebne dyskusje i spory.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

23.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i flirtom. Przedstawiaj nowe pomysły, zawieraj ciekawe znajomości. Zadbajmy też o kondycję i urodę. Przez cały dzień podczas zakupów nadal łatwo ulec pokusom. Merkury zapewni nam dobrą rękę do zakupów, negocjacji i szczęście w podróży. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 04.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.48 opozycja Księżyca z Wenus, 13.24 trygon Księżyca z Marsem, 21.50 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

24.11.2021, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 16.58)
Udadzą się randki, a także łatwo pogodzisz skłócone osoby lub komuś mądrze doradzisz. Także praca fizyczna, majsterkowanie, porządki zostaną zrobione szybko i dokładnie. Pluton utrudniać komunikację z ludźmi, lepiej nie organizować dziś ważnych spotkań czy rozstrzygających rozmów czy negocjacji.
Aspekty planet: 06.45 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.36 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, 17.01 trygon Księżyca z Merkurym, 22.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

25.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc zsyła bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Organizm potrzebuje więcej witamin i minerałów.
Aspekty planet: 09.51 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.31 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

26.11.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu.
Aspekty planet: 04.19 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.23 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

27.11.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 03.11)
Łatwo będzie nam zmienić stare i złe nawyki. Potem udadzą się większe zakupy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na modne ubrania. Warto za to odwiedzić fryzjera, odmłodzić wygląd i dobrać modne dodatki. Księżyc zapewni nam dużo pomysłów, aktywność umysłową i chęć do nauki.
Aspekty planet: 11.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.27 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

28.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Na domowym obiedzie przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Dziś można zabrać się za aktywności, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój.
Aspekty planet: 01.18 trygon Księżyca z Uranem, 14.14 trygon Księżyca z Wenus, 15.36 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.49 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Ważna wiadomość poprawi ci humor.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 29 º 53´ Skorpiona – 06 º 58´ Strzelca
Księżyc 28 º 15´ Bliźniąt – 24 º 58´ Panny
Merkury 25 º 48′ Skorpiona – 06 º 52′ Strzelca
Wenus 14 º 21′ – 19 º 15′ Koziorożca
Mars 15 º 11′ – 20 º 00′ Skorpiona
Jowisz 24 º 18′ – 25 º 07′ Wodnika
Saturn 08 º 19′ – 08 º 49′ Wodnika
Uran 12 º 06´ – 11 º 50´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 26′ – 20 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 50′ – 24 º 59′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 16.51 do 22.11 do g. 04.32.
24.11 od g. 06.45 do g. 16.58.
26.11 od g. 17.23 do 27.11 do g. 03.11.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>