Horoskop tygodniowy 29.11 – 5.12.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 29.11 koniunkcja Słońca z Merkurym. Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Trygon Marsa z Neptunem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi ci lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

We wtorek 30.11 sekstyl Wenus z Neptunem i Sekstyl Merkurego z Saturnem ostrzegają przed robieniem obietnic bez pokrycia i zadłużaniem się. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ostatnie dni roku będzie ocalony.

W środę 1.12 Neptun wychodzi z retrogradacji i skłoni nas do większego zadbania o zdrowie. Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Ten układ planet sprzyja omawianiu planów na święta i ferie, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

W sobotę 4.12 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Strzelca zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

29.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 09.54)
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników.
Aspekty planet: 01.02 trygon Księżyca z Plutonem, 05.39 koniunkcja Słońca z Merkurym, 15.10 trygon Marsa z Neptunem, 23.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

30.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja większym porządkom i zakupom. Księżyc pomoże ci zadbać o urodę i depilację. Księżyc sprzyja załatwianiu trudnych spraw w urzędzie i dochodzeniu swoich praw. Księżyc pomoże nam uporządkować dokumenty i rachunki. Dzień sprzyja odnajdywaniu i naprawianiu błędów.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Merkurym, 01.23 trygon Księżyca z Saturnem, 08.18 sekstyl Merkurego z Saturnem, 20.55 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.46 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

1.12.2021, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.55)
Księżyc sprzyja kreatywnym i artystycznym pomysłom. Warto szybko wprowadzać je w czyn. Jeśli chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, to wpadniesz na dobre pomysły. Unikajmy jednak ważnych decyzji dotyczących pieniędzy i majątku, bo możemy się pomylić. Pij dużo wody mineralnej, zapewnij organizmowi trochę ruchu.
Aspekty planet: 00.14 sekstyl Słońca z Saturnem, 04.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.19 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.22 Neptun wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Trwa majówka i warto odpocząć.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.12.2021, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici. Szybko nadrobimy różne zaległości zawodowe. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i leniwie do życia. Uważajmy, bo łatwo dziś o pomyłki.
Aspekty planet: 03.42 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.01 opozycja Księżyca z Uranem, 21.57 trygon Księżyca z Neptunem, 23.51 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

3.12.2021, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.12)
Lepiej być punktualnym i pracowitym, a nawet szybko nadrobić różne zaległości w pracy. Ostrożnie podczas ważnych dyskusji, bo ludzie będą bardzo zmienni i wrażliwi na swoim punkcie. Księżyc zmobilizuje nas do nadrobienia zaległości. Trzymajmy się planu, a nic nas dziś nie zaskoczy.
Aspekty planet: 01.45 koniunkcja Księżyca z Marsem, 05.25 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

4.12.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Nów Księżyca w znaku Strzelca skłoni nas do planowania podróży i pomoże w kupowaniu prezentów, warto o tym wcześniej pomyśleć. Zaćmienie Słońca postawi na naszej drodze interesujące, choć trochę szalone osoby. Warto posłuchać ich rad i zmienić choć na chwilę punkt widzenia. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.42 koniunkcja Słońca z Księżycem i całkowite zaćmienie Słońca, 13.42 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 21.22 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, czas sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

5.12.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 12.30)
Księżyc sprawi, że udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten łatwo znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Znajdź czas, aby porozmawiać z bliskimi osobami. Dzisiaj uda się zawrzeć zgodę, a wspólnie łatwiej będzie znaleźć dobre wyjście z trudnych sytuacji. Także podróże i zakupy będą udane.
Aspekty planet: 06.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet
Słońce 06 º 58´ – 14 º 04´ Strzelca
Księżyc 24 º 58´ Panny – 07 º 52´ Koziorożca
Merkury 06 º 52′ – 17 º 51′ Strzelca
Wenus 19 º 15′ – 23 º 08′ Koziorożca
Mars 20 º 00′ – 24 º 50′ Skorpiona
Jowisz 25 º 07′ – 26 º 05′ Wodnika
Saturn 08 º 49′ – 09 º 23′ Wodnika
Uran 11 º 50´ – 11 º 35´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 24′ – 20 º 25′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 59′ – 25 º 10′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.11 od g. 01.02 do g. 09.45.
1.12 od g. 05.19 do g. 12.55.
3.12 od g. 06.22 do g. 13.12.
5.12 od g. 06.07 do g. 12.30.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>