Horoskop tygodniowy 17-23.01.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami emocjonujący tydzień. We wtorek 18.01 pełnia Księżyca w znaku Raka postawi przed nami poważne zadania do wykonania. Możliwy jest chaos informacyjny, silne emocje i zmiany, które mogą wpłynąć na nasze plany, dlatego lepiej być cierpliwym i spokojnie robić swoje. W czwartek 20.01 Słońce wchodzi do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać zimowym wyjazdom. W tym tygodniu będziemy chcieli robić wszystko po swojemu i bez taryfy ulgowej. Dobry czas na wyjazd, zapisanie się na kursy i studia. W niedzielę 23.01 Słońce w koniunkcji z Merkurym przyniesie nam ciekawe wiadomości. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany.

17.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc pomoże nam zdobyć niezbędne w pracy lub szkole informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową.
Aspekty planet: 11.18 trygon Księżyca z Neptunem, 22.07 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Dzień sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

18.01.2022, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 05.03)
Pełnia Księżyca to dobry czas na randki, spotkania towarzyskie i rozrywki. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ten miesiąc będzie ocalony. Zabiegi kosmetyczne będą dziś szybkie i skuteczne.
Aspekty planet: 00.48 opozycja Księżyca ze Słońcem, 16.25 Uran w ruchu prostym, 21.39 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, zadzwoń do wpływowych znajomych. Warto też poświęcić chwilę na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

19.01.2022, środa
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić.
Aspekty planet: 02.11 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.18 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

20.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.02)
Przedpołudnie sprzyja pracy i nadrabianiu różnych zaległości. Możesz liczyć tylko na siebie. Nie ufaj zbyt pięknym obietnicom, bo innych ludzi trudno będzie nakłonić do zgodnej współpracy. Za to pomysły, które dotyczą nauki i kariery, mogą okazać się bardzo dobre. O godzinie 03.39 czasu polskiego Słońce wejdzie do znaku Wodnika sprawi, że możesz otrzymać ciekawe wiadomości od osób zza granicy, aura sprzyja też dalekim podróżom i udanym zakupom.
Aspekty planet: 03.39 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 09.15 trygon Księżyca z Marsem, 23.58 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

21.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja aktywnemu działaniu, ciekawym wydarzeniom towarzyskim i zdobywaniu nowych informacji. Po pracy warto się ruszyć z domu z wizytą lub na spacer. Staniemy się odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Bardzo dobry dzień na randki i podróże. Księżyc pomoże pokonać nałogi i złe żywieniowe przyzwyczajenia.
Aspekty planet: 11.28 trygon Księżyca z Uranem, 14.18 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

22.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 23.01)
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców.
Aspekty planet: 06.43 opozycja Księżyca z Neptunem, 16.52 trygon Księżyca z Plutonem, 20.45 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

23.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy w bardzo dobrych humorach, chętnie zakończymy kłótnie i zapomnimy o problemach. Księżyc doda nam energii i ochoty na towarzyskie spotkania. Łatwo nawiążesz nowe znajomości, udadzą się większe imprezy. Nie warto siedzieć w domu, lepiej aktywnie odpocząć.
Aspekty planet: 04.42 trygon Księżyca ze Słońcem, 05.47 trygon Księżyca z Merkurym, 11.28 koniunkcja Słońca z Merkurym, 20.21 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a na randce zapanuje wspaniała atmosfera.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 50´ Koziorożca – 03 º 57´ Wodnika
Księżyc 15 º 50´ Raka – 14 º 17´ Wagi
Merkury 09 º 43′ – 02 º 40′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 14 º 11′ – 11 º 40′ Koziorożca w retrogradacji
Mars 24 º 33′ – 29 º 37′ Strzelca
Jowisz 03 º 51′ – 05 º 24′ Ryb
Saturn 13 º 42′ – 14 º 32′ Wodnika
Uran 10 º 49´ – 10 º 50´ Byka
Neptun 21 º 01′ – 21 º 12′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 28′ – 26 º 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.01 od g. 00.48 do g. 05.03.
20.01 od g. 09.15 do g. 15.02.
22.01 od g. 20.45 do g. 23.02.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>