Horoskop tygodniowy 24-30.01.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zapewni nam dużo energii i chęć do zmian. Warto zaczynać nowe sprawy, porzucać nałogi, zmieniać dietę na zdrowszą i rozpocząć ćwiczenia, dzięki którym szybko będziemy wyglądać olśniewająco.

W poniedziałek 24.01 Mars wchodzi do znaku Koziorożca i doda nam sił, ale i nastawi ludzi bojowo i konfrontacyjnie do świata. Warto zaplanować więcej ruchu i wysiłku fizycznego, żeby rozładować napięcie.

W środę 26.01 Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Koziorożca. Pozbywajmy się zbędnych rzeczy i spraw w naszym życiu, znajdźmy czas na odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół, zabierzmy się za poprawę formy i zdrowia.

W sobotę 29.01 koniunkcja Merkurego z Plutonem pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą bardzo udane. Warto już teraz wprowadzać w życie noworoczne postanowienia. Wenus wychodzi z retrogradacji i pomoże nam zreformować nasze domowe finanse. Warto przejrzeć domowe rachunki, zaplanować wydatki na luty, a także pomyśleć o oszczędzaniu.

W niedzielę 30.01 kwadratura Słońca z Uranem sprzyja dalekim wyjazdom, znajdowaniu nowego hobby i zacieśnianiu relacji z przyjaciółmi. Bądź niezależny w swoich sądach, nie idź na kompromis w ważnych dla siebie sprawach.

24.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy w dobrych humorach, ale skupimy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na domowych obowiązkach. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić, jeśli idziesz na zakupy, to możesz sporo wydać. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wakacyjne wyjazdy. Towarzyskie spotkania, randki i sztuka przyniosą nam mnóstwo radości i pozytywnej energii.
Aspekty planet: 01.25 trygon Księżyca z Saturnem, 13.52 Mars wchodzi do znaku Koziorożca, 23.09 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Zapewni spokojny dzień. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

25.01.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 04.57)
Od rana będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziesz rozmowny i ciekawski, zamiast sprzątać gdzieś się wybierzesz. Unikaj tylko marudzących krewnych i postaraj się nie spóźniać. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Zażywaj witaminy i suplementy.
Aspekty planet: 05.47 sekstyl Księżyca z Marsem, 06.50 kwadratura Księżyca z Merkurym,
14.40 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 15.01 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.52 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś warto bawić się i odpoczywać. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

26.01.2022, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy bardziej pracowici, ale też nerwowi i niecierpliwi. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 00.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 04.04 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Koziorożca, 06.41 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.47 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na spacer, zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

27.01.2022, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 08.34)
Będziemy mieli wiele spraw na głowie. Dzień sprzyja porządkom i nadrabianiu zaległości. Podczas towarzyskich spotkań ludzie będą skryci i opanowani. Uporządkuj zapasy, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Jedz tarty i warzywne zapiekanki. Zrób depilację i peeling.
Aspekty planet: 03.09 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.27 sekstyl Księżyca z Merkurym,
19.01 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

28.01.2022, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Czeka cię udany dzień. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Po południu marzyć będziesz o podróżach. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zaplanowaniu podróży, to dobry dzień na tego typu decyzje. Księżyc sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, a także zaczynaniu diety. Warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 09.39 sekstyl Księżyca z Saturnem, 19.59 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rachunkami i porządkami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

29.01.2022, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 10.08)
Do szczegółów nie będziemy mieli cierpliwości, dlatego unikaj kłótni ze starszymi osobami. Księżyc ostrzega przed wydatkami i pochopnymi decyzjami. Możesz wykonywać cięższe prace, sprzątać i prasować. Dobry dzień na kosmetyczkę i depilację. Układaj plany na następny tydzień, szukaj ważnych wiadomości w poradnikach i gazetach. Merkury sprzyja szukaniu nowej pracy.
Aspekty planet: 05.16 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 09.45 Wenus wychodzi z retrogradacji,16.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 21.03 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, sobotnie spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

30.01.2022, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Popadniesz dziś od rana w nerwowość i pośpiech. Zechcesz robić zbyt wiele naraz. W efekcie podejmiesz się zadań ponad swoje siły, co mocno cię zdenerwuje. Późnym popołudniem i wieczorem ukoisz swoje stargane nerwy w domowych pieleszach. Księżyc sprzyja podejmowaniu szybkich decyzji w sprawie wyjazdów i nauki.
Aspekty planet: 03.47 trygon Księżyca z Uranem, 04.08 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.31 kwadratura Słońca z Uranem, 20.47 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki przyniesie dobre pomysły. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, warto układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 03 º 57´ – 11 º 04´ Wodnika
Księżyc 14 º 17´ Wagi – 24 º 00´ Koziorożca
Merkury 02 º 40′ Wodnika w retrogradacji – 25 º 34′ Koziorożca
Wenus 11 º 40′ – 11 º 08′ Koziorożca
Mars 29 º 37′ Strzelca – 04 º 42′ Koziorożca
Jowisz 05 º 24′ – 06 º 59′ Ryb
Saturn 14 º 32′ – 15 º 22′ Wodnika
Uran 10 º 50´ – 10 º 53´ Byka
Neptun 21 º 12′ – 21 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 41′ – 26 º 55′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
24.01 od g. 23.09 do 25.01 do g. 04.57.
27.01 od g. 06.27 do g. 08.34.
28.01 od g. 19.59 do 29.01 do g. 10.08.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>