Horoskop tygodniowy 31.01 – 6.02.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne dni. We wtorek 1.02 nów Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach. W piątek 4.02 koniunkcja Słońca i Saturna nastroi nas refleksyjnie do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym tygodniu znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć. Sekstyl Marsa z Jowiszem skłoni nas do większego wysiłku. W piątek Merkury wychodzi z retrogradacji i w najbliższych tygodniach przyspieszy sprawy związane z umowami, dokumentami i współpracą

31.01.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 10.42)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów.
Aspekty planet: 03.25 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 05.43 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

1.02.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Rano możesz czuć się trochę przestraszony ilością zaplanowanych spotkań i obowiązków. Na szczęście pogoda sprawi, że odzyskasz dobry humor. Dziś możesz liczyć na starszych krewnych – pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Jedz więcej warzyw i owoców, pamiętaj o nawadnianiu organizmu.
Aspekty planet: 04.25 kwadratura Księżyca z Uranem, 06.46 nów Księżyca w znaku Wodnika, 12.01 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

2.02.2022, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.59)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 23.32 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Po pracy warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

3.02.2022, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Księżyc sprawi, że warto dla pewnych informacji pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze plotki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 00.57 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 06.30 sekstyl Księżyca z Uranem, 07.34 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

4.02.2022, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 15.56)
Zachowaj rozsądek i nie bierz do siebie wszystkiego, co usłyszysz. Możesz dziś zostać zmuszony do ciężkiej i dokładnej pracy. Nie powinieneś odkładać obowiązków na później. Wieczorem zadbaj o zdrowie, herbatka ziołowa dobrze ci zrobią. Dziś Słońce utworzy koniunkcję z Saturnem, uważaj więc co i komu mówisz – łatwo dziś o obrazę. W miłości przyda się więcej taktu i cierpliwości.
Aspekty planet: 00.53 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 05.12 Merkury wychodzi z retrogradacji, 05.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.40 sekstyl Księżyca z Plutonem, 14.37 sekstyl Marsa z Jowiszem, 20.04 koniunkcja Słońca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

5.02.2022, sobota
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Dzień sprzyja słuchaniu muzyki i spotkaniom towarzyskim.
Aspekty planet: 07.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.56 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.22 sekstyl Księżyca z Saturnem, 23.17 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

6.02.2022, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 23.52)
Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa. Chętnie pomożesz komuś słabszemu i mniej zdolnemu. Na twoje postępowanie będą wywierać wpływ emocje oraz dawne doświadczenia. Dzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom. Wieczorem możliwa niespodziewana wiadomość lub nawet wizyta. Pij dużo wody mineralnej, jedz dużo surowych warzyw.
Aspekty planet: 13.42 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.20 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet 31.01 – 6.02.2022:
Słońce 11 º 04´ – 18 º 10´ Wodnika
Księżyc 24 º 00´ Koziorożca – 00 º 35´ Byka
Merkury 25 º 34′ – 24 º 51′ Koziorożca
Wenus 11 º 08′ – 12 º 30′ Koziorożca
Mars 04 º 42′ – 09 º 49′ Koziorożca
Jowisz 06 º 59′ – 08 º 36′ Ryb
Saturn 15 º 22′ – 16 º 12′ Wodnika
Uran 10 º 53´ – 10 º 59´ Byka
Neptun 21 º 24′ – 21 º 37′ Ryb
Pluton 26 º 55′ – 27 º 08′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
31.01 od g. 05.43 do g. 10.42.
1.02 od g. 12.01 do 2.02 do g. 11.59.
4.02 od g. 10.40 do g. 15.56.
6.02 od g. 18.20 do g. 23.52.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>