Horoskop tygodniowy 7-13.03.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Koniunkcja Słońca z Neptunem przypomni nam w tym tygodniu o ważnych społecznych obowiązkach i nauce, jaka płynie z robienia czegoś dla innych. To dobry tydzień na spotkania z przyjaciółmi, zaangażowanie się w pracę lokalnej grupy, a także naukę czegoś pożytecznego.

W czwartek 10.03 Merkury wchodzi do znaku Ryb i zapewni dobre samopoczucie. Wykorzystajmy swój urok osobisty i przekonajmy kogoś do siebie lub swoich pomysłów. W niedzielę 13.03 koniunkcja Słońca i Neptuna sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.
7.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sobie o obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczy, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia.
Aspekty planet: 07.37 koniunkcja Księżyca z Uranem, 14.49 sekstyl Księżyca i Jowisza, 18.02 sekstyl Księżyca i Słońca, 22.52 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

8.03.2022, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 19.39)
Zabierz się za nadrabianie zaległości. Będziesz bardzo ambitny, ale także niespokojny. Postaraj się nie rozstawiać wszystkich po kątach, a unikniesz nieprzyjemnej sytuacji. Po południu komuś wreszcie uda się odciągnąć cię od obowiązków. Księżyc sprzyja odpisywaniu na maile, sms-y i listy oraz wysyłaniu ważnej korespondencji, a także spotkaniom zawodowym.
Aspekty planet: 05.02 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.34 trygon Księżyca z Plutonem, 23.40 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

9.03.2022, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziesz dziś spokojny, a nawet trochę nieśmiały. Jednak ci, którzy chcieliby wykorzystać twoją słabość, będą zaskoczeni twoją ostrą reakcją. Swoich spraw i poglądów bronić będziesz z wielkim oddaniem. W razie kłopotów pomoże ci starsza osoba. Księżyc pomoże ci zdobyć ważne informacje i szybko nauczyć się potrzebnej ci wiedzy.
Aspekty planet: 00.27 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: IV Cesarz
Aura zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

10.03.2022, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory. Pomyśl dziś o zdobyciu nowych umiejętności lub zapisaniu się na kurs języka obcego. Sprzyjają ci także osoby na wysokich stanowiskach. Wieczorem zapomnij choć na chwilę o pracy. Księżyc pomoże ci odkryć ważną tajemnicę rodzinną, nad którą od dawna się męczysz.
Aspekty planet: 02.32 Merkury wchodzi do Ryb, 04.06 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 11.47 trygon Księżyca z Saturnem, 17.42 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

11.03.2022, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 08.24)
Będziesz dziś wyrozumiały i pogodny. Dzień sprzyja sprawom towarzyskim i spotkaniom z osobami, których nie widziałeś przez całe wakacje. Po południu uda się załatwić trudną sprawę. Nie obiecuj tylko zbyt wiele komuś, kogo dobrze nie znasz. Księżyc sprawi, że będziesz potrzebował więcej czasu na planowanie i realizacje codziennych zadań.
Aspekty planet: 13.00 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości i rozrywce. Samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zorganizuj przyjęcie lub wybierz się na spacer. Udadzą się randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

12.03.2022, sobota
Księżyc w znaku Raka
Postanowisz dziś zrobić coś dobrego dla siebie i swoich przyjaciół. Być może zaplanujesz wielkie zakupy albo odkryjesz w sobie talent do majsterkowania. Dzień sprzyja dobrym pomysłom, dzięki którym zdobędziesz zawodowe uznanie. Księżyc sprzyja porządkom, zapisywaniu się na wizytę lekarską i rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 08.37 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.06 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

13.03.2022, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 20.31)
Zaczniesz marzyć o władzy i związanych z nią przywilejach. Rano stracisz trochę czasu na żarty i plotki, ale po południu staniesz się bardzo wymagający. Uważaj podczas zakupów, bo możesz niepotrzebnie posprzeczać się ze sprzedawcą. Koniunkcja Słońca z Neptunem odradza dalekie podróże. Księżyc sprawi, że ludzie chętnie będą się spotykać, a randki będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 05.52 trygon Księżyca ze Słońcem, 06.25 trygon Księżyca z Neptunem, 12.43 koniunkcja Słońca z Neptunem, 16.44 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.
Pozycje planet i świateł:
Słońce 16 º 23´ – 23 º 23´ Ryb
Księżyc 08 º 21´ Byka – 02 º 17´ Lwa
Merkury 25 º 18′ Wodnika – 06 º 19′ Ryb
Wenus 00 º 38′ – 07 º 01′ Wodnika
Mars 00 º 39′ – 05 º 47′ Wodnika
Jowisz 15 º 19′ – 17 º 00′ Ryb
Saturn 19 º 29′ – 20 º 14′ Wodnika
Uran 11 º 46´ – 12 º 03´ Byka
Neptun 22 º 38′ – 22 º 54′ Ryb
Pluton 27 º 55′ – 28 º 05′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
8.03 od g. 15.34 do g. 19.39.
10.03 do g. 17.42 do 11.03 do g. 08.24.
13.03 od g. 16.44 do g. 20.31.

Udanego tygodnia:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>