Horoskop tygodniowy 14-20.03.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu pełnia Księżyca w znaku Panny uruchomi naszą intuicję i pomoże nam rozwiązać trudny emocjonalny problem. Wybaczajmy i zapomnijmy o krzywdach czy urazach. Aura sprzyja działalności charytatywnej i pomaganiu potrzebującym. W niedzielę Słońce wejdzie do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna, co doda nam sił i energii.

W czwartek 17.03 sekstyl Merkurego z Uranem zapewni nam dobry kontakt z ludźmi, ułatwi trudne i skomplikowane rozmowy, pomoże sfinalizować ważne transakcje handlowe. Warto zaczynać nowe zawodowe sprawy.

W piątek 18.03 pełnia Księżyca i sekstyl Słońca z Plutonem sprzyjają zdobywaniu przychylności i pomocy osób wpływowych i na wyższych stanowiskach. Jeśli złożymy dziś ważne dokumenty, podania, aplikacje o dotacje, mogą zostać szybciej przyjęte, a nasze sprawy będą miały szansę na pozytywne rozpatrzenie.

W sobotę 19.03 kwadratura Wenus i Uranem zapowiada trudną aurę. Ludzie mogą być pesymistycznie nastawieni do życia, bać się ryzykownych decyzji i wycofywać się z wcześniej podjętych zobowiązań.

W niedzielę 20.03 Słońce wkracza do znaku Barana i zaczyna się astronomiczna wiosna. Skłoni nas do większych wydatków na przyjemności i zabawę. Ludzie będą dla siebie szczodrzy, warto dogadywać się i zawierać zgodę.

14.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Księżyc przyspieszy szukanie pracy lub załatwianie spraw służbowych.
Aspekty planet: 08.17 opozycja Księżyca z Marsem, 10.59 opozycja Księżyca z Wenus, 20.02 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: IV Cesarz
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Dzień sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

15.03.2022, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Chętnie schowasz się dziś przed ambitnym szefem, a do ryzykownych przedsięwzięć trudno cię będzie namówić. Bez większych skrupułów popatrz dziś w telewizor lub wyśpij się na kanapie. Wieczorem otrzymasz dobrą wiadomość rodzinną. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Udadzą się zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: 11.55 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: I Mag
Dziś warto rozmawiać z ważnymi osobami i przekonywać kogoś do ambitnych planów. Masz powodzenie, ale unikaj plotek i niepotrzebnych przechwałek.

16.03.2022, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 05.58)
Będziesz bardzo wyrozumiały i serdeczny. Trudne sprawy załatwiaj dyplomacją. Nie idź tylko na zbyt duże ustępstwa, bo jutro możesz tego żałować. Chętnie podyskutujesz na tematy związane z dalekimi podróżami, sztuką lub filozofią. Warto dogadywać się z ludźmi, podpisywać umowy, nawiązywać współpracę, bo ludzie będą skłonni do zgody.
Aspekty planet: brak.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale na nowe wyzwania możemy nie mieć ochoty. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: XX Sąd
Przed tobą sympatyczny dzień. Będziesz podobać się innym, zyskasz dzięki znajomościom i różnym układom. Aura sprzyja załatwianiu służbowych spraw, szkoleniom i ważnym rozmowom.

17.03.2022, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Będziesz bardzo zdecydowany i uparty. Na wszelki wypadek unikaj osób, za którymi nie przepadasz. Dzień sprzyja za to dobrym pomysłom na pomnożenie gotówki. Warto zastanowić się chwilę nad zawodowymi planami. Organizm potrzebuje dużo płynów, Unikaj depilacji i zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 03.08 opozycja Księżyca z Merkurym, 04.24 trygon Księżyca z Uranem, 13.13 sekstyl Merkurego z Uranem, 14.43 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień przeznacz na pracę i obowiązki. Po południu poczujesz, że warto mieć nowe hobby, odkryjesz nowe zainteresowania. Dodatkowo masz dzisiaj szczęście w sprawach finansowych.

18.03.2022, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.25)
Będziesz niespokojny, a nawet nerwowy. Broń się przed tymi, którzy zagrażają twoim zyskom lub interesom. Po południu staniesz się bardziej wyrozumiały. Wspomnienia i historie o dramatycznych ludzkich losach bardzo cię wzruszą. Może jednak warto komuś dziś pomóc? Księżyc nie sprzyja sprawom finansowym, unikajmy trudnych rozmów.
Aspekty planet: 00.02 opozycja Księżyca z Neptunem, 08.17 opozycja Księżyca ze Słońcem, 09.11 trygon Księżyca z Plutonem, 20.37 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

19.03.2022, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz spragniony dowodów sympatii i uznania. Do nowych i odpowiedzialnych zadań trudno będzie cię przekonać. Czekoladki i kawa to dziś najlepszy prezent, jaki z chęcią przyjmiesz. Wieczorem uważaj na plotki. Księżyc sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom, wystąpieniom publicznym.
Aspekty planet: 05.28 trygon Księżyca z Marsem, 09.52 trygon Księżyca z Wenus, 12.16 kwadratura Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

20.03.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.44)
Zapragniesz towarzystwa odpowiedzialnych i zaufanych osób. Bałagan może skutecznie wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast się na wszystkich złościć, zabierz się za porządki! Popołudnie sprzyja udanym zakupom i gotowaniu ulubionych potraw. Organizm potrzebuje dużo białka i ruchu fizycznego.
Aspekty planet: 00.58 trygon Księżyca z Saturnem, 19.39 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.33 Słońce wchodzi do znaku Barana.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Szczęście ci sprzyja. Możesz wyjaśniać nieporozumienia i naprawiać błędów. Bądź dziś wyrozumiały dla siebie i innych, bo uśmiech i dobra wola mogą dzisiaj zdziałać prawdziwe cuda.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 º 23´ Ryb – 00 º 20´ Barana
Księżyc 02 º 17´ Lwa – 04 º 48´ Skorpiona
Merkury 06 º 19′ – 18 º 18′ Ryb
Wenus 07 º 01′ – 13 º 48′ Wodnika
Mars 05 º 47′ – 11 º 02′ Wodnika
Jowisz 17 º 00′ – 18 º 41′ Ryb
Saturn 20 º 14′ – 20 º 58′ Wodnika
Uran 12 º 03´ – 12 º 21´ Byka
Neptun 22 º 54′ – 23 º 09′ Ryb
Pluton 28 º 05′ – 28 º 13′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
15.03 od g. 11.55 do 16.03 do g. 05.58.
18.03 od g. 09.11 do g. 12.25.
20.03 od g. 13.39 do g. 16.44.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>