Horoskop tygodniowy 21-27.03.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce w Baranie pomoże nam zabrać się za ważne sprawy. Początek tygodnia za sprawą koniunkcji Merkurego z Jowiszem może być chaotyczny i intensywny, ale od środy sytuacja zacznie się poprawiać i możemy liczyć na dobre wiadomości i ciekawe propozycje.

W poniedziałek 21.03 koniunkcja Merkurego z Jowiszem w znaku Ryb sprzyja zaczynaniu nowych spraw, podejmowaniu wyzwań i ryzyku, które ma nam przynieść szybkie rezultaty. Wato zabiegać i sprawy dotyczące pieniędzy i kariery.

We wtorek 22.03 kwadratura Marsa z Uranem. W pracy bądźmy uparci, a uzyskamy to, o czym marzymy od dawna. Nie bądźmy jednak przesadnie ambitni, bo jeśli będziemy chcieli za dużo, niewiele się uda. Stawiajmy na konkrety.

W środę 23.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem nastroi nas refleksyjnie do życia. Słuchajmy swojej intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziemy. Warto zapisać sen, bo może dać odpowiedź na trudne pytanie.

W sobotę 26.03 sekstyl Merkurego z Plutonem wymusi na nas konkretne decyzje. Spotykajmy się z ludźmi, wymieniajmy doświadczenia, a na pewno sytuacja zawodowa się poprawi. Ktoś mile nas zaskoczy dając prezent lub pomagając.

W niedzielę 27.03 Merkury wkracza do znaku Barana i zacznie wspierać osoby ambitne i skoncentrowane na celu. Warto zrobić coś dla siebie, być aktywnym, wyładować nadmiar energii w sporcie lub na spacerze.

21.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, rozpoczynaniu nowych spraw, wiosennym porządkom, remontom i pielęgnacji roślin. Organizm potrzebuje więcej białka i soli mineralnych. Spaceruj, ćwicz, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 07.06 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 12.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.57 opozycja Księżyca z Uranem, 17.33 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

22.03.2022, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.58)
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana.
Aspekty planet: 01.08 trygon Księżyca z Jowiszem, 03.25 trygon Księżyca z Merkurym, 04.49 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.25 trygon Księżyca z Neptunem, 17.00 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.43 kwadratura Marsa z Uranem, 23.52 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Chociaż dzisiaj poniedziałek, to lepiej unikać ryzykownych decyzji. Lepiej spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

23.03.2022, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Zajmij się poważnymi przemyśleniami i planowaniem oszczędności. Dzień nie sprzyja dyskusjom. Ktoś może cię urazić niegrzecznym słowem lub zaszokować swoim dziwacznym postępowaniem. Nie przejmuj się, jeśli jakaś znajomość dziś się zakończy! Po południu poczujesz przypływ sił i poprawę humoru. Spaceruj, spalaj nadmiar tłuszczu na rowerze lub podczas ćwiczeń.
Aspekty planet: 18.11 sekstyl Księżyca z Marsem, 18.43 koniunkcja Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

24.03.2022, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 22.53)
Dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Przypomnisz sobie o długach i niezapłaconych rachunkach. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w domu porwij się na wielkie porządki. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Księżyca z Wenus, 04.59 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.08 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.30 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.58 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

25.03.2022, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby na początku przyszłego tygodnia załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody. Księżyc sprzyja podróżom, zdawaniu egzaminów i uzyskiwaniu pomocy prawnej.
Aspekty planet: 06.37 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.15 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe maile, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj wielkanocne porządki i przygotowania.

26.03.2022, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko złoto, co się świeci! Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety. Dzień sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 08.48 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.34 sekstyl Merkurego z Plutonem, 14.36 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.03 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla rodziny lub idź na dłuższy spacer. Karta sprzyja ludziom odważnym.

27.03.2022, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 01.55)
Dobry czas na randki, spotkania, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Księżyc ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi.
Aspekty planet: 00.50 sekstyl Księżyca z Merkurym, 09.44 Merkury wchodzi do znaku Barana, 14.34 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 º 20´ – 07 º 17´ Barana
Księżyc 04 º 48´ Skorpiona – 13 º 29´ Wodnika
Merkury 18 º 18′ Ryb – 01 º 18′ Barana
Wenus 13 º 48′ – 20 º 54′ Wodnika
Mars 11 º 02′ – 16 º 19′ Wodnika
Jowisz 18 º 41′ – 20 º 21′ Ryb
Saturn 20 º 58′ – 21 º 40′ Wodnika
Uran 12 º 21´ – 12 º 41´ Byka
Neptun 23 º 09′ – 23 º 25′ Ryb
Pluton 28 º 13′ – 28 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
22.03 od g. 17.00 do g. 19.58.
24.03 od g. 13.58 do g. 22.53.
27.03 od g. 00.50 do g. 01.55.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>