Horoskop tygodniowy 28.03-3.04.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu czeka nas pierwszy wiosenny nów, czyli czas robienia planów, mapy marzeń, regeneracji i ciekawych propozycji oraz spotkań.

W poniedziałek 28.03 koniunkcja Wenus z Saturnem wprowadzi nerwową atmosferę. Wszyscy będą się gdzieś spieszyć, dyskutować, a nawet kłócić. Najlepiej wykorzystać tę energię do zrobienia wiosennych porządków.

W piątek 1.04 nów Księżyca w znaku Barana w koniunkcji z Merkurym sprzyja zabiegom kosmetycznym na całe ciało, odżywianiu skóry, pozbywaniu się toksyn i złogów. Warto ubiegać się o pożyczki, pomoc i załatwiać trudne sprawy, bo ludzie będą chcieli współpracować.

W niedzielę 3.04 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że będziemy tryskać energią i optymizmem. Pokaż rodzinie i znajomym, na co cię stać. W weekend nadrobisz towarzyskie i kulturalne zaległości.

28.03.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Uda ci się nam nabrać dystansu do starych spraw. Zajmij się ambitnymi zadaniami, ale unikaj kłótni i dyskusji ze starszymi osobami. Wieczorem słuchaj intuicji, zajmij się sztuką i odpoczynkiem. Jedz tłuszcz, węglowodany. Wieczorem unikaj tuczących potraw. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą. Mars w sekstylu z Neptunem sprzyja medytacji i artystycznemu hobby.
Aspekty planet: 00.38 kwadratura Księżyca z Uranem, 07.08 koniunkcja Księżyca z Marsem,
15.48 koniunkcja Księżyca z Wenus, 16.11 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.27 koniunkcja Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

29.03.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 06.31)
Księżyc pozwoli nam spojrzeć z nowej perspektywy na wiele spraw. Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku. Nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: brak.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

30.03.2022, środa
Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen sporów i niepotrzebnych dyskusji. Ludzie będą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy. Łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, wyrzucaniem starych rzeczy. Nabierzemy też ochoty na sportową rywalizację. Księżyc sprzyja nauce i zdobywaniu informacji.
Aspekty planet: 04.53 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.24 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.54 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

31.03.2022, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 11.30)
Rano skup się na sprawach finansowych, bo Księżyc w Byku sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych. Bądź w dobrym humorze i zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Idź na randkę, zajmij się sztuką. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj obrazy i zdjęcia. Jedz warzywa i błonnik. Księżyc ostrzega przed ryzykownymi inwestycjami.
Aspekty planet: 08.36 sesktyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

1.04.2022, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc zapowiada szczęście w sprawach finansowych. Dziś warto ubiegać się o awans czy podwyżkę, a także przedstawiać innym swoje pomysły. Możesz liczyć na korzystne zbiegi okoliczności i poparcie osób wyżej postawionych. Nie chwal się jednak i nie opowiadaj zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach, bo ktoś może być niedyskretny. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne.
Aspekty planet: 04.34 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.24 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

2.04.2022, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.50)
Uda ci się znaleźć sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość.
Aspekty planet: 00.07 sekstyl Księżyca z Marsem, 04.03 sekstyl Księżyca z Saturnem, 12.24 sekstyl Księżyca z Wenus, 15.51 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

3.04.2022, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Chętnie przełożysz niektóre sprawy i obowiązki na inny dzień. Niestety, takie postępowanie może narazić cię na konflikt lub wymówki. Nie będziesz się nudzić, jeśli zajmiesz się zupełnie nowymi sprawami. Przygotowania do Wielkanocy pójdą sprawnie, jeśli wszystko dobrze zaplanujesz. Organizm domaga się więcej warzyw i minerałów, uzupełnij dietę witaminami.
Aspekty planet: 01.10 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 19.46 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś niedziela, a więc można się zrelaksować. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.
Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycja planet:
Słońce 07 º 17´ – 14 º 12´ Barana
Księżyc 13 º 29´ Wodnika – 16 º 14´ Byka
Merkury 01 º 18′ – 15 º 18′ Barana
Wenus 20 º 54′ – 28 º 15′ Wodnika
Mars 16 º 19′ – 21 º 35′ Wodnika
Jowisz 20 º 21′ – 22 º 00′ Ryb
Saturn 21 º 40′ – 22 º 19′ Wodnika
Uran 12 º 41´ – 13 º 03´ Byka
Neptun 23 º 25′ – 23 º 41′ Ryb
Pluton 28 º 20′ – 28 º 26′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.03 od g. 16.11 do 29.03 do g. 06.31.
31.03 od g. 08.36 do g. 11.30.
2.04 od g. 15.51 do g. 18.50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>