Horoskop tygodniowy 25.04-1.05.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami intensywny czas. W sobotę 30.04 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Byka wskazuje na ważne wydarzenia, w jakich będziemy uczestniczyć i przełomowe decyzje, jakie podejmiemy w tym tygodniu. Nieoczekiwane wiadomości mogą nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Warto czytać, zwiedzać ciekawe strony internetowe i wykonywać ważne telefony.

W poniedziałek 25.04 sekstyl Merkurego z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo na cały tydzień. W środę 27.04 sekstyl Merkurego z Jowiszem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W czwartek 28.04 koniunkcja Wenus z Neptunem, a w sobotę 30.04 koniunkcja Wenus z Jowiszem zapewnią nam dobrą rękę do wygranych. Kup los na loterii, w tym tygodniu szczęście może się do cienie uśmiechnąć.

W piątek 29.04 Pluton wchodzi w retrogradację i sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. W sobotę 30.04 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt. Warto polegać na radach specjalisty. W niedzielę 1.05 sekstyl Wenus z Plutonem pomoże podjąć trudną decyzję.

25.04.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 12.14)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Księżyc sprzyja krótkim podróżom.
Aspekty planet: 00.37 sekstyl Merkurego z Neptunem, 01.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 02.33 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.08 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XV Diabeł
Możliwe są nieporozumienia dotyczące wydatków i zakupów. Trzymaj się z daleka od rachunków i wielkich marketów, to nie popsujesz sobie humoru. Warto zadbać o zdrowie i urodę.

26.04.2022, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami.
Aspekty planet: 02.51 koniunkcja Księżyca z Marsem, 13.39 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VI Kochankowie
Aura sprzyja randkom, miłości, czułym wyznaniom. Na inne zajęcia nie będziesz miał ochoty, chętnie zjesz na mieście lub wybierzesz się z wizytą do znajomych.

27.04.2022, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 18.09)
Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy.
Aspekty planet: 06.49 koniunkcja Księżyca z Wenus, 07.11 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 08.01 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 13.07 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 13.34 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.35 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: III Cesarzowa
Rzucisz się w wir towarzyskich atrakcji, wybierzesz do kina lub na wystawę. Zadbaj o wygląd, bo dzisiaj możesz przypadkowo spotkać osoby, których od dawna nie widziałeś.

28.04.2022, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 21.11 koniunkcja Wenus z Neptunem, 14.04 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Niechętnie zajmiesz się rodzinnymi obowiązkami. Możesz być zbyt krytyczny, co w wieczorem wywoła kilka niepotrzebnych nieporozumień. Pamiętaj o przyjaciołach! Zadzwoń do nich, a poprawisz sobie humor.

29.04.2022, piątek
Księżyc w znaku Barana
Warto załatwiać sprawy na mieście, brać udział w zebraniach i ważnych spotkaniach. Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Zadbaj o wygląd, przyszywaj guziki, ceruj dziury. Nawilżaj skórę na szyi i dłoniach, zrób masaż karku. Idź na aerobik, warto ćwiczyć w grupie, będzie wesoło!
Aspekty planet: 15.15 sekstyl Księżyca z Saturnem, 20.35 Pluton wchodzi w retrogradację, 23.38 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: IV Cesarz
Rano możesz być senny, ale potem się rozkręcisz! Okaże się, że potrafisz zaplanować ważne przedsięwzięcie lub mądrze doradzisz w trudnej sprawie. Bez większego trudu zyskasz uznanie ważnych osób.

30.04.2022, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 02.18)
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Nie pij zimnych napojów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania.
Aspekty planet: 00.23 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt, 22.28 koniunkcja Księżyca ze Słońcem i częściowe zaćmienie Słońca, 23.13 koniunkcja Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów znajomych. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie złość się na siebie, zwolnij i zadbaj o swoje zdrowie. Po prostu brak ci odpoczynku i dzisiaj może to wyjść na jaw. Nie żałuj czasu na relaks, zaplanuj wymarzony urlop.

1.05.2022, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja randkom i hobby, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu rodzinnych zadań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę.
Aspekty planet: 01.23 sekstyl Księżyca z Marsem, 06.24 koniunkcja Księżyca z Uranem, 12.37 sekstyl Wenus z Plutonem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz bardzo towarzyski i w lepszym niż wczoraj humorze. Zapragniesz odwiedzić przyjaciół i zadzwonić do dawno nie słyszanych znajomych. Nadarzy się okazja, aby wyjaśnić pewną tajemniczą miłosną sprawę.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 46´ – 10 º 36´ Byka
Księżyc 24 º 10´ Wodnika – 12 º 18´ Byka
Merkury 24 º 27′ Byka – 00 º 56′ Bliźniąt
Wenus 21 º 19′ – 28 º 06′ Ryb
Mars 07 º 28′ – 12 º 00′ Ryb
Jowisz 26 º 43′ – 27 º 59′ Ryb
Saturn 23 º 55′ – 24 º 16′ Wodnika
Uran 14 º 12´ – 14 º 33´ Byka
Neptun 24 º 23′ – 24 º 34′ Ryb
Pluton 28 º 36′ – 28 º 36′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.04 od g. 02.33 do g. 12.14.
27.04 od g. 15.35 do g. 18.09.
29.04 od g. 23.38 do 30.04 do g. 02.18.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>