Horoskop tygodniowy 2-8.05.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy planować, adaptować się do nowych sytuacji i wykorzystywać ciekawe okazje. Księżyc zapewni nam dobrą aurę do rodzinnych spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na wiosnę.

W poniedziałek 2.05 Wenus wchodzi do znaku Barana pomoże nam w zrealizowaniu artystycznych, promocyjnych i dekoracyjnych planów.

W środę 4.05 sekstyl Marsa z Uranem pomoże nam szybko dostosować się do zmian. Zacznijmy doceniać to, co dają nam bliscy i cieszyć się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Wsparcie najbliższych pomoże ci przeżyć trudne chwile. Sekstyl Jowisza z Plutonem wspomoże wszelkiego rodzaju terapie naturalne, przyspiesza rehabilitację i zapewnia siły do nowych zawodowych wyzwań.

W czwartek 5.05 koniunkcja Słońca z Uranem będzie sprzyjać nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W piątek 6.05 sekstyl Merkurego z Wenus sprawi, że weekend poświęćmy na odpoczynek i intelektualne rozrywki. Dowiemy się czegoś nowego o świecie, co pozwoli nam zyskać sympatię lub szacunek bliskich.

W sobotę 7.05 Sekstyl Słońca z Marsem zachęci nas do aktywnego odpoczynku, doda sił i odwagi. To dobry dzień, aby zaczynać dietę, pokonywać przeciwników i podnosić wyżej poprzeczkę we wszystkim, co robimy.

2.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 12.46)
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Pij dużo wody.
Aspekty planet: 01.32 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.04 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 09.59 trygon Księżyca z Plutonem, 12.12 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.05 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 18.10 Wenus wchodzi do znaku Barana.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XV Diabeł
Możliwe są nieporozumienia dotyczące wydatków i zakupów. Trzymaj się z daleka od rachunków i wielkich marketów, to nie popsujesz sobie humoru. Warto zadbać o zdrowie i urodę.

3.05.2022, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zrób plan, a szybko zaczniesz osiągać sukcesy. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Randki i zakupy w internecie będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go forsownymi ćwiczeniami.
Aspekty planet: 16.41 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: VI Kochankowie
Aura sprzyja randkom, miłości, czułym wyznaniom. Na inne zajęcia nie będziesz miał ochoty, chętnie zjesz na mieście lub wybierzesz się z wizytą do znajomych.

4.05.2022, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprawi, że możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest nam życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności.
Aspekty planet: 00.32 sekstyl Jowisza z Plutonem, 13.50 trygon Księżyca z Saturnem, 14.15 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.46 sekstyl Marsa z Uranem, 22.36 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Rzucisz się w wir towarzyskich atrakcji, wybierzesz do kina lub na wystawę. Zadbaj o wygląd, bo dzisiaj możesz przypadkowo spotkać osoby, których od dawna nie widziałeś.

5.05.2022, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 01.05)
Dzisiaj będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi.
Aspekty planet: 06.56 kwadratura Księżyca z Wenus, 09.21 koniunkcja Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na podróże, udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: 0 Głupiec
Niechętnie zajmiesz się rodzinnymi obowiązkami. Możesz być zbyt krytyczny, co w wieczorem wywoła kilka niepotrzebnych nieporozumień. Pamiętaj o przyjaciołach! Zadzwoń do nich, a poprawisz sobie humor.

6.05.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i wygląd, wybierz się do fryzjera. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Wyrzucaj stare rzeczy, unikaj nadmiernego wysiłku i stresów.
Aspekty planet: 07.13 sekstyl Księżyca z Uranem, 08.01 sekstyl Merkurego z Wenus, 09.03 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.34 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: IV Cesarz
Rano możesz być senny, ale potem się rozkręcisz! Okaże się, że potrafisz zaplanować ważne przedsięwzięcie lub mądrze doradzisz w trudnej sprawie. Bez większego trudu zyskasz uznanie ważnych osób.

7.05.2022, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.49)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 03.12 trygon Księżyca z Neptunem, 10.59 opozycja Księżyca z Plutonem, 11.47 sekstyl Słońca z Marsem, 12.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.58 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie złość się na siebie, zwolnij tempa i zadbaj o swoje zdrowie. Po prostu brak ci odpoczynku i dzisiaj może to wyjść na jaw. Nie żałuj czasu na relaks, zaplanuj wymarzony urlop.

8.05.2022, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Nabierzesz ochoty na spotkania z ludźmi i rozmowy telefoniczne. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i sztuce. Popołudnie sprzyja randkom i miłym wydarzeniom towarzyskim. Organizm potrzebuje tłuszczu, doprawiaj potrawy dobrą oliwą.
Aspekty planet: 02.01 trygon Księżyca z Wenus, 19.41 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, a także aktywny odpoczynek.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz bardzo towarzyski i w lepszym niż wczoraj humorze. Zapragniesz odwiedzić przyjaciół i zadzwonić do dawno nie słyszanych znajomych. Nadarzy się okazja, aby wyjaśnić pewną tajemniczą miłosną sprawę.
Pozycje planet:
Słońce 10 º 36´ – 18 º 22´ Byka
Księżyc 12 º 18´ Byka – 18 º 12´ Lwa
Merkury 00 º 56′ – 04 º 46′ Bliźniąt
Wenus 28 º 06′ Ryb – 07 º 14′ Barana
Mars 12 º 00′ – 18 º 02′ Ryb
Jowisz 27 º 59′ – 29 º 37′ Ryb
Saturn 24 º 16′ – 24 º 40′ Wodnika
Uran 14 º 33´ – 15 º 01´ Byka
Neptun 24 º 34′ – 24 º 47′ Ryb
Pluton 28 º 36′ – 28 º 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.05 od g. 12.12 do g. 12.46.
4.05 od g. 22.36 do 5.05 do g. 01.05.
7.05 od g. 12.25 do g. 13.49.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>